Zaloguj się do konta

Odezwa do koleżanek i kolegów „po kiju”

utworzono: 2009/06/23 10:28
misie

Drogie koleżanki i koledzy z koła nr 59 w Tarnowskich Górach (i nie tylko).
Zgłosiliśmy stronę naszego koła do konkursu z Yorkiem dla społeczności wedkuje.pl
Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:
- najlepszy opis łowiska
- ekologia
- najlepsza strona koła
oto linki do wszystkich startujących w konkursie stron kół:
www.pzwsandomierz.wedkuje.pl
www.kolo110.wedkuje.pl
www.rypin.wedkuje.pl
www.syrenka19.wedkuje.pl
www.tarnowskiegory.wedkuje.pl
W tym miejscu prosilibyśmy Was o zapoznanie się z materiałami konkursowymi i jeśli uznacie za słuszne to o zagłosowanie na któryś z nich (w każdej kategorii można oddać jeden głos). Ta wiadomość umieszczona zostaje na forum (nie jest ona przesyłana indywidualnie), aby ktoś nie posądził nas o nachalne namawianie do głosowania na naszą stronę. Z regulaminem (jak i gdzie zagłosować) możecie zapoznać się na stronie głównej portalu lub klikając w następujący link konkurs z Yorkiem.

Dziękuję również Wam wszystkim za aktywność w naszej lokalnej tarnogórsko-wędkarskiej społeczności.

Oddajcie jedyny słuszny głos! (ewentualną wygraną przekażemy w kole jako nagrodę na jesiennych zawodach:-) Dziękujemy wszystkim za zaufanie i oddane na naszą stronę głosy.
[2009-06-23 10:28]

Ja już oddałem głos na Wasze koło! Pozdrawiam i namawiam innych kolegów z okolicy Tarnowskich Gór i nie tylko na oddanie głosu na to koło. [2009-06-23 10:45]

O jakim konkursie, w którym bierze udział nasze koło Kolega pisze? Nie ma (może nie potrafię znaleźć) odnośnika na głównej stronie portalu do żadnego konkursu! [2009-06-23 14:36]

misie

Faktycznie na stronie głównej nie ma już linku do tego konkursu, ale to nie moja wina, bo nie mogłem wiedzieć że zostanie usunięty. W pierwszej mojej wiadomości zamieściłem link do tego konkursu, więc nie ma problemu, aby w ten sposób się tam dostać. Pozdrawiam. [2009-06-23 15:01]

Czytałem. Szkoda że nie mogę zagłosować. Ale życzę wSZYSTKIM uczestnikom wygranej. [2009-06-24 07:30]

każdy może zagłosować. Głosowanie trwa do 28 czerwca. Oto regulamin: REGULAMIN I Zgłaszanie materiałów 1. Aby zgłosić materiał do konkursu wystarczy opatrzyć go podpisem: Materiał zgłoszony na konkurs wedkuje.pl oraz wysłać wiadomość priv do redakcji zawierającą link do zgłoszonego tekstu; 2. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany kategorii zgłoszonego materiału oraz nie włączenie go do konkursu, jeśli nie jest z nim powiązany tematycznie, bądź nie spełnia wymogów technicznych (zawartość tekstu, zdjęcia plus współrzędne geograficzne w przypadku łowisk). 3. Uczestnicy konkursu mogą zgłosić dowolną ilość materiałów, wykluczone jest głosowanie na swoją propozycję; 4. Teksty do konkursu można zgłaszać od 01.06.09 do 20.06.09 włącznie. Linki do materiałów konkursowych zostaną zamieszczone pod niniejszym tekstem; II Głosowanie 1. Zwycięzców typuje społeczność wedkuje.pl. 2. Głosowanie odbędzie się w dniach 21-28 czerwca włącznie.. UWAGA! Głosy oddane przed lub po tym terminie nie będą brane pod uwagę. 3. W głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy portalu wedkuje.pl zalogowani przez 1 czerwca 2009 tj. terminem startu konkursu. 4. Aby zagłosować należy dodać komentarz pod niniejszą wiadomością o treści 'Głosuję na artykuł {tytuł} autorstwa {nick blogera}' co ułatwi zliczanie głosów. Można oddać 1 głos na tekst w każdej kategorii - łącznie 3 głosy. 5. Punkty oddane na opisy łowisk jednego autora będą sumowane - wygrywa bloger z największą sumaryczną liczbą głosów na swoje opisy łowisk. W pozostałych kategoriach wygrywają autorzy wpisów i admini stron z największą liczbą głosów na pojedynczy artykuł lub stronę Koła. Komentarze pod niniejszą wiadomością nie będące głosami na artykuły będą usuwane! Dyskusje prosimy prowadzić na forum. [2009-06-24 08:44]

No właśnie mogą głosować ci którzy zalogowali się przed dniem dziecka. Szkoda. [2009-06-24 10:13]

misie

Co to jest szkoda?
"Szkoda to jest jak krowa do mleka najscy" :-)
A tak serio to głos kolegi pozostanie in pectore [2009-06-24 10:44]

wiktoria2003

a czemu kolega zbroj nie może głosować? oddałam już głos w tym konkursie.zapraszam do wątku o konkursach w społeczności [2009-06-24 14:53]

Pan Mateuszwos zacytował fragment regulaminu i jasno z niego wynika że głosowac mogą osoby które zalożyły konto przed 1 czerwca 2009 r., i ja to rozumie że ktos mógłby sobie pozakładać kilka kont i dodac sobie głosów. [2009-06-24 15:36]

tak niestety kolega zbroj jeszcze w tym konkursie zagłosować nie może ale już niebawem kolejny konkurs więc będzie okazja nawet zgłosić tekst:) [2009-06-24 16:48]

Redakcja nie pozwoliła pisać komentarzy pod tekstem konkursowym, więc pisze w tym miejscu (nie zakładam odrebnego postu). Jak myślicie czy Pan rzecznik prasowy koła Sandomierz zagłosował na stronę koła do którego jestem zapisany?:) [2009-06-25 13:04]

na 100 procent [2009-06-25 13:27]

A ja mam pytanie do ludzi z tego koła. Jeżeli inni głsują na swoje strony to dlaczego wy nie głosujecie? [2009-06-25 18:13]

misie

I stało się konkurs został zakończony i rozstrzygnięty (chyba)… Wielkie, ale to wielkie podziękowania dla tych, którzy oddali swój głos na stronę Mojego koła.
Tak na świeżo kilka uwag.

Primo. Czuję niedosyt z powodu… małego zainteresowania członków mojego koła. Sprawdzają się słowa: „Nikt nie jest prorokiem we własnym kraju”. Zdobyliśmy jedynie zaufanie sąsiadów zza miedzy. Co do aktywności można by jeszcze długo, długo pisać ale o zainteresowaniu niech powie statystyka. Na kilka tysięcy zalogowanych użytkowników oddano łącznie 190 głosów!
Secundo. Czuję niedosyt z powodu… ściągnięcia z głównej strony dostępu do konkursu. Kilkoro wędkarzy pytało mnie jak znaleźć materiały konkursowe, bo mają z tym problem, ja sam spróbowałem obejść dodany powyżej (w pierwszym poście) link i co? I pudło!
Tertio. Czuję niedosyt z powodu… najogólniej rzecz ujmując z kolesiostwa, ale to właśnie są uroki ubóstwianej przez wszystkich demokracji.

Jeszcze raz dla wszystkich, którzy nam zaufali.
Panie i Panowie przed wami chapeau bas!
[2009-06-29 08:43]