Odra - okolice Rakowa

/ 3 odpowiedzi
Witam wszystkich.W przyszłym tygodniu wybieram się na nockę nad Odrę do Rakowa.To pierwszy wypad nad tą "Wielką" rzekę w tym roku.Moja metoda połowu,to oczywiście feeder...a w nocy trupek lub wątroba...Może ktoś był w ostatnim czasie na tym odcinku rzeki...a jeżeli tak,to prosiłbym o podzielenie się wiadomościami na ten temat.
efezet


napewno komary umilą Ci życie,najwieksi twardziele wymiękają po maks 2 godzinach-nie idzie założyć przynety na hak bo palce odrazu czarne tak Cie opiją że lepiej chyba zapisz sie do krwiodawców chociaż dzień wolnego z pracy dostaniesz (2013/07/06 15:20)

siemeklub


byłem tam z piątku na sobotę , bez rewelacji . W ciągu dnia brały przeważnie krąpie i leszczyki takie  30 -40 cm (duży leszcz nie bierze , rozmawiałem z kilkoma osobami i też nic ciekawego nie złowili  ), w nocy łapałem na rosówki i trupka (zero brań) , komary TRAGEDIA !!!
woda ciągnie niemiłosiernie (2013/07/07 13:25)

lendzik


Ja również byłem na Odrze w Rakowie z piątku na sobotę , brania krąpików i leszczyków co rzut i wszystkie poniżej 35cm. Nurt rzeki nie wydawał mi sie aż tak mocny ale mozliwe że zależy to od miejsca. Łowiłem około 30m od brzegu i nie "ciągło" mi koszyczków 40g (2013/07/09 15:48)