Zaloguj się do konta

Odra i Stara Odra Wrocław, Biskupin

utworzono: 2013/11/02 20:01
Wasia

Witam serdecznie,pisze do was koledzy i koleżanki z mala prosba, niedawno przeprowadzilem sie do wroclawia i postanowilem zwiedzic tamtejsza odre by okreslic jakies miejscowki do spinningowania, jednak mocno sie zdziwilem poniewaz rozni sie ona od odcinka odry w zielonej gorze na ktorej zazwyczaj lowilem, zaznaczone odcinki nie maja za bardzo typowych klatek a w wiekszosci przypadkow cala szerokosc rzeki stanowi leniwy dosyc nurt, brzegi wylozone sa kamieniami i ciezko mi o stwierdzenie czy jest to atrakcyjne miejsce na polowy wybranych przeze mnie gatunkow ryb (szczupak, okon) czy ktos ma doswiadczenia wyniesione z polowu w tych miejscach?z gory dziekuje i pozdrawiam [2013-11-02 20:01]

gryzon80

kolego cały odcinek od zoo do Opatowic jest bogaty w rybę tylko trzeba się nachodzić i nakombinować:) jest sandacz okoń i szczupak, jak nie od strony zoo to po drugiej stronie masz niskie łąki i kawałek dalej oławka gdzie też jest ryba.:)
[2013-11-04 11:24]

s4mo

kolego cały odcinek od zoo do Opatowic jest bogaty w rybę tylko trzeba się nachodzić i nakombinować:) jest sandacz okoń i szczupak, jak nie od strony zoo to po drugiej stronie masz niskie łąki i kawałek dalej oławka gdzie też jest ryba.:)

z tym że ryba jest to bym tak troszkę się zastanowił. Na pewno są to ciekawe miejsca ale czy idzie tam coś złapać? Teraz wydaje mi się, że trzeba mieć więcej szczęścia niż umiejętności. [2014-04-24 17:57]