Zaloguj się do konta

Oczekiwana zapowiedź wydawnicza PZW

utworzono: 2012/11/14 12:08
adler

Na stronie PZW znalazłem ciekawą i oczekiwaną zapowiedź wydawniczą :

Atlas Wód Wędkarskich PZW

Wydawnictwo BiK, Wydawca między innymi 25 map okręgów PZW, przygotowuje publikację Polska - Atlas Wód Wędkarskich PZW, który ukaże się na rynku w drugiej połowie listopada. Atlas będzie zawierał mapy wszystkich 45 okręgów PZW oraz Gospodarstwa Rybackiego PZW Suwałki z zaznaczonymi wodami wędkarskimi PZW oraz mapę Polski z granicami poszczególnych okręgów. Będzie to publikacja w twardej okładce. Format atlasu - B4 (24x34 cm) jest tak dobrany aby na mapach formatu 34x48 cm (rozkładówki) można było pokazać wszystkie wody danego okręgu - nawet te najmniejsze. Wykazy i lokalizacje wód otrzymaliśmy od poszczególnych okręgów - także po przygotowaniu map i opisów okręgi otrzymały materiał do autoryzacji.

http://www.pzw.org.pl/opole/wiadomosci/69251/60/atlas_wod_wedkarskich_pzw

http://www.bik-mapy.pl/atlas-wod-wedkarskich-ezp-64.html






[2012-11-14 12:08]

covent

"Oczekiwana" przez kogo? [2012-11-14 12:31]

wirefree

Jakby to były mapy Batymetryczne to Bingo a tak to mozna by napisac a na kij to komu.


[2012-11-14 12:50]

Wonski79

Jak to mówią " nie oceniaj książki po okładce" Może okazać się całkiem ciekawa ta publikacja.
[2012-11-14 12:59]

Artur z Ketrzyna

Jak by nie było, są to przydatne dla nas (wędkarzy) wydania. Gdyż dokładnie wiemy na których łowiskach możemy wędkować. Przydały by się też takie mapki batymetryczne (Myślę że w archiwum PZW mają takie).
Do tego dołączyć jeszcze regulamin łowisk specjalnych, opisy tych łowisk, nanieść slipy, pomosty plaże, pola namiotowe itd...

i myślę że nawet z szarego papieru okładka nie zraziła by nikogo z nas do zaopatrzenia się w takie wydanie. ;-)
[2012-11-14 14:15]

Artur z Ketrzyna

Wykazy i lokalizacje wód otrzymaliśmy od poszczególnych okręgów - także po przygotowaniu map i opisów okręgi otrzymały materiał do autoryzacji.





adler, czyżbyś był współautorem tego wydania?

Jak będę miał okazję to z chęcią go sobie kupię....
Choć ta cena 99.90 zł mnie troszkę przeraża. Warta by była na pewno tej ceny jak były by tam mamy batymetryczne jezior. A przynajmniej szczegółowe mapy każdego jeziora i rzeczki
[2012-11-14 14:18]

ryukon1975

Jak by nie było, są to przydatne dla nas (wędkarzy) wydania. Gdyż dokładnie wiemy na których łowiskach możemy wędkować. Przydały by się też takie mapki batymetryczne (Myślę że w archiwum PZW mają takie).
Do tego dołączyć jeszcze regulamin łowisk specjalnych, opisy tych łowisk, nanieść slipy, pomosty plaże, pola namiotowe itd...

i myślę że nawet z szarego papieru okładka nie zraziła by nikogo z nas do zaopatrzenia się w takie wydanie. ;-)








Tyle to ja mam za darmo napisane w zezwoleniu,no chyba że ktoś jest wędkarzem ogólnopolskim to tylko dokupić do tego atlasu 45 zezwoleń i hajda w polskie wody.:)
[2012-11-14 16:28]

wirefree

Ja z checia kupie atlas wod PZW z mapami Batymetrycznymi i to bedzie oczekiwana pozycja i nawet 200zl wybule .Tylko nie takie z lat 50 rysowane na czuja a zeskanowane dobrym sprzetem z poziomicami co 100 metrow a najlepiej w formie elektronicznej..




[2012-11-14 16:54]

Kolega hefeed8 ma 100% rację do ceny dodajmy jeszcze jakieś circa 2 tys. złotych i śmiało możemy wędkować gdzie chcemy.
Ps. Kiedyś wędkarz turysta teraz okręgowy.
Julian
[2012-11-14 17:28]

slowikp

Mam ten atlas, Bardzo dużo błędów. Patrząc na stronę z okręgów Mazowiecki, Ciechanowski, Płocko -Włocławski, nic nie widać NIE POLECAM. LEPSZA MAPA SAMOCHODOWA. ZNÓW NAS NACIELI.
[2013-02-26 06:56]

slowikp

REKLAMA,REKLAMA i jeszcze raz REKLAMA, zapłaciłem prawie stówkke za reklamę, i pod tym pod tym podpisało się PZW
[2013-02-26 07:00]

kwasik

Ten atlas to jedno wielkie nieprozumienie.

Zdecydowanie odradzam zakup.

[2013-02-26 20:39]