Obuwie Lemigo

/ 9 odpowiedzi

  • konto usunięte

Chce zakupić te kalosze ale nie jestem zdecydowany , s± ciepłe i lekkie ale słyszałem że po jakim¶ czasie się deformuj± od chodzenia , jeżeli macie takie obuwie to proszę o opinie  na ich temat
pioter94


Posiadam takie kalosze i mam zdeformowane ale nie wiem czy to jest spowodowane chodzeniem czy po prostu ciepłem rozgrzanego ogniska, ponieważ dużo nocek już zaliczyły.  (2013/11/26 19:55)

u?ytkownik146847


mam nadzieje że nóg nie grzałe¶ , ponoć można nosić do -30 stopni (2013/11/26 20:05)

robban


Ja mam ich kalosze i wiem ze jak je zedre , to nastepne beda takie same. Chyba ze cos lepszego wypuszcza , sygnowane swoja marka. Polecam i nie zastanawiaj sie nad zakupem.  (2013/11/26 20:25)

Zielan


Posiadam takie kalosze i mam zdeformowane ale nie wiem czy to jest spowodowane chodzeniem czy po prostu ciepłem rozgrzanego ogniska, ponieważ dużo nocek już zaliczyły. 



Na pewno od ogniska, bo swoje tak załatwiłem, zdeformowały się i obcieraj± mi stopę. (2013/11/26 20:32)

u?ytkownik66015


Posiadam i jestem z nich bardzo zadowolony. Sprzedawca ostrzegał aby nie zostawiać w bagażniku samochodu w słoneczne, gor±ce dni bo mog± się zdeformować.  (2013/11/26 20:35)

u?ytkownik65213


Chce zakupić te kalosze ale nie jestem zdecydowany , s± ciepłe i lekkie ale słyszałem że po jakim¶ czasie się deformuj± od chodzenia , jeżeli macie takie obuwie to proszę o opinie  na ich temat


Bierz bo warto. Mam je trzeci sezon i jestem zadowolony. (2013/11/27 08:12)

plotka97


Ja również posiadam już drug± parę kaloszy tej firmy.Teraz mam wła¶nie te do -30 ale oim zdaniem jest to trochę na wyrost. Kalosze s± lekkie i wygodne polecam na 100% (2013/11/27 22:31)

Kirys


zakupiłem te kalosze pod koniec sierpnia,jak po ostatniej nocnej wyprawie nogi zmarzły mi i przemokły buty-koszmar nie łowienie,na następnych nockach ¶miałem się z kolegów,kalosze rozbiły się no ale teraz już zakładam grubsz± skarpetę i teraz na każdej wyprawie mam je na sobie,i pewnie następne kalosze jakie kupie to te. (2013/11/29 12:10)