Od miesiąca ktoś kopie dołki

/ 43 odpowiedzi
Jak wiecie jestem bardzo aktywnym społecznikiem ( strażnikiem Społecznej Straży Wędkarskiej, a powinno być Rybackiej? ).........piszę artykuły z prawdziwych nocnych wypraw , swoim prywatnym samochodem i poświęcam swój i rodzinny czas--jakże cenny............w celu walki z kłusownikami, byłem na akcjach ponad 21 razy w tym roku , z kolegami zabraliśmy kłusownikom ponad 33 sieci--pełne wartościowych ryb....PO TO ABY INNI WĘDKARZE MIELI CO ŁOWIĆ w SEZONIE.....i co zauważam ...gdy opisuję złapanego i ukaranego szarpakowca --który w trybie pilnym został ukarany...to artykuł nie pokazuje się na stronie głównej Portalu ( a przecież trzeba opisywać takie przypadki , żeby ludzie wiedzieli co , grozi za kradzież i uszkadzanie Naszych Wspólnych Ryb--bo każdy wędkarz płaci na zarybiania i ochronę rybostanu.....Mój wpis jest tylko na mojej stronie i zainteresowanie niewielkie , i jeszcze KTOŚ WYSTAWIA JEDYNKI!!!!!!!!!!!!!!!.............WIĘC NIE WIEM , CZY JEST DALSZY SENS OPISYWANIA WALKI Z NASZYM WSPÓLNYM WROGIEM????????????????.......strażnik społeczny Jurek.
u?ytkownik5460


jurku wiedz że twa robota to błogosławieństwo, nie zrażaj się tym i dalej jeżeli masz ochotę dzialaj ...
jak znajdziesz wolną chwilkę podejrzyj na moim blogu "zaproszenie na pokrzywnicę"... a następny art. to kolegi nie pamiętam nick-u ale tema to obniżenie stanu poziomu wody w zbiorniku straszyn ... jak poczytasz to wypowiedz się ... jestem ciekaw twoich sugestii (2009/04/06 19:58)

u?ytkownik1805


To forum dziwnie działa. Ja czekam na stanowisko redakcji na temat chamskiego postu w stosunku do jednego z forumowiczów. Miał być zaraz,mija kolejny dzień i nic.Mam wrażenie,że niektórych się ochrania.Ale może się mylę! (2009/04/06 20:05)

sum85


witam, popieram to co robisz widocznie są tacy co mają jakiś wkład w tym i nie podoba sie to dlatego jest jak jest, tak juz jest w polsce najlepiej sie nie wychylać zeby nie dostać w łeb ,napewno troche krytyki bedzie w tym poście pozdrawiam. (2009/04/06 20:16)

margor1976


ci co jedynki wstawiają, to na pewno nie mają nic wspólnego z legalnym łowieniem ryb , są ludzie którzy jeziora uważają za swoją własność , myślą że im wszystko wolno. a ty z takimi walczysz, więc niema się co dziwić że cie nie lubią,... :) a jeżeli chodzi o redakcję , to nie wiem, Natalia Pecyna to ty nie jesteś żeby cię cały tydzień na pierwszej stronie trzymać... :) (2009/04/06 20:17)

mikadus


Nie powinieneś się Jurku przejmować takimi rzeczami.Każdy wie jaką odwalasz robotę i każdy Ciebie za to ceni.Ci co zaniżają Twoje artykuły to może stoją po tej drugiej stronie i nie lubią takich gości jak Ty.Olej to i opisuj swoje akcje.Pozdro. (2009/04/06 20:33)

u?ytkownik9239


Dzięki takim ludziom jak ty i twoi koledzy kłusownictwo na pewno jest mniejsze, chociażby w okolicach Płocka.Wynik 21 akcji w tym roku mówi sam za siebie(szacunek).Masz słuszne pretensje do redakcji że nie promuje się takiej postawy tak jak piszesz chociaż żeby odrobinę postraszyć przyszłych kłusoli konsekwencjami,jakie grożą za takie przestępstwo.Co do jedynek za ocenę nie komentuje bo szkoda słów na pewno nie stawia jej wędkarz w obronie którego działasz .Niema się czym przejmować na pewno masz więcej zwolenników ,którzy zawsze będą was wspierać.POZDRAWIAM (2009/04/06 20:42)

grzegorzk75


Sens opisywania Twoich zmagań z kłusolami jest i to zawsze. Może redakcja nie dostrzega w tym co piszesz żadnej wartości? Na pewno wielu forumowiczów czyta takie rzeczy z zaciekawieniem i jednocześnie z pewną ulgą na sercu!

