Odra - giną brzany:(

/ 52 odpowiedzi / 2 zdjęć
u?ytkownik47292


Chociaż nigdy nie miałem kontaktu z tą piękną rybą ( tzn chodzi mi o uczciwą walkę z rybą i zwrócenie jej wolności ) - boleję na d maleniem populacji tej pięknej , silnej ryby . Trzeba zrobić wszystko aby zwiększyć liczebność brzan w jej dawnym środowisku , które zostało zniszczone przez haniebne  działania ludzkie i postępującą urbanizację krajobrazu . Brzany to naprawdę wspaniałe królowe polskich rzek  i mówię to pomimo faktu iż nigdy nie złowiłem ani jednej ryby tego gatunku ! Cóż za wspaniała ryba . (2010/08/07 16:29)

u?ytkownik50371


Chociaż nigdy nie miałem kontaktu z tą piękną rybą ( tzn chodzi mi o uczciwą walkę z rybą i zwrócenie jej wolności ) - boleję na d maleniem populacji tej pięknej , silnej ryby . Trzeba zrobić wszystko aby zwiększyć liczebność brzan w jej dawnym środowisku , które zostało zniszczone przez haniebne  działania ludzkie i postępującą urbanizację krajobrazu . Brzany to naprawdę wspaniałe królowe polskich rzek  i mówię to pomimo faktu iż nigdy nie złowiłem ani jednej ryby tego gatunku ! Cóż za wspaniała ryba . (2010/08/08 16:01)