Obrotówki Au Lion Dor

/ 5 odpowiedzi
Jeśli ktoś posiada obrotówki wyżej wymienionej firmy proszę o opinie. Jeśli ktoś wie gdzie można je dostać również proszę o informacje.
rafal-idler


Obecnie mam jedną taką, srebrną 3. Jako, że nie mam teraz gdzie zapolować na szczupaki to leży spokojnie w pudełku i czeka na lepsze czasy;) Miałem też mniejszy rozmiar (ten sam kolor - patynowane srebro), zerówkę bodajże. Bardzo skuteczna na okonie. Niestety została gdzieś w wodzie ;/ (2014/07/24 18:30)

Jakub Woś


Obecnie mam jedną taką, srebrną 3. Jako, że nie mam teraz gdzie zapolować na szczupaki to leży spokojnie w pudełku i czeka na lepsze czasy;) Miałem też mniejszy rozmiar (ten sam kolor - patynowane srebro), zerówkę bodajże. Bardzo skuteczna na okonie. Niestety została gdzieś w wodzie ;/




Dorwałeś je w jakimś sklepie? (2014/07/25 16:28)

rafal-idler


To było lata temu. Kupiłem w sklepie wędkarskim w Rzeszowie. Nie mam pojęcia czy te błystki są jeszcze nadal produkowane. (2014/07/26 11:31)

Jakub Woś


Nikt więcej nie miał z nimi styczności? (2014/11/01 23:51)

kurek154


Wydaje mi się, że firma już nie istnieje. W zamierzchłych czasach kupowałem ich haczyki, dzisiaj marne szanse, żeby je dostać. Jeśli ktoś posiada ich asortyment w swoich pudełkach, to wydaje mi się, że to wynik oszczędzania i chomikowania ;) (2014/11/02 12:35)