Zaloguj się do konta

Obrotówka ulubione przynęty na okonie

utworzono: 2012/07/25 10:02
dawidmati12

Witam, od jakiegoś już czasu zaczynam łowić na spinning. Dotychczas wyciągnąłem jakieś 50 okoni, które bezpiecznie wróciły do wody... Mam takie pytanie, czy moglibyście podać mi na jakie przynęty spiningowe wy łowicie okonie??? Jakie są wasze ulubione??? Chodzi mi tu między innymi o obrotówki bo na takie przynęty teraz łowię...
[2012-07-25 10:02]

dawidmati12

Czekam na wasze odpowiedzi...
[2012-07-25 10:05]

Blachy:Rozmiar: 2 i 3 - DAM, Mepps, Balzer, Ular, Wrta, Krzyszczyk.Kształt: aglia, comet ale i long, czasem garbatka.Kolory: srebro błyszczące, matowe, miedź, mosiądz, pasiak jak krawat śp. Leppera, black fury z żółtymi, czerwonymi lub zielonymi kropkami, żółty, biały, czarny, papuga lub reggae ( czerwony+zielony+żółty ), fluo zielony, fluo czerwony, różne różniste wariacje folii odblaskowych na paletkach, różne różniste wariacje kolorów i ciężarów korpusów oraz udziwnień typu chwosty i chwościki...Gumy:Wszystkie możliwe wariacje kolorów twisterów, ripperów i kopyt firm Relax, Manns, Traper.Wielkości od 3 do 7cm, choć na większe też się zdarzy, ale to już raczej jako przyłów. [2012-07-25 10:20]

jakubnob

ja znalazłem sobie killera okoniowego na to lato ale działa tylko na jednym przydomowym jeziorku :)) a na innych juz okonek na niej nawet oka nie zawiesi i oco tu chodzi ??? nie wiem sam ważne ze działa już kupiłem 3 taka sama
zrywają sie gadzinki xD

jest to blaszka dragona rozmiar 0
[2012-07-25 14:59]

pfalkor

Mepps aglia (srebrna)Spinex big eye (srebrny)Dam effezet 4g (czerwony) 
Wobler kenart 5 cm (plotka)
Jaskrawe twistery  [2012-08-06 12:10]