Zaloguj się do konta

Obrotówka Tiger na szybszą i głębszą wodę

utworzono: 2015/11/16 09:13
tripod

Kolejny raz dokonałem zakupu (tym razem kilka szt.) obrotówek Tiger i używałem je na dwóch rzekach, Wisła w strefie nurtu i głębokie rwące rynny Dunajca. Ładnie pracuje, świetnie trzyma się strefy dennej, mam na myśli to, że ładnie tonie i super idzie pod rwący nurt. Spinningowałem jeden dzień, 2 urwałem (de Luxe), 2 bez chwosta jeszcze mi zostały. Niestety, nie złowiłem ryby, miałem tylko jeden konkretny kontakt, ale nie wiem co to mogło być.
Zasięg rzutowy tą obrotówką jest bardzo dobry, leci daleko nawet w wietrzną pogodę. Miałem cichą nadzieję na złowienie sandacza i może to on łapał obrotówkę? Skoro wszyscy łowią na gumy, to ja postanowiłem wrócić do obrotówki - tak kiedyś łowiło się sandacze :) Myślę, że to dobra obrotówka na łososiowate, planuję wyjazd na trocie, to spróbuję szczęścia.

Ktoś z was łowi Tigerem? Jakieś epizody nad wodą?

Pozdrawiam [2015-11-16 09:13]

luxxxis

Mam kilka sztuk tigerka,połowiły trochę potokowców,kleni,okoni,sandał tylko jeden się skusił ,może dlatego że nigdy docelowo nie nastawiałem się na niego z obrotówką.Blachy dobre,klasyki jakby nie było. [2015-11-16 10:49]

tripod

Z tymi kleniami to dobra wiadomość, Tiger będzie jak znalazł na dużą rzekę :) A na potokowcach chętnie poćwiczę, może i na moich łowiskach się sprawdzi. [2015-11-16 10:57]

luxxxis

Sprawdzą się na potokach napewno:) jak robi się cieplej-marzec,kwiecień to wyjście nad rzekę bez kilku tigerków w torbie jest dla mnie nie do pomyslenia.Moje klenie gustują w namniejszych modelach jakby co,masz ostatniego tigerożercę
[2015-11-17 11:31]

tripod

Piękny kleniorek, gratuluję :) Pokierują się twoimi radami, dzięki. [2015-11-17 13:22]

luxxxis

Najzabawniejsze jest to że strzelił w pierwszym rzucie oraz to że dołączyli do niego jeszcze czterej rówieśnicy,wszystko zaś trwało 30minut-ot taki dzionek mi się trafił,dzień klenia:) [2015-11-17 15:19]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia