Zaloguj się do konta

Odra o. Katowice gdzie jak co

utworzono: 2010/10/20 21:27
esox76

Witam kolegów proszę o radę chodzi mi o to gdzie można wjeżdżać aby samochód mieć blisko siebie na odcinki Odry na którym uprawnieni są do łowienia członkowie okręgu Katowice chodzi o to aby być w zgodzie z prawem, zawsze z kolegami bywałem w koźlu wjazd zaraz za stacją benzynową przez wał ale okazało się że znak zakazu którego wcześniej nie było był regularnie podkradany no i klapa a z drugiej strony nie można chyba poruszać się samochodem po wałach, w związku z tym czy od strony miejscowości Rogi po drodze z płyt można podjechać czy też nie czy jest to dalej wał i jak sprawdzić kiedy jesteśmy na wale a kiedy nie i jednocześnie jak ma się sytuacja  po drugiej stronie zawsze dużo tam samochodów (chodzi o stronę na której dopuszczone jest łowienie w sezonie letnim  ze względu na zawody po stronie Rogów).
Drugie pytanie gdzie można łowić na odrze najbliżej od miejscowości Pyskowice czy dopiero Koźle ?.
Trzecie pytanie gdzie zasadzić się na suma czy nie ma reguły.
[2010-10-20 21:27]

kolocarp

witam- od strony Rogów tak jak ty twierdzisz przez te płyty też nie można samochodem przejeżdżac - pytałem kiedyś straży miejskiej wogóle to wału nie można przekraczac gdy jest budową hydrotechniczną ale różnie z tym bywa.Ja mieszkam w Kożlu łowię zregóły na Odrze interesują mnie tylko ryby duże jak amur,karp,sum,sandacz mam swoje miejsca -gdybys był zainteresowany to możemy wspólnie powędkowac mój tel.607762167 moj rekord suma na Odrze to 36 kg.pozdrowionka. [2010-10-27 09:41]

esox76

o [2012-04-12 19:21]

Roxola

Kol esoks76, jesteś nadal zainteresowany tematem sprzed dwóch lat?
Jeżeli tak, to udzielę Ci odpowiedzi.

Jeżeli chcesz łowić na Rogach po stronie, gdzie odbywają się zawody, to możesz przejechać przez wał.
Możliwość łowienia po tej stronie Odry jest tylko od poniedziałku do piątku.
Jest to najbliższy i jedyny odcinek rzeki jadąc od Pyskowic.
Jeżeli chcesz wjechać z drugiej strony to kierujesz się na Port i skręcasz w lewo przy znaku reklamowym Alba.
Mam nadzieję, ze masz wysoki samochód i niczego nie urwiesz...
:)

[2012-04-13 09:55]