Zaloguj się do konta

Odczepiacz, uwalniacz przynęt spinningowych V-free

utworzono: 2011/03/07 17:36
fliper-89

co myslicie o tym? http://allegro.pl/odczepiacz-uwalniacz-przynet-spinningowych-v-free-i1491162369.html [2011-03-07 17:36]

SiwyDym

Klasyczny odczepiacz do przynęt,jeśli masz trochę ołowiu i dobry drut(najlepiej ze stali chirurgicznej) o odpowiedniej grubości to możesz cobie zrobić sam o wiele lepszy.pozdro
[2011-03-07 17:53]

WaLeR

Witam

Mam ten odczepiacz i powiem tylko że działa więc czego oczekiwać wiecej a cena też niewygórowana

pozdrawiam

[2011-03-07 18:09]

tak samo jak kolega kupiłem go w ubiegłym roku i jestem zadowolony jest skuteczny ,ale można go śmiało zrobić samemu po za tym nie jest drogi w porównaniu z innymi

[2011-03-07 20:04]

wojcik19912

mogę go z szczerego serca polecić, uwolnił nie jedną moją przynętę. zwrócił mi się już kilka krotnie tak więc nie masz na co czekać tylko kupić go, ma przyzwoitą cenę . a jeśli chcesz zrobić samemu to jak już to z szprychy od roweru, mój kumpel ma i radzi sobie tak jak ten kupny ;)
[2011-03-07 20:10]

brukarz89

Witam. Kupiłem ten odczepiacz na początku tego sezonu. Zwrócił mi się już pierwszego dnia na pstrągach:) dobra relacja ceny do jakości.Warto polecić!
[2011-03-07 20:16]

Artur z Ketrzyna

mogę go z szczerego serca polecić, uwolnił nie jedną moją przynętę. zwrócił mi się już kilka krotnie tak więc nie masz na co czekać tylko kupić go, ma przyzwoitą cenę . a jeśli chcesz zrobić samemu to jak już to z szprychy od roweru, mój kumpel ma i radzi sobie tak jak ten kupny ;)

Widziałem ten filmik i mogę powiedzieć że ten do kupienia też jest zrobiony ze szprychy. tak więz kolego Fliper-89 po co płacić za przesyłkę i inne koszta. Zrób go sobie sam, tylko daj troszkę większy ciężarek. Zacznij od włożenia ciężarka na szprychę, potem wygnij te oczko na linkę (owiń drut na grubym gwoździu), następnie oczko prowadzące na jakiejś cieńszej rurce, odetnij końcówkę i zarób papierem, wygnij zadzior odczepiacza i gotowe. Jakieś 20 minut i gotowe, a materiał ok 7-10 zł.
Nie ma to jak coś zrobione własnoręcznie, co się sprawdza.

Ps. Linka murarska ma wytrzymałość do 50 kg. dość mocna ale kilka razy mi już pękła.
Można też zrobić kotwiczkę do wyciągania kupy zielska i tym podobnych rzeczy. Drut jaki polecę to rękojeść od wiaderek z farbą, bardzo mocny.
[2011-03-07 20:45]