Zaloguj się do konta

Od miesiąca ktoś kopie dołki

utworzono: 2009/04/06 19:50
szimejks

wesołych świąt, mokrego dyngusa i pijanego karpia ( choć życzenia z karpiem składa się na boże narodzenie hehe) [2009-04-07 21:37]

Redakcja prosi o wyrozumiałość rozumiem ,tylko że według mnie autor jeśli ma dobry temat a takim na pewno kłusownictwo i walka z nim trzeba promować.Dzięki takim artykułom ludzie przezwyciężają strach biorą telefon w rękę i dzwonią,gdyż wierzą ze można w jakiś sposób powstrzymać największą zmorę wędkarstwa KŁUSOWNICTWO.Nie ważne czy to jest co 3 dni czy 3 tygodnie ,jeśli artykuł jest DOBRY trzeba publikować .Życzę wszystkim wesołych świąt i jak najmniej problemów z kłusolami. [2009-04-08 09:00]

robson1

Mam dla jurka duzy szacunek za to co robi,ale rozumiem stanowisko redakcji.Nawał w ostatnim czasie artykułów,co związane jest z rozrostem naszego portalu,jest naprawdę duzy.Każdy chce żeby jego wpis pojawił sie na pierwszej stronie.Pamietam czasy,a było o zaledwie pod koniec tamtego roku,że artykuły pojawiały sie tylko w weekendy.Teraz praktycznie codziennie jest kilka nowych.Jesli chodzi np.o mnie to tez nie każdy mój napisany artykuł pojawia sie na pierwszej stronie.I tez jestem z tego powodu zły.No ale mówie sobie trudno.
[2009-04-08 13:31]

Kolego popieram Twoje działania.Lubisz to i spełniasz się w społecznictwie. WKŁADASZ KIJ W MROWISKO.( po co PSR skoro TY masz takie wyniki) PSR nie publikuje nic JESTES SOLĄ w OKU ) POZDRAWIAM [2009-04-08 17:39]

tomekd125

Jurku czekamy na następny wpis o udanej akcji.Wiem napewno że twoje wpisy nakręcą pozytywnie niejednego wędkarza.Bierzmy z ciebie przykład.Jesteś dobrym duszkiem tego portalu.Pozdrawiam. [2009-04-08 17:40]

Kochaś

Jurek widać nie wszystko można przeskoczyć! To dziwne że tematy nie związane z wędkarstwem mają pierwszeństwo przed tak ważnymi wydarzeniami! Twoja praca to rewelacja!! Nie przejmuj się i Działaj! dzięki twojemu tematowi o telefonach mam juz je wklepane w swoja komórkę na pewno nie przejdę obojętny będę dzwonił na pomoc! POZDRAWIAM Wojtek. [2009-04-08 19:12]

Jedynki czy piątki nie istotne . Istotne ,że komuś przecszkadzasz ! Tagże w moim imieniu ! Dziekuje 5 [2009-04-08 21:00]

jurku jak sam widzisz , ocena wędkarzy jest pozytywana, zaznaczam wędkarzy , nie oszołomów , a tacy sa wszędzie , jesteś jak zauważyłem autorytetem dla młodych wędkarzy i nie tylko , więc powodzenia [2009-04-09 06:48]

rysiek38

nieodzywalem sie w tym temacie Jurku bo w sumie nie ma po co -najlepszy dowod na poparcie tego co robisz sa komentarze na twoim blogu a na te glupie docinki nie zwracaj uwagi i rob dalej swoja dobra robote zgodnie z sumieniem - pozdrawiam !! [2009-04-09 08:14]

robson1

Post kolegi "laslo79"został usunięty.Każdy ma prawo wyrazic swój poglad na dany temat,jednak mozna to zrobic w inny sposób,nie uzywając obelżywych słów.Zachęcam kolegę "laslo79",do ponownego napisania postu na ten temat,ale bez tych słów. [2009-04-09 09:31]

wiktoria2003

pewnie powtórzę zdanie wiekszości. Jureczku bardzo dużo dobrej roboty robisz. nie przejmuj sie tym ,że twoje artykuły nie są na głównej stronie. wolą pokazywać co innego.precz z wszelkimi wandalami,kłusolami i temu podobnymi typami. [2009-04-09 09:51]

rysiek38

Dzieki Robson1 - o to mi chodzilo zakladajac watek o usuwaniu postow , teraz jest wszystko jasne i bez niepotrzebnych podejrzen - pozdrawiam [2009-04-09 10:07]

Jureczku nie przejmuj się ja też piszę o działalności Społecznej Straży Rybackiej i ściąganiu sieci ,widocznie nasze tematy nie podobają się komuś że walą jedynki, zresztą wiesz dobrze rozmawialiśmy razem na ten temat, Jurek damy sobie radę i z tymi jedynkami. Działajmy dalej bo ta najważniejsze...... wszystkim życzę wesołych świąt. [2009-04-09 10:36]

laslo79

Fakt-uzylem zbyt mocnych "slow" za co przepraszam a moje poprzednie stanowisko w tej sprawie jest jak najbarziej aktualne.Pozdrawiam wszystkich spolecznikow i prawdziwych wedkarzy a Jurka szczegolnie!!! [2009-04-09 11:43]

slawomir66

Jurek pisz, pisz, i jeszcze raz pisz. Piętnujesz w ten sposób plagę kłusownictwa a masz w ty moje poparcie. A te jedynki które dostajesz to śmiem mniemać są od ludzi, którzy mają nieczyste sumienie i może nie raz pokusili się zakłusować. Jak już wielokrotnie pisałem takich ludzi jak ty brakuje i dlatego mamy to co ty pokazujesz. Pozdrawiam. [2009-04-09 14:17]

laslo79

Tak jak sugeruje Slawomir66 i ja takze uwazam.Jak napisalem wczesniej sa na tym portalu osoby ,ktore nigdy nie powinny sie znalesc i wystawiaja w punktacji 1 poniewaz sami uczestnicza w tym ochydnym procederze!!!!!Sami chyba nawet nie wiedza bo sa zbyt malo inteligentni ,ze te ich nie przemyslane wpisy sugeruja to kim sa!!!!!Czyli klusolami!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [2009-04-09 17:31]

Ja tez uwazam, ze powinienes pisac dalej !
PRAWDA W OCZY KOLE !!!
NIe jestes sam.
Pozdrawiam [2009-04-10 14:45]