PROŚBA DO REDAKCJI: ZAMIESZCZAJCIE TEGO TYPU ARTYKUŁY - SĄ LUDZIE KTÓRZY CHCĄ CZYTAĆ O UNIESZKODLIWIENIU KOLEJNEGO ZAGROŻENIA I JAK TEGO DOKONANO !!! (2009/04/06 20:50)

szimejks


precz z kłusolami i betonem, Jurku jestem z Tobą tak jak wielu innych, żałuję że do tej pory nie miałem okazji dokonać czynów podobnych do Twoich, ale jestem na śląsku początkującym wędkarzem ( jak i zresztą mieszkańcem) i myślę, że będę jeszcze miał swoje pięć minut. Jeszcze się wkręcę. Pozdro dla kumatych (2009/04/06 21:01)

Grzegorz_Mik


Jurek
Wielki szacunek dla Ciebie , mało jest takich ludzi jak Ty którzy dla dobra wszystkich poświęcają swój cenny czas i niestety narażają swoje zdrowie i niejednokrotnie życie w walce z kłusownikami . Nie przejmuj się jakimiś negatywnymi opiniami pseudo wędkarzy . Pisz na forum jak najwięcej postów w tym temacie może coś dotrze do tych tępogłowych . Jeszcze raz wyrazy wielkiego szacunku . Pozdrawiam Grzegorz (2009/04/06 21:01)

szimejks


ps. a teraz walę na Twojego bloga dorzucić parę piątali z dużym plusem. Pozdro dla kumatych (2009/04/06 21:02)

u?ytkownik8030


Jurek pisz dla nas , a nie dla kiepów. Co Ci te jedynki przeszkadzają? ważne ile jest odwiedzin. Pozdro dla kumatych. (2009/04/06 21:29)

spines21


jurek-szacunek
a wrogów to nie mają ci co nic nie robią,albo nie mają swoich poglądów. (2009/04/06 21:37)

Zdzichu


Jurek nie łam się tym zaniżaniem pkt., a to, że nie jesteś na gł.stronie też nie bierz do siebie.My (zainteresowani) wiemy, że działasz i Ciebie popieramy i to jest najważniejsze. Pozdro ... (2009/04/06 22:13)

u?ytkownik2493


Jurek - (Moja ulubiona) redakcja promuje swoje teksty (koszulki, darmowa reklama, wędka na karpia) - na teksty użytkowników nie ma tutaj miejsca - taka jest brutalna prawda. W końcu to portal "społeczny"...
Longin - dobrze wiesz, że (Moja ulubiona) redakcja nie czyta tego co tutaj wypisujemy. Redakcja jest od czego innego. Redakcja prowadzi biznes w branży tekstylnej z kontrahentami z dalekiego wschodu i kategorycznie nie można im zawracać głowy takimi drobiazgami jak pyskówki z innymi użytkownikami. (2009/04/06 22:40)

u?ytkownik8975


Współczuję----ale rób swoje dalej'.Kumaci są z Tobą. (2009/04/06 23:02)

bossi11


Jak najbardziej jestem z toba opisuj i jak nie wystawia to informuj na forum a napewno poczytam masz odemnie 5 (2009/04/06 23:12)

u?ytkownik8030


jasne - i jak nie wstawią, to zawsze możesz tekst wkleić na forum, a wtedy przeczytamy. Dodatkowo możesz taki tekst wklejać w nieskończoność, aż sie komus znudzi go blokować lub usuwać. :-)) (2009/04/07 07:35)

primerap101996


Jurek, nie przejmuj się zdecydowanie więcej masz zwolenników, ludzi rozsądnych, takich jak Ty - prawdziwych pasjonatów wędkarstwa i otaczającej nasz przyrody, czytaj i oceń głosy tych którzy Cię szanują, podziwiają, i doceniają to co robisz, oczywiście trafiają się osobnicy poniżej poziomu istot człekokształtnych mieniących się ludźmi, wędkarzami itp. Nie zwracaj na nich uwagi trafiłeś w ich czuły punkt dotkliwie ich raniąc bo ci którzy stawiają ci jedynki to nikt inni jak kłusownicy, Twoi najbardziej ulubieni. Twoja postawa z pewnością jest godna ukazania i pełnego naśladownictwa, lecz jak któryś kolega pisał ważniejsza jest Natalia Pecyna ona lepiej walczy z kłusownictwem rozsyłając słodkie buziaki. Zdecydowanie jestem po Twojej stronie i cieszę się że działasz w kole do którego należę. Pozdrawiam i życzę serdecznie dalszych sukcesów w WALCE Z KŁÓSOWNICTWEM. Kuba (2009/04/07 07:43)

