Zaloguj się do konta

Odra i wał

utworzono: 2012/05/22 21:02
karpiarzdarek

Danon ale ja nie komentowałem zdjęć roxoli tylko opisałem swoją sytuację.
[2012-05-28 18:18]

danon1973

Danon ale ja nie komentowałem zdjęć roxoli tylko opisałem swoją sytuację.

A to zwracam honor.
Mój błąd :)
[2012-05-28 22:50]

Giissmo

Jeszcze jedno zdjęcie, ponieważ na poprzednim zdjęciu wydaje się, że samochody stoją niemal w wodzie.Ja teraz stoję pomiędzy samochodami, a rzeką mniej więcej w połowie odległości.Nie jestem fotografem profesjonalistą ale starałam się to Wam  pokazać, tak jak potrafię najlepiej.


Rogi? ;)


[2012-05-29 12:32]

Roxola

Tak, to Rogi  :) 
Do karpiarzdarek, piszesz... " Trzymajmy się kupy, kupy nikt nie ruszy" . - rozumiem dlaczego tak napisałeś, mnóstwo tego na fotce :)   Jednak, jeżeli pojadę w to miejsce łowić sama, to też nie będę miała nieprzyjemności, często są tam kontrole i jest wszystko OK
Jeżeli chodzi o przejazd w innych miejscach, to takie też są na odcinku rzeki, gdzie robiłam zdjęcia w odległości ok 1km od tego miejsca. Jednak jest to droga jedynie utwardzona są tam ślady aut, ale przejazd jest zamknięty szlabanem. Prawdopodobnie służy do przejazdu dla takich służb jak wymieniono powyżej.  To jedynie mój domysł. [2012-05-29 22:47]

bolo

Jeszcze jedno zdjęcie, ponieważ na poprzednim zdjęciu wydaje się, że samochody stoją niemal w wodzie.Ja teraz stoję pomiędzy samochodami, a rzeką mniej więcej w połowie odległości.Nie jestem fotografem profesjonalistą ale starałam się to Wam  pokazać, tak jak potrafię najlepiej.Rogi:)


Po tej stronie odry na której stoją auta , amatorsko można wędkować od poniedziałku do piątku trzeba o tym pamiętać bo może być problemik . W wekendy tylko zawody.a jeśli chodzi o przejazd przez wał to w Kędzierzynie niema problemu ani PZW Katowice ani PZW opole więc życzę wszystkim połamania kija :) pozdrawiam.
[2012-05-29 23:00]