Obrotówka Tiger na szybszą i głębszą wodę

/ 5 odpowiedzi
Kolejny raz dokonałem zakupu (tym razem kilka szt.) obrotówek Tiger i używałem je na dwóch rzekach, Wisła w strefie nurtu i głębokie rwące rynny Dunajca. Ładnie pracuje, świetnie trzyma się strefy dennej, mam na myśli to, że ładnie tonie i super idzie pod rwący nurt. Spinningowałem jeden dzień, 2 urwałem (de Luxe), 2 bez chwosta jeszcze mi zostały. Niestety, nie złowiłem ryby, miałem tylko jeden konkretny kontakt, ale nie wiem co to mogło być.
Zasięg rzutowy tą obrotówką jest bardzo dobry, leci daleko nawet w wietrzną pogodę. Miałem cichą nadzieję na złowienie sandacza i może to on łapał obrotówkę? Skoro wszyscy łowią na gumy, to ja postanowiłem wrócić do obrotówki - tak kiedyś łowiło się sandacze :) Myślę, że to dobra obrotówka na łososiowate, planuję wyjazd na trocie, to spróbuję szczęścia.

Ktoś z was łowi Tigerem? Jakieś epizody nad wodą?

Pozdrawiam

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

luxxxis


Mam kilka sztuk tigerka,połowiły trochę potokowców,kleni,okoni,sandał tylko jeden się skusił ,może dlatego że nigdy docelowo nie nastawiałem się na niego z obrotówką.Blachy dobre,klasyki jakby nie było. (2015/11/16 10:49)

tripod


Z tymi kleniami to dobra wiadomość, Tiger będzie jak znalazł na dużą rzekę :) A na potokowcach chętnie poćwiczę, może i na moich łowiskach się sprawdzi. (2015/11/16 10:57)

luxxxis


Sprawdzą się na potokach napewno:) jak robi się cieplej-marzec,kwiecień to wyjście nad rzekę bez kilku tigerków w torbie jest dla mnie nie do pomyslenia.Moje klenie gustują w namniejszych modelach jakby co,masz ostatniego tigerożercę (2015/11/17 11:31)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tripod


Piękny kleniorek, gratuluję :) Pokierują się twoimi radami, dzięki. (2015/11/17 13:22)

luxxxis


Najzabawniejsze jest to że strzelił w pierwszym rzucie oraz to że dołączyli do niego jeszcze czterej rówieśnicy,wszystko zaś trwało 30minut-ot taki dzionek mi się trafił,dzień klenia:) (2015/11/17 15:19)