Zaloguj się do konta

Odgrzewane kotlety

utworzono: 2011/04/14 20:11
Zbig28

Koleżanki i Koledzy !

Nie wiem jak Was, ale mnie strasznie wnerwiają zamieszczane na pierwszej stronie portalu pokryte patyną starości materiały. Wiele jest takich z 2008, 2009, 2010...
Nie miałbym pretensji, żeby to były naprawdę dobre i wartościowe teksy. Niestety, wiele z nich  jest marniutkimi i już mi się przejadły, znudziły zniechęcając do zaglądania na ten portal.



[2011-04-14 20:11]

Diablo

Masz całkowitą rację. Mnie też drażnią, zwłaszcza taki, jeden co się pojawia o poszukiwaniu zaginionego wędkarza. Wędkarza który niestety już dawno jest na tamtym świecie.
[2011-04-14 20:24]

Masz całkowitą rację. Mnie też drażnią, zwłaszcza taki, jeden co się pojawia o poszukiwaniu zaginionego wędkarza. Wędkarza który niestety już dawno jest na tamtym świecie.

Skojarzenie ..
Diabli go porwali. [2011-04-14 21:25]

zbynio5o

To znaczy że trzeba sie wziąć za pisanie nowości.

Myśle że z rozpoczęciem nowego sezonu, pojawią sie jakieś newsy. :-)))

[2011-04-15 00:41]

niutek40

Koleżanki i Koledzy !

Nie wiem jak Was, ale mnie strasznie wnerwiają zamieszczane na pierwszej stronie portalu pokryte patyną starości materiały. Wiele jest takich z 2008, 2009, 2010...
Nie miałbym pretensji, żeby to były naprawdę dobre i wartościowe teksy. Niestety, wiele z nich  jest marniutkimi i już mi się przejadły, znudziły zniechęcając do zaglądania na ten portal.







Witam, panie Zbigniewie dobry odgrzewany kotlet nigdy nie jest zły! dobry  jak i zły artykuł oceniają użytkownicy portalu !!!! pozdrawiam i życzę ciekawych hitów.



[2011-04-18 21:47]

duchmir

Hehe, tych co piszą coś co można poczytać to się wywala. Ale napisz coś o NK, to będziesz wisiał na stronie głównej 5 lat. Zresztą widać już nie mają czego publikować więc wiszą gnioty i wiszą. Większość bloggerów którzy pisali świetne teksty odeszło albo ich wylali. Cóż w tym dziwnego że nie ma czego wieszać na gazetce. [2011-04-18 22:38]

zbynio5o

Sorry.  A Turski i Zborowski,  zostali wywaleni czy sami odeszli, bo nie pamiętam 

a ciągle ich widze : )))))))))

[2011-04-18 23:58]

duchmir

Myślę że se sami poszli jak zobaczyli jakie tu bagno. [2011-04-19 08:37]

Faktycznie może odeszli. W sumie mieli chyba dość ludzi którzy wiecznie są banowani  a wracają, awantur ,ubliżań , rozpowszechniania  piractwa .

Szkoda  bardzo szkoda


[2011-04-19 09:24]

Jędrula

 

Ale @looxus po co to wklejasz , dziwisz się , że gość Ci nawtykał ????? Jeździsz po nim wiecznie , prowokujesz i co to ma nas zdziwić ? My Wszyscy tu @duchmira znamy i wiemy na co go stać .

Dałbyś już spokój a będziesz miał spokój ! Ale ty nie wyluzujesz bo Ci to sprawia przyjemność , lubisz to po prostu i tyle .

[2011-04-19 09:40]

JaroDaw

 

Ale @looxus po co to wklejasz , dziwisz się , że gość Ci nawtykał ????? Jeździsz po nim wiecznie , prowokujesz i co to ma nas zdziwić ? My Wszyscy tu @duchmira znamy i wiemy na co go stać .

Dałbyś już spokój a będziesz miał spokój ! Ale ty nie wyluzujesz bo Ci to sprawia przyjemność , lubisz to po prostu i tyle .


Jeśli kolega nie umie wędkować i niema nic ciekawego do przekazania, to na forum wędkarskim może sobie chociaż obrazki powklejać ze swoimi bojowymi osiągnięciami. Moderator jeden wątek usuwa, a ten zaczyna na następnym. żenada [2011-04-19 09:46]

Jędrula

 

Ale @looxus po co to wklejasz , dziwisz się , że gość Ci nawtykał ????? Jeździsz po nim wiecznie , prowokujesz i co to ma nas zdziwić ? My Wszyscy tu @duchmira znamy i wiemy na co go stać .

