Ocena kija SHIMANO Nexave BX Super Sensitive

/ 3 odpowiedzi

Co myślicie o kiju SHIMANO Nexave BX Super Sensitive 2,7m 5-20g przymierzam się do zakupu na okonia i średniego szczupaka no i oczywiście sandacza, przynęta na jaką zamierzam łowić to średnie gumki i blaszki 1-2 ewentualnie nie za duże woblerki. Dodam że miałem go w ręku w sklepie i leży rewelacyjnie, akcję też ma świetną na pewno gwarantującą sporo doznań z pola walki. Podpowiedzcie czy to dobry wybór czy może jest coś lepszego w tym przedziale budżetowym czyli do 2 stówek.

Pozdrawiam Jacek

gaudi xxxx


zobacz Dragon millenium percha-bedzie dużo lepszym wyborem... (2011/04/28 09:29)

Pajda


Od trzech lat jestem posiadaczem tego kija o długości 270 cm C.W 5-20g i jestem z niego w 100% zadowolony.Faktycznie leży idealnie.Łowiłem na niego okonie na boczny trok,klenie i pstrągi na mniejsze woblerki i blaszki i szczupaki nawet do 3kg na 5-7cm gumki.Może na pierwszy rzut oka wygląda delikatnie ale jest naprawdę wytrzymały i jeszcze mnie nie zawiódł.Zdecydowanie polecam. (2011/10/03 14:09)

mariusz23


Siema^ ^
Mam tego kija ale 2.40 i zabieram go tylko na bocznego, ponieważ szczytówka jest za miękka do jigowania większymi gumami. Na okonia będzie git .
(2011/10/03 15:13)