Oco chodzi z tymi punktami?

/ 15 odpowiedzi
Witam! Mam pytanie odnośnie tych punktów jak je zdobywać i co one dają mam 4%rabatu w sklepie czy można mnieć więcej ? I jak to działa poproszę o wytłumaczenie jeśli można.
SlawekNikt

Jednym zdaniem musisz poświęcić masę czasu przy czym też często będziesz krytykowany i nie piszę tu o krytyce wnoszącej cokolwiek, a o zwykłym pałowaniu przez miejscowych z kilkoma kontami, a w sumie i tak taniej i bezstresowo kupisz na alledrogo ;-) (2018/03/06 10:11)

SlawekNikt

Mam jednak nadzieję, że powyższa sytuacja ulegnie zmianie, ale jak to mówią i piszą nadzieją matką ... (2018/03/06 10:13)

Artur z Ketrzyna

Dawno sobie przestałem zawracać gitarę punktami przyznawanymi prze redakcje wedkuje.pl.
Może było to coś warte jak były konta Vip i można było coś dostać do po-testowania cz wygrać w konkursie.
Marcin posłuchaj się kolegów i sprawdź ceny w innych sklepach.
Ja oficjalnie wolę sklepy stacjonarna, bo nie ma problemu z reklamacją. A napewno nie muszę płacić za wysyłkę :-)
Ponadto, pomacam ten produkt i wiem czy to jest to. ;-) (2018/03/06 17:14)

SlawekNikt

Z reklamacją nie ma też problemu w sklepach w necie i z dostępnością czego nie można powiedzieć o sklepach stacjonarnych w małych miastach. Wystarczy chwilunię poszukać. (2018/03/08 08:42)

redakcja

Podejmujemy wyzwanie sprawdzenia naszych cen w porównaniu z alledrogo ;) Zwłaszcza po zsumowaniu ceny + kosztu wysyłki, które dla większości allegrowiczów są podstawą zarobku (niska cena + zawyżony koszt wysyłki). Nasz pomysł jest prosty - autor poświęcający czas dla innych i dzielący się swoją wiedzą może kupić taniej niż mniej zaangażowani. Oczywiście może to komuś nie odpowiadać ale jak widać po składanych zamówieniach chętnie korzystanie z rabatu.

Z wędkarskim pozdrowieniem (2018/03/08 13:04)

erykom

No już ostatnio zauważyłem że w końcu jest taniej niż na allegro no i git :) (2018/03/08 19:03)

luxxxis

No już ostatnio zauważyłem że w końcu jest taniej niż na allegro no i git :)

I tak powinno być,jesli już ktoś ma zarobić to niech będą to "swoi" a nie jakiś buc z allesyf,wydaje mi się też że potencjalne reklamacje TU obędą się bez zasieków. (2018/03/08 20:30)

SlawekNikt

W necie u solidnych sprzedawców z reklamacją problemu nie. Wyzwanie redakcji podejmuję i ja. Na pierwszym planie dragon fichmaker II. Cena dla mnie 328,06. Wlatam na alledrogo. Fakt konkretnie model 1035 ma lepszą cenę tutaj, ale wystarczy, że wybiorę 1030, a to w sumie różnica bardzo niewielka i mam go za 306,38. Już 2 dychy w kieszeni, ale dalej drogawo ... Dzwonię zatem do sprzedawcy i biorę jeszcze o te 5 % taniej ... Tak to wygląda jak się trochę chce :-) Jak już pisałem pomysł ze sklepikiem dobry na rozrusznie tego, ale z cenami jeszcze troszkę trzeba zejść w dół niestety. I rzecz jasna co już też pisałem masa wątków na takie same tematy i często wciąż te same ... (2018/03/08 23:22)

luk-kr

Zgodzę się że sklepy stacjonarne ustępują tym internetowym w szczególności sklepy w małych miastach. Jeżeli wiem co chce kupić lub kupuje np haczyki tej samej firmy do tego zanety to powiem szczerze że wolę internet w tygodniu brak czasu na stacjonarne zakupki. Jeżeli chodzi o punkty to nie przywiązuje do nich uwagi. (2018/03/09 12:38)

luk-kr

Zanęta Lorpio feeder Special Heavy mam zamiar używać tej zanety w tym sezonie jest ona na rzekę ktoś może coś o niej napisać dobrze się klei itp. (2018/03/09 16:00)

redakcja

Sławek u nas kupisz z max. rabatem za 296 zł a jak zadzwonisz to się dowiesz za ile ;) Poza tym nie doliczyłeś kosztu wysyłki na alledrogo (a to są te dwie dychy oszczędności), praktycznie żaden sprzedawca nie wysyła tam za darmo. My tak :) Nie zabraniamy nikomu tam kupować ale pokazujemy, że niskie ceny na alledrogo to mit. Sprzedają tam w większości sklepy stacjonarne, które mają takie same marże jak inni sprzedawcy (2018/03/12 13:46)

SlawekNikt

Sławek u nas kupisz z max. rabatem za 296 zł a jak zadzwonisz to się dowiesz za ile ;) Poza tym nie doliczyłeś kosztu wysyłki na alledrogo (a to są te dwie dychy oszczędności), praktycznie żaden sprzedawca nie wysyła tam za darmo. My tak :) Nie zabraniamy nikomu tam kupować ale pokazujemy, że niskie ceny na alledrogo to mit. Sprzedają tam w większości sklepy stacjonarne, które mają takie same marże jak inni sprzedawcyÂÂ
Telefon poproszę w takim razie :-) Koszt wysyłki był zero. A tak przy okazji to poza alledrogo minus 5 % to standard bo około 9 % prowizji kosi alledrogo stąd można negocjować. Widzę, że inicjatywa nabiera rozmachu. Tak trzymać :-) Jeszcze jakby te non stop powtarzjące się pytania zacząć łączyć to już byłoby też całkiem sympatycznie dla czytelnika.
 (2018/03/13 19:29)