Dałbyś już spokój a będziesz miał spokój ! Ale ty nie wyluzujesz bo Ci to sprawia przyjemność , lubisz to po prostu i tyle .


Jeśli kolega nie umie wędkować i niema nic ciekawego do przekazania, to na forum wędkarskim może sobie chociaż obrazki powklejać ze swoimi bojowymi osiągnięciami. Moderator jeden wątek usuwa, a ten zaczyna na następnym. żenada


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokładnie , @JaroDaw ma rację . Kolega @Thunder dał spokój i za to ma u mnie wielki szacun ( w życiu nie pomyślałem , że to napiszę :))) ) a tu znalazł się samotny mściciel i psuje krew na portalu . Nie lubisz @D , to Twój problem ale nie rób tu zamieszania .

Kolego @looxus oszczędź Waść wstydu , nie mąć wody !


Proponuje zamknąć wątek ????

[2011-04-19 09:56]

Daje słowo ze jeśli  pan MK mnie  nie zaczepi to  odpuszczam zgoda ?
od tej chwili koniec  .
[2011-04-19 10:04]

JaroDaw

Daje słowo ze jeśli  pan MK mnie  nie zaczepi to  odpuszczam zgoda ?
od tej chwili koniec  .

Tak trzymaj. [2011-04-19 10:22]

Ehhhhhhh. Tak więc za kolejną skargę i żądanie reakcji tak moderatorów jak redakcji na zaczepne teksty tego kolesia i jego bezpodstawne oskarżenia oraz obrzydliwe propozycje seksualne od Wklejki i jego zaproszenia na gej party i inne takie , co jest już nękaniem i molestowaniem, dostaję kolejnego bana bez zapowiedzi czy jakiegokolwiek info. Zaiste Duch jest tu komuś baaaardzo niewygodny.  Kto chce, temu mogę przesłać na e-mail wiadomości kolesia Wklejki które są obrzydliwymi propozycjami seksualnymi. Zapisane są w taki sposób że nie można będzie sugerować przeróbek. Niestetyredakcyja woli mnie zbanować niż seksualnego zboczeńca.

  Poza tym pytam, czy to jakiś portal typu IDG czy jakiś policyjny, że ktoś interesuje sie oprogramowaniem w prywatnych komputerach? GRATULACJE TAK MODEROM JAK REDAKCJI.  

[2011-04-19 10:58]

Proszę sobie zobaczyć profil pana Looxusa.  Sam opis jest prowokacją. Gdybym to ja miał coś podobnego- od razu ban.

Syf malaria


[2011-04-19 11:00]

Zamiast wylewać żółć  napisze artykuł ,będzie to z korzyścią dla portalu .Chym tylko o czym ?
Moze ukaże sie na głównej stronie .
Macie jakieś propozycje ?
[2011-04-19 12:39]

JaroDaw

Zamiast wylewać żółć  napisze artykuł ,będzie to z korzyścią dla portalu .Chym tylko o czym ?
Moze ukaże sie na głównej stronie .
Macie jakieś propozycje ?

Od pickera do feedera - ich podział, różnice, obciążenia, oraz techniki połowu moment zacięcia , rozróżnianie brań, czyli wszystko o DS. [2011-04-19 12:48]

baloonstyle

Wszystko o połowie Troci, flądry, węgorzy. Na ten temat jest bardzo mało napisane.Techniki, przynęty , zanęty , sprzęt , akcesoria, występowanie, szukanie.
[2011-04-19 12:57]

JaroDaw

Spławikowanie rzeczne. Podział na techniki, łowiska o różnych uciągach, oraz sprzęt spełniający specyficzne wymagania ( wędziska, spławiki ), techniki nęcenia. Płytkie rzeczki o silnym uciągu. [2011-04-19 13:02]

baloonstyle

Wędkarstwo nocne.Jak znależć dobre miejsce, na co się nastawiać, przynęty, sprzęt, akcesoria.Jak skutecznie nęcić w nocy.Jest kilka tematów których nie wiadomo czemu nikt nie chce ruszyć :))
[2011-04-19 13:08]

Zander51

Wróciłem na portal pod innym nickiem, ale chyba nic już nie napiszę... [2011-04-19 15:44]

A kto ty jesteś ??
[2011-04-19 16:42]