Zaloguj się do konta

Oczka (przelotki) przy wędce. Jak unieruchomić?

utworzono: 2011/06/29 20:38
Arcex

Co zrobić z oczkami przy wedzisku ponieważ znajomy pozyczył ode mnie wędkę i obruszał wszystkie oczka[lufki czy jak to tam] i zamierzam to zlepić na kropelke ale jak się odkleiły to jest luka miedzy oczkiem a wędziskiem i mysle żeby czegos pod to napchać aby się trzymało mocno dajcie jakieś rady [Nie chce odpowiedzi w stylu kup nowa bo nie kupie ;p] [2011-06-29 20:38]

Spec

Nie wiem o co Ci chodzi z tą luką, ja kleje normalnie kropelką i jest dobrze może daj więcej kleju
[2011-06-29 21:26]

pablos1000

Ja kiedyś przy teleskopie kleiłem na poxipol, cieniutka warstwa kleju i przelotki już nigdy się nie poluzowały.
[2011-06-29 21:33]

spokojny

Jeśli masz zamiar przyklejać na kropelkę i faktycznie jest tam dość duża luka, to przytnij trochę waty z wacika do czyszczenia uszu. Następnie upchaj tę watę w szczelinkę i dopiero wówczas daj kropelkę Kropelki. Po chwili będzie się wydobywał z tego miejsca dym, w żadnym przypadku go nie wdychaj ( jest toksyczny ) podczas "dymienia" następuje proces polimeryzacji waty po chwili masz naprawione oczko w przelotce i twardą warstwę wiążącą prawie jak ceramika. 
Jeśli pomogłem to się cieszę, życiowej ryby na tę wędkę ci życzę. [2011-06-29 21:57]

bpekal

Witam kolegę lepiej przykleić to kolego klejem na gorąco takim w laskach które podajesz z pistoletu wypełni ci lukę no i jak będziesz chciał kiedyś zmienić przelotkę to tylko podgrzewasz i zdemujesz nie niszcząc wędziska pozdrawiam i życzę powodzenia:)
[2011-06-30 06:04]