Odpowiednia torba dla spinningisty

/ 23 odpowiedzi / 4 zdjęć
Witam serdecznie kolegów .
Przejdę od razu do sedna planuje zakupić torbę w której pomieszczę moje ulubione przynęty i będę miał je blisko przy sobie w każdej sytuacji na łowisku , mam na oku torbę

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Pilkery maja inną wielkość i masę jak stosowane ogólnie obrotówki i zrobiony tam wkład na te przynęty nie będzie pasował do obrotówek.
Chyba że go wyjmiesz i włożysz zwykłe pudełka na przynęty,ale do tego można kupić torbę bez tego wkładu na pilkery. (2012/11/15 19:45)

u?ytkownik75617


Pilkery maja inną wielkość i masę jak stosowane ogólnie obrotówki i zrobiony tam wkład na te przynęty nie będzie pasował do obrotówek.
Chyba że go wyjmiesz i włożysz zwykłe pudełka na przynęty,ale do tego można kupić torbę bez tego wkładu na pilkery.

Ja mam zwykłą torbę i tam pudełka, jak nie masz mocno zakrzaczonych łowisk to też chlebak dobry.  (2012/11/15 20:10)

Dariusz666


No tak na razie właśnie mam pudełeczka i ładnie w plecak i chodzę sobie z nim ale długo zajmuje zmiana przynęty i szukanie ich w poszczególnych pudełkach , rozchodzi mi sie o taka torbę ze otwieram widzę błystkę biorę zakładam i łowie dalej bez bawienie sie rozumiecie ? może mi cos polecicie takiego ?  (2012/11/15 20:22)

u?ytkownik75617


No tak na razie właśnie mam pudełeczka i ładnie w plecak i chodzę sobie z nim ale długo zajmuje zmiana przynęty i szukanie ich w poszczególnych pudełkach , rozchodzi mi sie o taka torbę ze otwieram widzę błystkę biorę zakładam i łowie dalej bez bawienie sie rozumiecie ? może mi cos polecicie takiego ? 

Zostanę przy swoim :) Ja mam tak że wiem miej więcej co w którym (szczupak, sandacz, okoń ) A jak mam kilka takich samych to je podpisuje z jednej strony. Jak kto woli co kto lubi   (2012/11/15 20:32)

ryukon1975


No tak na razie właśnie mam pudełeczka i ładnie w plecak i chodzę sobie z nim ale długo zajmuje zmiana przynęty i szukanie ich w poszczególnych pudełkach , rozchodzi mi sie o taka torbę ze otwieram widzę błystkę biorę zakładam i łowie dalej bez bawienie sie rozumiecie ? może mi cos polecicie takiego ? 








Rozumie o co Ci chodzi ale czegoś dokładnie takiego nie mam może jak poszukasz to znajdziesz.
Ja biorę jednorazowo 3 duże pudełka z przynętami pod określony gatunek i kij ,nie mam problemu z tym gdzie co jest mam rozłożone przynęty według swojego systemu i zawsze są w tym samym miejscu.:) (2012/11/15 20:42)

Dariusz666


No tak koledzy każdy ma swój schemat i tak jak lubi trzyma swoje przynęty , no cóż poszukam dalej po sklepach az cos mi sie spodoba dzieki za informacje i pozdrawiam (2012/11/15 21:24)

glider


cześć.
Jeździłem kiedyś jako kurier  rowerowy z tego czasu została mi właśnie torba tego typu:https://lh3.ggpht.com/-eU8NSOPnQfc/TlDnCbKP7CI/AAAAAAAAF3w/S8tddWvKQ9g/s1600/kurierska-torba-rowerowa.jpg
sprawdza się rewelacyjnie, jednym ruchem zsuwasz i wsuwasz ja na plecy, nie przemaka, w czasie brodzenia wygodnie mogę sobie w niej zamocować dolnik wędki kiedy zmieniam przynętę. Jest bardzo wytrzymała bo uszyta w całości z cordury.
Niestety są to drogie rzeczy, ale używki można czasem trafić  tanio na allegro albo e-bay. Ja swoja od kupiłem za 70pln kilka lat temu od kolegi z pracy (nowa kosztuje koło 250pln). (2012/11/15 21:44)

michal180183


Witam. Długo zastanawiałem się nad dobrym rozwiązaniem i w moim przypadku sprawdził się plecak CHEST PACK Dragona. Miałem do wyboru też TWIN BAG Cormorana ale jednak Dragon wygrał gdyż z przodu ma fajne kieszenie z pianką do przypięcia najpotrzebniejszych przynęt. Plusem takiego zestawu jest to że mogę zapakować więcej rzeczy, przypiąć kurtkę, wziąć termos itp. Na długie spiningowe przechadzki w sam raz. (2012/11/16 09:18)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Dariusz666


