Ocena zestawów spinningowych

/ 5 odpowiedzi

Siema jestem początkującym wędkarzem zawsze łowiłem na spławik , ale czas spróbować czegoś nowego więc postawiłem na spinning i poszukuje odpowiedniego sprzętu i kolega powiedział że odsprzeda mi swój zestaw i chciałbym zapytać czy mi się to opłaca kołowrotek shimano stradic 1000 i Abu Garcia Cardinal oraz wędziska jaxon orion 5-17g 2,70 i ron thompson steelhead 5-20g 3,00 + torba konger 1,60 głównie zamierzam łowić okonia i szczupaka.Moje pytania czy ten zestaw się sprawdzi i ile może być wart sprzęt w dobrym stanie używany 2- 3 sezony proszę o odp

Draq

Jaki jest dokładny model Stradica? Bo wiesz... FJ kosztuje z 800zł, jest GTM, jest FB, jest Aero, jest CI4+... nie da się oszacować przybliżonej wartości zestawu bo jest dużo modeli tego kołowrotka, a różnice w cenie dość spore. (2015/03/21 23:51)

majsial

kumpel chce za all 300 zł zapomniałem napisac a stradic to nie mam pojęcia jaki (2015/03/21 23:59)

majsial

wiem na pewno że made in japan było napisane (2015/03/22 00:12)

Artur z Ketrzyna

Siema jestem początkującym wędkarzem zawsze łowiłem na spławik , ale czas spróbować czegoś nowego więc postawiłem na spinning i poszukuje odpowiedniego sprzętu i kolega powiedział że odsprzeda mi swój zestaw i chciałbym zapytać czy mi się to opłaca kołowrotek shimano stradic 1000 i Abu Garcia Cardinal oraz wędziska jaxon orion 5-17g 2,70 i ron thompson steelhead 5-20g 3,00 + torba konger 1,60 głównie zamierzam łowić okonia i szczupaka.Moje pytania czy ten zestaw się sprawdzi i ile może być wart sprzęt w dobrym stanie używany 2- 3 sezony proszę o odp

Wędziska typowo pod okonia, ale kołowrotek, mały, bardziej nadaje się do spławika, niż na spin.
Na okonia rozmiar 2000-3000.
Na szczupaka 3000-4000.

Abu Garcia Cardinal : Jaki rozmiar?

Nie wiem czy Ci potrzebne 2 wędziska pod okonia. Możesz wziąć od niego jeden kij. No i tego Abu, jak większy od rozmiaru 1000. (2015/03/22 09:39)

w6i6e6

Strdic do Jaxona nada się spokojnie, ale pytanie w jakim stanie jest ten patyk bo to stara seria więc jest ryzyko, że przelotki są już nie pierwszej świeżości.Ron Thomson to kijek ze sporym zapasem mocy więc spokojnie obsłuży szczupakowe początki na spinning. (2015/03/23 15:50)