Odbiór karty wędkarskiej

/ 3 odpowiedzi
Witam szanownych kolegów.

Mam problem następującej treści;

Otóż mieszkam obecnie w Lublinie gdzie zdałem egzamin na kartę wędkarską, Panowie w kole wpisali mi na zaświadczeniu adres zamieszkania (czyli adres lubelski) a nie adres zameldowania (czyli Zamość).
I tu pytanie - Czy kartę mogę odebrać w starostwie w Lublinie? Czy muszę jechać do Zamościa?

Pozdrawiam
Romuald55


Sam się przekonaj Kolego.Pójdż najpierw w Lublinie.A swoja drogą jak chcesz "zarobić" parę punktów to zakładaj trochę mądrzejsze posty.Inaczej Koledzy będą Cię traktowali z przymrużeniem oka. (2013/04/14 18:16)

Erni


Witam szanownych kolegów.

Mam problem następującej treści;

Otóż mieszkam obecnie w Lublinie gdzie zdałem egzamin na kartę wędkarską, Panowie w kole wpisali mi na zaświadczeniu adres zamieszkania (czyli adres lubelski) a nie adres zameldowania (czyli Zamość).
I tu pytanie - Czy kartę mogę odebrać w starostwie w Lublinie? Czy muszę jechać do Zamościa?

Pozdrawiam



Cześć,
Jak zdałeś egzamin to dostałeś zaświadczenie o zdanym egzaminie?
ja zdawałem w Krakowie a odbierać musiałem w Chełmie - odebrac musisz tam gdzie masz stałe zameldowanie

Pozdrawiam (2013/04/15 08:49)

Jack14


A gdzie złożyłeś stosowne papiery poświadczające zdanie egzaminu + "zdjęcie paszczęki"? (2013/04/15 17:51)