Zaloguj się do konta

Odra na odcinku Kostrzyń a Namyślin

utworzono: 2016/05/23 18:27
HarryPotter

Witam mam pytanko czy ktoś był na Odrze w okolicy Namyślina . Chciałem zapytać czy jest tam ryba jeśli tak to jaka i najaką się ewentualnie nastawic. A może ktoś był na Regalicy i co tam rządzi proszę o info . I gdzie lepiej pojechać czy na tą 1 - opcje czy na tą 2 -opcje?? [2016-05-23 18:27]

Barnaba

QDRA  NAJLEPSZE  EFEKTY TO NOCKA  ALE TA W CZERWCU LIPCU I SIERPNIU W ODRZE RYB NARAZIE NIE BRAKUJE SZCZEGÓLNIE LESZCZA KLENIA SZCZUPAKA ORAZ SUMA [2016-05-24 20:46]

michal2203

Witaj :) Dwa lata temu często jeździłem nad Odrę w okolicy Gozdowic, klikanaście kilometrów dalej niż Namyślin. Brało mi tam zawsze, zdecydowanie lepiej niż w Kostrzyniu. Rok temu miałem przerwę w wędkowaniu, w tym natomiast wracam do nałogu :) Złego słowa o Odrze w tamtych rejonach nie mogę powiedzieć, w czerwcu na pewno się wybiorę. Minusem jest tylko obowiązek wykupienia pozwolenia na łowienie w tamtych rejonach. Nasze gorzowskie pozwalają łowić tylko na Odrze do rzeki Myśli, od rzeki Myśli właśnie w miejscowości Namyślin trzeba wykupić takowe pozwolenie. 20zł na dobe, 32zł jeżeli jedziemy na nocke - raczej wykupisz to w każdym większym sklepie wędkarskim. Łowiłem tam w przewadze Leszcze, krąpie, płocie. Nie jakieś pizdryki, tylko na prawdę solidne :) Nawet byłem kiedyś, jak niemiec po drugiej stronie bawił się z sumem, na moje oko i po rekacji wędkarza dobre 1,8m, pływał za nim wzdłuż i wrzesz Odry na łódce. :) Moim zdaniem najlepiej gdybyś nastawił się na leszcza :) W dzień wiadomo eksperymentować, kuku, robak, w nocy tylko rosówki :) Klimacik piękny, aż mi się nocki zachciało, oj :)

Na Regalicy nigdy nie byłem, ale chyba zaczyna się ona od miejscowości Piasek, wiem że kiedyś trzeba było umieszczać dodatkową opłatę za łowienie w tamtym miejscu - jak jest teraz nie wiem. Jeżeli się mylę, to przepraszam :)

Daj znać jak pojedziesz, jak wygląda sytuacja :) Albo odezwij się na priv :) [2016-05-29 17:21]