Tak ten plecak to już jest fajna rzecz ;) pomyśle nad tym powiedz mi tylko michal180183 ile możesz zmieścić obrotówek (nr 4) w tej przedniej kieszeni , bo widzę na zdjęciu ze kila woblerów jest tam ale jakie one maja rozmiary :) , z góry dzięki za odpowiedz pozdrawiam (2012/11/16 10:24)

szogun1


Też przymierzam sie do kupna plecaka mam dwa na oku wlasnie chest packa oraz nowosc savagear http://www.wedkarskisprzet.pl/product_info.php?products_id=3618 (2012/11/16 10:44)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

michal180183


Wiec w przedniej kieszeni możesz zmieścić spokojnie 15 obrotówek plus w małej piance powyżej kieszeni 5, 6 przynęt. Za małą pianką jest kieszeń na np telefon a w tej dużej kieszeni możesz jeszcze zmieścić rękawice, ta kieszeń jest wentylowana. W plecaku z tyłu mieszczę 5 pudełek z przynętami. W największej przegrodzie mam pudełko 25cm/20cm i dwa pudełka 20cm/15cm. W mniejszej przegrodzie mieszczę pudełko 15cm/18cm i 13cm/12cm. Do tego mogę jeszcze wpiąć kurtkę wziąć napój lub termos (na foto 2-litrowa butelka) i np podbierak. Miejsca w plecaku jest wystarczająco ale nie każdemu plecak podchodzi. Kwestia gustu i jak kto się czuje z danym bagażem. Ja kilka lat chodziłem z torbą spiningową i w moim przypadku plecak jest wygodniejszy i więcej pomieści. (2012/11/16 22:47)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Dariusz666


no to już wiem co kupić :D Dzięki michal180183 za takie objaśnienie teraz jest już wszystko jasne :) Wielki Dzięki za pomoc  ! ! (2012/11/17 17:00)

kiertom


Też przymierzam sie do kupna plecaka mam dwa na oku wlasnie chest packa oraz nowosc savagear http://www.wedkarskisprzet.pl/product_info.php?products_id=3618


Mam ten plecak Savage Gear - spoko i nawet pojemny. Kupiłem go między innymi dlatego, że można do niego przyczepić drugi spinning (z zamontowanym kołowrotkiem) i wygodnie się przemieszczać z dwoma spinami. Pozdr.  (2013/03/05 17:48)

JKarp


CześćA tak uczciwie i szczerze ile razy miałeś ten plecak na rybach ?JK (2013/03/05 18:23)

u?ytkownik145121


A ja mam torbę Ery - dostałem ją za free -jestem z niej bardzo zadowolony , oprócz paru pudełeczek z gumami mieści się w niej parę browców . (2013/03/05 20:17)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Iras1975


Cześć A tak uczciwie i szczerze ile razy miałeś ten plecak na rybach ? JK


Janusz uważaj! Może kolega był już na Kamczatku i Alasku  z tym plecakiem, pewnie przywiózł po kilka kg złota i diamentów + zapas mrożonych miętusów , taimieni itd... Wszyskto się podarło, ale plecak wytrzymał. ;) (2013/03/05 20:17)

JKarp


" A ja mam torbę Ery - dostałem ją za free -jestem z niej bardzo zadowolony , oprócz paru pudełeczek z gumami mieści się w niej parę browców ."
Bo takie rzeczy tylko w Erze ;-)
Wiesz Irek niedawno ukazał się materiał ( wpis na blogu ) o testowaniu. Sądzę, że skoro ten plecak jest polecany został ostro przetestowany. JK (2013/03/05 20:33)

Iras1975


" A ja mam torbę Ery - dostałem ją za free -jestem z niej bardzo zadowolony , oprócz paru pudełeczek z gumami mieści się w niej parę browców ."
Bo takie rzeczy tylko w Erze ;-)
Wiesz Irek niedawno ukazał się materiał ( wpis na blogu ) o testowaniu. Sądzę, że skoro ten plecak jest polecany został ostro przetestowany.  JK


Hmm... to może najmę sobie takiego testera i przejadę się z nim po kilku zbiornikach, celem zdobycia wiedzy i doświadczeń wędkarskich. Na początek założę sobie taki plecak na głowę i będę podglądał przez dziurki w nieprzemakalnym materiale.. (2013/03/05 21:27)

Andrewv600


a co sądzicie o takiej torbie ?

http://allegro.pl/funkcjonalna-torba-jaxon-fx-na-prezent-i3074141172.html

czy ktos moze taka posiada i poleca ? :) (2013/03/06 13:25)