Ocena przepisu na kulki proteinowe

/ 38 odpowiedzi
u?ytkownik26223


Michał jeśli dobrze kulki wysuszysz to nawet dwa lata.ja mam w piwnicy kulki proteinowe w takich siatkach po cebuli po wyschnięciu powiesiłem ja na haku no i wiszą sobie w chłodnym miejscu.
Kulki nadają sie do nęcenia jak i na włos . (2012/11/25 22:22)

kuba81


Po wyschnięciu (2-3dni)  wkladam kulki w szczelne paczki- takie z "bzykiem" i do zamrażarki. spokojnie do nastepnego sezonu- warto przelac trzoszke boosterem. Takimi kulkami nece i lowie.

Nie wiem czy slyszeliscie, ale syropy Łowicz fajnie sie sprawdzają- u mnie truskawka dawala rade. moczylem przez wiele godzin.
  (2012/11/29 08:56)

u?ytkownik64718


Panowie czy któryś z was testował może kulki firmy carp zoom, chciałbym spróbowac w nowym sezonie właśnie na nie , ciekawi mnie czy są godne polecenia. (2012/11/29 10:44)

JKarp


CześćOdkąd Jaxon je rozprowadza jakość spadła :-((JK (2012/11/29 11:12)

u?ytkownik26223


moim zdaniem nie opłaca sie kupować kulek zanętowych ,lepiej kupić gotowy tani mix i samemu kulać (2012/11/29 11:53)

u?ytkownik104372


Panowie czy któryś z was testował może kulki firmy carp zoom, chciałbym spróbowac w nowym sezonie właśnie na nie , ciekawi mnie czy są godne polecenia.


Testowałem te kulki w tym sezonie i żadnych efektów nie miałem. (2012/11/29 14:20)

u?ytkownik104372


Panowie czy któryś z was testował może kulki firmy carp zoom, chciałbym spróbowac w nowym sezonie właśnie na nie , ciekawi mnie czy są godne polecenia.


Testowałem te kulki w tym sezonie i żadnych efektów nie miałem. (2012/11/29 14:22)

michol


A ja na przykład z serii grass carp jestem mega zadowolony miałem bardzo dobre wyniki jak i na dzikiej wodzie i na łowiskach specialnych. Nie wiem jak z resztą asortymentu CZ ale tą niby amurową serię mogę z czystym sumieniem polecić. (2012/11/29 15:18)

u?ytkownik16117


Panowie czy któryś z was testował może kulki firmy carp zoom, chciałbym spróbowac w nowym sezonie właśnie na nie , ciekawi mnie czy są godne polecenia.


Kupiłem je dwa sezony temu i kiedyś na taki krótki,nieplanowany wypad w tym sezonie troszke dokupiłem i bardzo sie zdziwiełm bo te z tego roku były bardzo kiepskie,dziwnie twarde i jakieś te zapachy nie takie a teraz juz wiem czemu  cyt,,Cześć Odkąd Jaxon je rozprowadza jakość spadła :-(( JK
faktycznie kiedyś były zupełnie inne,dużo lepsze wiec lepiej zakupić coś innego (2012/11/29 17:42)

u?ytkownik64718


Wszystko jasne dzięki koledzy, właśnie zastanawiałem się przy dużej ofercie jaka widnieje na alegro czemu przy niektórych kulkach widnieje napis jaxon, aż z ciekawości wszedłem na ich stronę internetową i chyba jak się nie mylę to jakaś węgierska firma no ale jak zaufała jaxonowi to pewnie że nie ma co tu mówic o jakości. (2012/11/30 10:57)

Lujski


witam, probuje robuc wlasne kulki generalnie z najprostszych przepisów (poki co )
maka tortowa, kukurydziana, mleko w proszku, jajko, olej,  jakis zapach - ale jak mam ciasto wyrobione zrobie kulki i je wygotuje i czesc zostawiam do wysuszenia (cos ala pellet)- to wszsytko mi sie kruszy ... to co ugotowane i suszone ... nie wiem czego daje za mało, albo za duzo ... ??

Pozdrawiam ! (2012/12/02 11:05)

kuba81


Lujski dobrze prawi, ale pelecik to zawsze jakis dokupie i podrzuce im troszke, nie kilogramami ;)
Niestety maka sojowa jest droga i tez ja zastapilem tortowa dziala:) najdrozsze w miksie sa jajka ;) (2012/12/02 11:20)

Lujski


tylko moje sie krusza i nie umiem tego wyeliminowac nie wiem co jest zle ..? (2012/12/02 11:26)