Zaloguj się do konta

Odczepiacz - uwalniacz przynęt

utworzono: 2011/03/19 19:39
miejscowy

KOLEDZY , CZY KTOŚ TO MA I MOŻE PODZIELIĆ SIĘ SWOIMI ODCZUCIAMI ? TEMAT MOŻE NIE JEST PASJONUJĄCY, ALE ZASTANAWIAM SIĘ NAD ZAKUPEM TEGO UWALNIACZA , A NIE CHCĘ KUPIĆ KOLEJNEGO BEZUŻYTECZNEGO GADŻETU , KTÓRY DO NICZEGO SIĘ NIE PRZYDA .JEDEN JUŻ KUPIŁEM ZA 50 ZŁ - NIE UWOLNIŁ ANI JEDNEJ PRZYNĘTY. [2011-03-19 19:39]

ten wyczepiacz nie wiem jak jest skuteczny ja rok temu kupiłem V-free na allegro i jestem z nie go zadowolony tym bardziej że koszta zakupu są nie wielkie , a skuteczny jest
[2011-03-19 19:46]

miejscowy

JA KUPIŁEM TAKI UWALNIACZ - NIE WYCZEPIŁEM ANI JEDNEJ PRZYNĘTY , RZUCONY LEŻY TERAZ  GDZIEŚ W WĘDKARSKIEJ GRACIARNI.  [2011-03-19 19:54]

miejscowy

ten wyczepiacz nie wiem jak jest skuteczny ja rok temu kupiłem V-free na allegro i jestem z nie go zadowolony tym bardziej że koszta zakupu są nie wielkie , a skuteczny jest

TUTAJ PODAJĘ LINK DO AUKCJI ALLEGRO JEST TAM ZAMIESZCZONY FILMIK , WYGLĄDA TO NAPRAWDĘ BARDZO OBIECUJĄCO. http://allegro.pl/kanada-uwalniacz-odczepiacz-przynety-spinningowe-i1496658125.html [2011-03-19 19:58]

karoltsu1

Witam Paweł...
Jeśli jesteś 'duchowo' nastawiony na zakup,to Nasze doświadczenia z Kanadyjskim nic nie zmienią.
Ponad trzy lata temu-brat z USA,podarował Mi taki pod 'choinkę'.Cieszyłem się 'strasznie' do pierwszych zaczepów nad wodą.Może winą była niewystarczająca umiejętność jego użycia-choć w domu (odległość 12 m) działanie było bez zarzutu-nad wodą to już 'koszmar'.Jeśli wyciągnął przynętę (wobka,jiga,blachę),zawsze była uszkodzona,bądź mocno porysowana-wymagała naprawy w domu.
Chociaż nie 'oddaje ' się prezentów,'uszczęśliwiłem' nim szwagra - o wrażenia nie pytaj...
Byłem w posiadaniu Pioniera,Groma,lecz najlepiej (odległości-owo i skutecznie) sprawdził się w Moim przypadku V-free.
Nie kwestionuje jego (Kanadyjczyka) skuteczności,lecz miejscami gdzie próbowałem (bardzo trafne określenie) go stosować.
[2011-03-19 21:10]

withanight88

Własnie o V free można poczytac najwięcej pozytywnych komentarzy, nie spinninguje - nie uzywam , sugeruje sie opiniami użytkownikow. [2011-03-19 21:18]

news34

zrobiłem kiedyś sam,5 minut roboty,na rzeke o dużym uciągu mysi być cięzki ok 0,5kg,

nizej film z zawodów z wyczepiaczem

<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="

Kolego "miejscowy" widzą to coś mogę śmiało Tobie powiedzieć NIE. Jak chcesz dobry i skuteczny odczepiacz to tylko v-free. Mam takiego i te 22 zeta z przesyłką odrobił mi podczas pierwszego wyjścia na Drwęcę 3 sezony temu. Do tego zaopatrz się w 20-25m grubej plecionki o wytrzymałości min.25 kg a będziesz zadowolony. Z łódki skuteczność jego jest naprawdę 100% w rzece ok 60-70% w zależności od odległości do zaczepu i siły nurtu. [2011-03-19 22:16]

JakubUrsynow

Chyba wszystko co można było napisać napisał kolega wyżej. Tylko v-free - zwraca się nawet na pierwszym wyjeździe. Ja nie używam plecionki tylko cienkiej linki ze sklepu wspinaczkowego, takie linki mają bardzo dużą wytrzymałość (są niestety sporo grubsze od plecionki -ok. 1,5mm).

pozdrawiam
[2011-03-20 07:26]

piter1311

Rowniez uzywam v-free i moge go polecic z czystym sumieniem [2011-03-20 09:21]

miejscowy

CÓŻ, WYLECZYŁEŚ MNIE KAROLU Z DUCHOWEGO NASTAWIENIA DO ZAKUPU UWALNIACZA.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KOLEGOM ZA PODJĘCIE TEMATU, ORAZ ZA DOBRE RADY, FAKTYCZNIE CHYBA KUPIĘ SOBIE V FREE, CHOCIAŻ WYGLĄDA NIEPOZORNIE TO WNIOSKUJĄC Z WASZYCH OPINII ROBI ROBOTĘ.
KOLEDZY, MIŁEJ I  ''STOSUNKOWO''  UDANEJ NIEDZIELI WAM ŻYCZĘ . [2011-03-20 09:40]

JakubUrsynow

Jeszcze jedna ważna rzecz - dołożenie ciężarka np.sto gram zwiększa skuteczność na rzece. Ja przewlokłem drut przez ciężarek ten który był i przymocowałem drugi.

pozdrawiam
[2011-03-20 12:47]