Zaloguj się do konta

Obrotówki Glan-Gliwa na szczupaki i okonie

utworzono: 2011/06/15 14:45
marcinWWY

Cześć chciałbym się dowiedzieć o obrotówkach firmy GLAN-GLIWA kojażycie coś ? Jak kojażycie doradźcie mi jaki kolor tej blaszki na szczupaczka i okonia i czy są skuteczne.

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź ......

[2011-06-15 14:45]

Masatoo

wiem o jaką blaszkę chodzi;) jeśli chodzi o okonia to poleciłbym blaszkę nr 0-2 kolor srebrny i na kotwiczce jakiś paproszek. Ja zazwyczaj na taką łowiłem i nawet brały okonie, choć dziś praktycznie nie używam tych blaszek.  Co do szczupaka to nr 3-4 a jeśli chodzi o kolor to niestety nic nie doradzę bo nigdy nie złowiłem szczupaka na tą przynętę.   [2011-06-15 21:37]

gaudi xxxx

Są dobre,lecz na Twoim miejscu wybrałbym D.A.M Effzetty,naprawdę dobra obrotówka,dla mnie lepsza niż Mepps

[2011-06-17 09:25]

Warczy

Wiatm.
Jestem nowym bywalcem portalu wedkuje.pl natomias od dwoch lat zaczalem powaznie lowic ryby oczywiscie tylko na spining. Jezeli chodzi o Glan Gliwa jest rewelacyjna zlowilem na nia swoje zyciowe rekordy jednym z nich jest okon 43 cm o wadze 1,05 kg i wczoraj (21.08.2012) zlowiony szczupak o wadze 5,51 kg.Co do koloru to najlepiej miec wszystkie poniewaz nie ma reguly na co wezmie ryba, jest poprostu wybredna.
Pozdrawiam i zycze polamania kija. [2012-08-22 20:32]

skryty

blaszki bardzo przyzwoite, co do pracy (łowności) postawiłbym je zaraz za meppsami i damami, naprawdę warto je mieć, co do kolorów to mi najlepiej sprawdzały się takie z przewagą czerwieni 
[2012-08-22 22:03]

wirefree

Wedkuje na nie od kilku tygodni i jak dla mnie rewelacja zawsze cos na nie złowie, szczuply bolen i okon to standard. Wczoraj poleciala do wody zyciowka tak z 5-6kg szczuply zylka pekla jak nitka i szczuply z obrotoka glan gliwa teraz plywa. [2012-09-11 20:39]

Jacoslaw

Dobre szczupakówki. Na okonia jednak meppsy i effzety. Pozdrawiam.
[2012-10-18 21:00]

PiernikTorunski

Nie ma bata żeby czegoś nie złapać na Gliwe, używam No.3 zawsze w czerwone paski lub Biedronka z chwoscikiem i zawsze złapie , polecilem znajomym i są tez zachwyceni, przy rozmiarze 2 i 3 fajne swobodne dalekie rzuty, po prostu warto mieć :)) pozdrawiam [2012-10-18 23:26]

Warczy

jezeli chodzi o Glan Gliwa to polecam 3 biedronke na ktora zlapalem swoje rekordowe okazy.Pozdrawiam
[2012-11-06 12:31]

PiernikTorunski

Kolega Warczy wam podał na tacy, wlasnie ta ma super wyniki, spróbujcie warto. [2013-01-23 23:45]

MsKamiru

Mam takie coś tylko ze zielona w czarne kropki :P
[2013-03-10 19:03]

CYTRYNA777

Witam

Mam tą wirówkę ale przerobiłem , polega to na tym że zdjąłem naklejkę i zrobiłem szlif papierem wodnym , użyłem pasty jubilerskiej  a by osiągnąć refleks światła w wodzie i udało się złapać szczupaka 52 cm.

Pozdrawiam
[2013-04-01 11:51]

CYTRYNA777

Witam

Mam tą wirówkę ale przerobiłem , polega to na tym że zdjąłem naklejkę i zrobiłem szlif papierem wodnym , użyłem pasty jubilerskiej  a by osiągnąć refleks światła w wodzie i udało się złapać szczupaka 52 cm.

Pozdrawiam

P.S. Nie używam ozdób na wirówkach. 

[2013-04-01 12:52]

jacek-morzuch

Obrotówki Glan-Gliwa w szerokiej gamie dostaniecie w sklepie:
https://wedkarskifart.pl/47_glan-gliwa
Pozdrawiam. [2019-08-09 13:08]

jacek-morzuch

Obrotówki Glan-Gliwa w szerokiej gamie dostaniecie w sklepie:
https://wedkarskifart.pl/47_glan-gliwa
Pozdrawiam. [2019-08-09 13:13]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia