Ocena wygranej Nejma vs Saleta

/ 14 odpowiedzi

  • konto usunięte

Co sądzicie koledzy o walce Najman vs Saleta? czy tylko mnie sie wydaje że Saleta pomimo wygranej to skończony błazen i tak faktycznie przegrał z kretesem pozostawiając niesmak wśród kibiców?Najmana nie trawię,nie jestem jego kibicem,jednak po gali zyskał w moich oczach,a Saleta no cóż...Co o tej walce sądzicie???
jorgi


moim zdaniem cała  ta gala była na niskim poziomie,zaczynając od walki najmana z saletą,pudziana z tym klopsem a wykonaniem hymnu stanów zjednoczonych(troszke wstyd) (2010/09/20 19:48)

kanikadze


Dla mnie ta cała ich "nienawiść do siebie" to jedna wielka ściema...to tylko pod publikę aby tylko ściągnąć ludzi na walkę zarobić pieniądze zwiększyć oglądalność i sprzedać drogo czas antenowy na reklamy. A poza kamerami są pewnie kumplami. Taki poziom ich walki jak i ich samych. (2010/09/20 19:50)

przemo1980


moim zdaniem cała  ta gala była na niskim poziomie,zaczynając od walki najmana z saletą,pudziana z tym klopsem a wykonaniem hymnu stanów zjednoczonych(troszke wstyd)


Zgadza się z hymnem to wstyd jak nic. Nie no było kilka ciekawych walk tych turniejowych. Najman-Saleta, to duszenie to żadna technika, no ale wygrał... (2010/09/20 20:00)

u?ytkownik24522


Nie wypowiadam sie , byłem na rybkach............. (2010/09/20 20:03)

przemo1980


Nie wypowiadam sie , byłem na rybkach.............


Brały chociaż? Ale i tak pewnie lepiej było spędzić nockę nad wodą... (2010/09/20 20:08)

u?ytkownik39709


walka saleta najman to jedna wielka ściema i dobrze zrobione show aby dwaj walczyli jak pedzie o tytuł geja roku mam nadzieję że następne ksw będzie ciekawsze niż te które było walki turniejowe były ciekawe ale te mega gwiazdy: pudzian,pan klops,posrany najman czy nie dorobiony saleta powinni startować do tytułu głupka roku (2010/09/20 20:12)

u?ytkownik24522


Nie wypowiadam sie , byłem na rybkach.............


Brały chociaż? Ale i tak pewnie lepiej było spędzić nockę nad wodą...


Oj Przemo powiem Ci że połów miałem udany, począwszy od ładnych płoci a skończywszy na lechorach.............

(2010/09/20 20:13)

u?ytkownik24522


walka saleta najman to jedna wielka ściema i dobrze zrobione show aby dwaj walczyli jak pedzie o tytuł geja roku mam nadzieję że następne ksw będzie ciekawsze niż te które było walki turniejowe były ciekawe ale te mega gwiazdy: pudzian,pan klops,posrany najman czy nie dorobiony saleta powinni startować do tytułu głupka roku


Michał ale ostro pojechałeś po majtach.....hehehehe (2010/09/20 20:14)

u?ytkownik39709


Mirku lubię oglądać sporty walki boks k1 mma itp a te przygłupy nie pasują do żadnego z nich gruby powinien smażyć hamburgery na jakiejś giełdzie rolnej pudzian niech tańczy z gwiazdami aż się zerzyga najman z tym drugim oszołomem powinni otworzyć bar dla pedziów ale w żadnym wypadku ta czwórka niepowinna walczyć na ringu bo to nie jest miejsce dla nich pozdrawiam (2010/09/20 20:20)

u?ytkownik24522


Mirku lubię oglądać sporty walki boks k1 mma itp a te przygłupy nie pasują do żadnego z nich gruby powinien smażyć hamburgery na jakiejś giełdzie rolnej pudzian niech tańczy z gwiazdami aż się zerzyga najman z tym drugim oszołomem powinni otworzyć bar dla pedziów ale w żadnym wypadku ta czwórka niepowinna walczyć na ringu bo to nie jest miejsce dla nich pozdrawiam


Dużo racji w tym co piszesz , dodałbym jeszcze że większy szacunek mieliby każdy z nich gdyby wiedzieli kiedy mają się wycofać z czynnego sportu, wycofać na laurach bo każdy z nich coś w życiu osiągnął........... może poza Najmanem .

A tak teraz tworzą loże szyderców i niweczą sami to co mogli mieć do końca życia - szacunek i uznanie ........

Pozdrawiam......

(2010/09/20 20:31)

u?ytkownik39709


dokładnie tak Mirku w dupach się im poprzewracało a na temat najmana to brak słów pojeb i idiota w jednej osobie........znojdor z big brothera (2010/09/20 20:35)

u?ytkownik24522


dokładnie tak Mirku w dupach się im poprzewracało a na temat najmana to brak słów pojeb i idiota w jednej osobie........znojdor z big brothera


Na mnie czas rano o 4.15 pobudka i w trase .....

Dobranoc .............

(2010/09/20 20:37)

u?ytkownik65213


Co sądzicie koledzy o walce Najman vs Saleta? czy tylko mnie sie wydaje że Saleta pomimo wygranej to skończony błazen i tak faktycznie przegrał z kretesem pozostawiając niesmak wśród kibiców?Najmana nie trawię,nie jestem jego kibicem,jednak po gali zyskał w moich oczach,a Saleta no cóż...Co o tej walce sądzicie???


Niedługo wielki rewanż. Tym razem w formule K1. Mam nadzieje że Przemek pokaże się z lepszej strony (2011/08/09 17:52)

jurek


Na pewno Saleta zwycięży , bo był mistrzem w K1 ( chociaż go straszliwie nie trawię , trochę szanuje Najmana , bo bronił Andrzeja Gołotę ) , ale i tak Najman przegra... to ustawione pod kasiorkę dla obu .
(2011/08/09 18:54)