Zanęta Mega Baits Method Feeder Scopex 6 kg

/ 6 odpowiedzi
Zanęta Mega Baits Method Feeder Scopex 6 kg - zdjecie zrobiłem na moim biurku w firmie.
Nie ma zimy i można udanie feederować, więc oddam w dobre ręce 6 kg Method Feeder Scopex Mega Baits.
Zależy mi, aby zanęta trafiła do pasjonata, który zużyje ją na łowisku w styczniu br.

Waldemar Ptak

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

WedkarzOlsztynek


Witam zanęta przydałaby się mi ale dopiero w marcu i to oczywiście jeżeli lód zejdzie. W warmińsko-mazurskim już wszystko skute lodem. W tym roku rezygnuje z wód PZW na rzecz gospodarstwa rybackiego Bartolty ale to dopiero od kwietnia. W marcu jeżeli lód zejdzie planuje trochę pojeździć na komercję za karpiem. Przyznam że będzie to mój pierwszy raz na komercji bo jakoś wcześniej nie miałem do takich łowisk przekonania. (2018/01/10 16:42)

MrPiskorz


witam.A jaka cena? ja tylko czekam na wystawienie ocen a potem zamieszkam na jeziorze :D a jako ze niestety mojej ulubienej zanety zielonegi marcepana w sklepie nie ma moglbym przygarnac twoja zanete.Jaki koszt i wysylka? (2018/01/10 17:27)

MrPiskorz


a tak wgl ostatnio mialem czas w sobote podjechalem na lowisko i powiem tak.Wybtalem se miejsce i zauwazylem piekny zer jakiejs rybki.Duzo bombli wiec albo karp albo amur.Niestety zazucilem zestaw i sploszylem rybke :/ zato pierwszy w tym roku jazgarz sie trafil a to pinkne uczucie moc wypuscic swoja pierwsza rybke w nowym roku gdzie woda jest tak klarowna ze z zachwytem sie patrzy jak rybka sie powili oddala.Polecam z calego serca lowic w styczniu! tu nie chodzi o jakies rekordowe okazy a o klimat (2018/01/10 17:32)

w-ptak


Oddam bezpłatnie, jako podarunek. :-)  (2018/01/10 18:41)

w-ptak


WedkarzOlsztynek - napisz mi adres i nr tel. na mojego e-maila marketing@firmadragon.pl (2018/01/10 18:44)

WedkarzOlsztynek


Ok już wysyłam. Dziękuję bardzo. Oczywiście koszty przesyłki pokryje tylko proszę o e-mail zwrotny z numerem konta. (2018/01/10 19:36)