u?ytkownik1117


jurku , człowieka docenia się i poznaje się, po jego zachowaniu i jego pracy, to że poświęcasz swój cenny czas i samochód, mało który człowiek doceni , przecież to nie jest jego , wiem cos o tym bo działam w kole a efekty mojej pracy można zobaczyć na moim blogu , prowadzę szkółke wędkarską , a młodzieży trzeba poświęcic dużo czasu , ktoś kto nie pracował z młodzieżą , nie zrozumie tego , ale ja się nie zrażam , prowadzę i sędziuję zawody sportowe w miom kole też trzeba poświęcić czas , jestem sędzią w sądzie koleżeńskim też są sprawy by sprawiedliwie wydać werdykt , jeżdżę na szkolenia do okręgu i nie tylko dopytuję się kolegów z innych kół w naszym regionie uzyskując informacje w pracy z młodzieżą , jestem na wszystkich zebraniach w kole i nie tylko , bo do okregu też trzeba być obecnym , prowadzę stronkę naszego koła , też muszę znależć czas , oczywiście pracuję zawodowo i do pracy dojeżdżam prawie 40 km , ale kogo to obchodzi , tydzień temu nie wiem z jakiego powodu , nagle tez straciło mi się prawie 300 punktów , więc powiedziałem sobie a cóż , ja będę dalej robił swoje , bo taka moja funkcja , tylko obawiam sie jednego , że nie starczy mi czasu na wędkowanie , a to moja pasja , więc jurku głowa do góry dalej rób swoje , nie przejmuj sie = MY WĘDKARZE CENIMY TO CO ROBIMY = (2009/04/07 07:47)

krzkwi5


JA UWAŻAM ŻE ZAWSZE WARTO PORUSZAĆ TAKIE TEMATY ,NIECH NAWET NA 100 CHŁOPA ZROZUMIE KILKU TO JUŻ JEST COŚ (2009/04/07 09:53)

pioter


byłem na akcjach ponad 21 razy w tym roku , z kolegami zabraliśmy kłusownikom ponad 33 sieci--pełne wartościowych ryb.... WSZYSCY WIDZIMY JAK WIELKIE ZNACZENIE MA TWOJE ZAANGAŻOWANIE I POŚWIĘCENIE W TEJ WALCE Z (kłusolami) GDYBY NIE WASZE AKCJE MIELI BYŚMY O KILKASET kg RYB MNIEJ OBY WIĘCEJ TAKICH SUKCESÓW WIELKI SZACUNEK DLA CIEBIE I KOLEGÓW Z KTÓRYMI DZIAŁASZ (2009/04/07 09:53)

redakcja


Jurku,
redakcja od początku wspiera Twoje działania i w miarę możliwości zamieszcza Twoje teksty na głównej stronie portalu. Zawsze byliśmy i jesteśmy przeciwni kłusownictwu i nasze stanowisko w tej sprawie nie ulegnie zmianie. Pamiętajcie jednak, że prawo do zaistnienia na głównej stronie portalu ma cała, aktywna społeczność portalu, a nie jedynie nieliczni. Nie możemy, najzwyczajniej w świecie, co dwa, trzy dni wprowadzać na indeks tekstów tego samego autora, ponieważ za chwilę pojawią się zarzuty o stronniczość. Trochę wyrozumiałości koledzy - musimy pogodzić interesy WSZYSTKICH.

Z pozdrowieniami,
Redakcja (2009/04/07 12:29)

baksio270980


Witam podziwiam takich jak ty jurku bynajmniej jest wtedy jakaś ryba na naszych łowiskach będzie więcej takich ludzi jak ty będzie mniej kłusoli więcej ryby za artykuł 6pozdrawiam nie zniechęcaj się tymi jedynkami wesołych świąt (2009/04/07 13:49)

u?ytkownik8030


Widzisz Jur? Masz dość fanów by pisać . A reszcie odpuść. :-) (2009/04/07 20:48)

jurek


Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i życzę miłych, pogodnych świąt wielkanocnych...Jurek Suchodolski. (2009/04/07 21:05)