Zaloguj się do konta

Obrotówki Long

utworzono: 2012/07/23 13:55
rybak09090909a

Witam. Mam pewien problem. Od zawsze łowiłem albo na robaki albo na gumy. Teraz się dowiedziałem,że na moim łowisku ryby bardzo dobrze biorą na obrotówki typu Long o numerze 3 lub 4. Dzisiaj postanowiłem wybrać się do sklepu po te akcesoria i mam pytanie.
1.Czy jeśli pójdę do sklepu i poproszę o obrotówkę typu long to dostane samą tą blaszkę z wzorkami czy całą obrotówkę z tą kotwiczką i tymi innymi rzeczami?2. Jeśli tylko dostane samą blaszkę co muszę dokupić aby ją zamontować na wędce? 3. Czy ja mam na tą kotwiczkę z obrotówką zakładać kukurydze czy to same zarzucać? 4. I poproszę na koniec o inne porady,informacje,sugestie,ciekawostki na temat wszystkich obrotówek lub tylko obrotówek Long. 
Pozdrawiam                                                                      Rybak09090909a [2012-07-23 13:55]

oko proroka

kukurydza jest na białą rybę a blaszka na drapieżce nie widze sęsu połączenia ale jak chcesz uatrakcyjnić przynętę to zakup sobie atraktory spinningowe [2012-07-23 15:00]

Artur z Ketrzyna

Pierwsza rada. Jeśli Usłyszałeś coś gdzieś i nie wiesz co to jest. To użyj wyszukiwarki Google, lub zapytaj się osoby o czym ona mówi.
Nie bym się nabijał, ale ręce mi opadły, jak przeczytałem twego posta. I by odpowiedzieć i wytłumaczyć to rozprawka by wyszła.

Wirówka jest to przynęta spinningowa.
W sklepie dostaniesz kompletną przynętę.
Long; jest to typ skrzydełka, a dokładniej określa się tak wirówki z najwęższym skrzydełkiem.
Wirówka (błystka obrotowa), Jest przynętą która prowokuje ryby do brania swoją pracą w wodzie podczas zwijania żyłki. Czyli jej prowadzenia. I nie wymaga dodawania żadnych innych przynęt pochodzenia roślinnego czy zwierzęcego.
Taką przynętę można uatrakcyjnić dodaniem sztucznej przynęty na jej kotwiczce lub haku. W postaci chwosta (kawałek sierści, włóczki czy puór, formujących ogonek, imitacja owada...), lub twistera czy rippera, kopytka itd. Jak też smarując ją atraktorem, który pozostawia ścieżkę zapachową i prowokuje ryby do brania (do 20% więcej brań, ale źle dobrany odstrasza).

"I poproszę na koniec o inne porady,informacje,sugestie,ciekawostki na temat wszystkich obrotówek lub tylko obrotówek Long."

Wpisz w wyszukiwarkę na wedkuje.pl, a na forum znajdziesz praktycznie wszystko.
[2012-07-23 16:15]

Iffignis

fajna podrobke meppsa robi konger nazwa to bodajrze Chimera ;]
[2012-08-07 12:15]