Zaloguj się do konta

Oddam narybek

utworzono: 2013/10/26 15:07
adamoso123

Jak w tytule , Mam narybek szczupaka 15-40 cm. Mam go dosyć dużo w stawie i chcę się go pozbyć. Mieszkam w Łowiczu. 
Kontakt : 693552240 lub na wedkuje.pl
[2013-10-26 15:07]

Eh szkoda że mieszkasz ode mnie 234 km... [2013-10-26 18:25]

Artur z Ketrzyna

Odemnie też 285.2km, Szacowany czas przejazdu: 4h 45 min,
Troszkę daleko...
A powiedz, jak dużo go możesz mieć.

Może zaproponuj w kole.
[2013-10-26 19:54]

grzegorz not

Może wpuść go do najbliższej rzeki, kanału lub jeziora... [2013-10-26 20:37]

roman76

Może wpuść go do najbliższej rzeki, kanału lub jeziora...

a to jest zgodne z przepisami?????taki żart
[2013-10-26 20:49]

adamoso123

No myślę ,że jak bym się uparł to będzie go ponad 100 szt. ale jak się bawiłem na żywczyka to złowiłem jakieś 20 szt. w godzinkę . Tak jak pisałem 15-40 cm.  [2013-10-27 15:14]

edek destrakszyn

Podjedź kolego do Sochaczewa i wypuść je do Bzury.W rzece mają szansę na podrośnięcie. Jak masz je wypuścić do jakiegoś "bajora" to szkoda Twojej pracy. [2013-10-27 16:17]

MANIEK222

Czemu do Sochaczewa?W Łowiczu też płynie Bzura :) [2013-10-29 20:07]

khakiprichi

Czemu do Sochaczewa?W Łowiczu też płynie Bzura :)

jak już tak masz zrobić to tak żeby nikt tego nie widział, bo ładny wyrok za to grozi....
[2013-10-30 17:37]

perwer

jak już tak masz zrobić to tak żeby nikt tego nie widział, bo ładny wyrok za to grozi....

Ja sie zastanawiam ,choć wcale mnie to nie interesuje : wy jesteście tacy prywatnie w życiu codziennym ,czy tylko przy kompie?.....
Wiem że na starość można być zgredem ,ale straszyć  i umoralniać za młodu..fest kapa.
[2013-10-30 19:25]

khakiprichi

Ja sie zastanawiam ,choć wcale mnie to nie interesuje : wy jesteście tacy prywatnie w życiu codziennym ,czy tylko przy kompie?.....
Wiem że na starość można być zgredem ,ale straszyć  i umoralniać za młodu..fest kapa.

straszyć? umoralniać?dla mnie super że prywatnie ktoś ma chęć pomóc się odrodzić rybkom w wymarłych rzekach.....a wiem bo byłem osobą bezpośrednio zainteresowaną takim tematm, i z doświadczenia wiem że nie ma co się chwalić i obnosić tylko po cichu działać.....
[2013-10-30 19:41]

Artur z Ketrzyna

straszyć? umoralniać?dla mnie super że prywatnie ktoś ma chęć pomóc się odrodzić rybkom w wymarłych rzekach.....a wiem bo byłem osobą bezpośrednio zainteresowaną takim tematm, i z doświadczenia wiem że nie ma co się chwalić i obnosić tylko po cichu działać.....

Nie kolego nie wolno po cichu bez zezwolenia gospodarza. Bo może być z tego więcej szkód. Już kilku tak po cichu zadziałali tyle że z nie rodzimymi gatunkami (nie występującymi tam naturalnie). I teraz bieda...
A i jeszcze też przypadek znam taki przypadek; łepki karasie przerzucali ze stawiku koło świniarni. I zarazili tasiemcem inne rybki w jeziorze... Ot i zadziałali. Ile poszło kasy i pracy by cofnąć skutki...
[2013-10-30 20:34]

khakiprichi

temat jest o szczupaku on nam nie zaszkodzi ;)
[2013-10-30 20:37]

perwer

O czym wy piszecie?
Po pierwsze co to ma do kolegi -złaozyciela tematu ?
Po drugie - hipotetycznie wziąć taka ewentualność - to co to ma do nierodzimych gatunków ,lub łebków od karasi ze stawiku koło świniarni .
Wiem że ręce szybciej działają na klawiaturze nic rozum podpowiada ,ale ani kupy ,ani d..y jedno z drugim sie nie trzyma.

To ja juz moge podać kilka bardziej sensownych przykładów ,chcąc pomóc wam w obronie waszej racji..ale nie widze sensu ..po co?
[2013-10-30 21:45]

szymonvet

ryby się zaraziły tasiemcem od świń?no to ładne bajki ktos koledze opowiedział... [2013-11-02 08:56]

Podjedź kolego do Sochaczewa i wypuść je do Bzury.W rzece mają szansę na podrośnięcie. Jak masz je wypuścić do jakiegoś "bajora" to szkoda Twojej pracy.

W bajorze też jest woda a tam gdzie woda powinno byc zycie [2014-01-31 16:37]

stach marzenin

Co w zamian za tego szczupaka ?? Chetnie bym go odebral od Ciebie. [2014-02-01 11:05]