Obrońcy Krzyża - Terroryści?

/ 166 odpowiedzi / 5 zdjęć
u?ytkownik44916


A wiecie gdzie ja mam już to co się dzieje pod krzyżem ? . Piszcie swoje typy :)))) .Kto zgadnie , dostanie talon na balon i bilet wstępu do ustępu :)))))) .


W dupie, czy wygrałem ???


Obstawiam to samo. Jaka jest nagroda za drugie miejsce? ;)

(2010/09/05 21:46)

u?ytkownik29889


A wiecie gdzie ja mam już to co się dzieje pod krzyżem ? . Piszcie swoje typy :)))) .Kto zgadnie , dostanie talon na balon i bilet wstępu do ustępu :)))))) .


W dupie, czy wygrałem ???


Obstawiam to samo. Jaka jest nagroda za drugie miejsce? ;)



TO ja też obstawiam.

Lecz ja rezygnuje z nagród satysfakcją się na chapie. (2010/09/05 21:53)

u?ytkownik24522


Dobra nie będziemy się sprzeczać jakoś podzielimy się nagrodą............. (2010/09/06 06:47)

u?ytkownik42354


Chudy. Ci ludzie pod krzyżem to banda tępych ćwoków, którzy oscylują gdzieś pomiędzy XII a XIV wiekiem. Czy zatem ja mam myśleć tak samo jak te stare pnie przesiąknięte gusłami i zabobonem?

Jestem pewny, że z każdym z tych pajaców mógłbym dyskutować na temat Źródła Natchnionego, czyli Biblii. Mógłbym z powodzeniem każdego z nich zagiąć tak pod względem rozumienia pisma, kanonów, dogmatów, jak samej znajomości Historii Kościoła zarówno w Polsce jak i na świecie.

Mnie, jako obywatela Najjaśniejszej RP obrażają te ich gierki i zniesmaczają do bólu.

Krzyż jest symbolem, symbolem który reprezentuje cierpienie, ból, skupienie, ale też radość, miłość i szacunek. Nie ma to jednak nic wspólnego ze sposobem jego postrzegania przez te bandę bezzębnej hołoty. Dzięki takim cieciom obraz RP na świecie jest przekłamywany i powoduje, że ja, jako obywatel tego Kraju, czuje się zawstydzony wychodząc na ulicę bez papierowej torby na głowie.

Tak być nie może. 

Na pytanie Twoje odpowiem, ze moje córki doskonale wiedzą co to jest dobro i zło, co jest czarne a co białe, co to znaczy wiara, a co znaczy tępe i kretyńskie dążenie do zyskiwania popularności dzięki podobnym akcjom jak ta nieszczęsna obrona krzyża.

Moje córki wiedzą, że kler w Polsce to poza kilkoma wyjątkami banda zboków, businessmanów, nieraz złodziei i szaleńców. Ortodoksyjnych kapłanów też się znajdzie bez liku.

Tych prawdziwych, poczciwych księży jest tylu, co kot napłakał, ale to dla nich właśnie mam daleko posunięty szacunek.

Państwo to instytucja świecka.  Nie należy robić sobie jaj z wiary, bo nie tylko katolicy w tym Kraju żyją. W domu i swej świątyni wierzmy sobie w co tylko chcemy, ale w mordę na ulicy, w urzędzie, szkole, zakładzie pracy, w sklepie.... jesteśmy obywatelami RP i nikim więcej.

Sytuacja na Krakowskim Przedmieściu jest też doskonałym przykładem na zacofanie, nieudolność naszego Rządu. To nasze Państwo doprowadziło do tej żenady. 

Rząd nie jest tylko od głaskania, ale czasem musi reagować na pewne sprawy stanowczo i bezlitośnie. Pojedź do Wilkowa na Lubelszczyźnie. Tam ludzie powiedzą Ci, jak nasz Rząd wywiązał się ze sprawy pomocy poszkodowanym. Zima idzie, a ludzie tam czekają na ekspertyzy biegłych. Już po wyborach, więc wszystkie kołki w Rządzie RP mają w dupiu jak to się mawia w Poznaniu cały Wilków i inne miejscowości zalane z winy Rządzących, którzy od zawsze kładli lagę na bezpieczeństwo Narodu.

Teraz pod krzyżem rozgrywa się farsa, która tylko potwierdza, że w Polsce nie ma takiej siły, która była by w stanie cokolwiek dla Ojczyzny zrobić. Będzie coraz gorzej, bo rządzą nami bezsilne bubki, a nie chłopy z jajami!

Będą się brali za łby wyrywając sobie stołki spod dupy, ale nikt z nich nie zapłacze nad biednym obywatelem. Wszystko tu idzie na samopas, nikt nad tym nie ma kontroli.

Teraz ciśnie mi sie na klawiaturę co o tym wszystkim sądzę, ale postawię kropkę, bo słowa te nie są cywilizowane i samego mnie przerażają. 

PS. Jarek K. tez nie jest tym kimś, ,komu zależy na Polsce. To malutki, zapyziały wij, który zrobi wszystko, by dochrapać się stanowiska. Nic poza tym. Wielki działacz Solidarności, który w pieleszach robił w gacie kiedy inni walczyli. Teraz chce błyszczeć jako działacz...... a fuj!

(2010/09/06 07:44)

chudy028


Ghostmirze, dzięki za kolejny przykład poważnej wypowiedzi w istotnej sprawie. Bez rechotu z ludzkich tragedii, bez robienia jaj z ofiar czy "bohaterów" dramatów i nieszczęść, bez demonstrowania agresji, bez promocji kibolskich manier. Czyli bez tworzenia na portalu obszarów kojarzących się z meliną czy spelunką.

Z większością Twoich przemyśleń, zwłaszcza dot. funkcjonowania koalicji i opozycji czy działania instytucji pn. Kościół - zgadzam się.

(2010/09/06 10:31)

desperado


Obłuda i fałsz!!!! (2010/09/06 10:45)

u?ytkownik42354


"Obłuda i fałsz" - można to rozumieć na wiele sposobów, a już z całą pewnością nie da się z tej wypowiedzi wywnioskować czy określenie to dotyczy tych głupów pod krzyżem, czy moich słów, czy wypowiedzi innych ludków z forum.

Doprecyzuj proszę zatem Kolego swą wypowiedź bo nie nadążam za jej bystrym biegiem.

(2010/09/06 10:50)

chudy028


Po tej koncentracji uwagi na: fanatyzmie obrońców z Krakowskiego, bezwładzie rządu i innych władz publicznych, cienkości opozycji czy słabości działania struktur kościelnych, może ktoś wskaże instytucję, urząd, organizację czy osobę (publiczną, popularną), której funkcjonowanie generalnie byłoby godne naśladowania w codziennym zyciu lub do której należałoby zwrócić sie o opinię w kontekście szukania dróg rozwiązania kwestii dot. sytuacji z Krakowskiego. Czyli pytanie o autorytety.

 

(2010/09/06 16:46)

u?ytkownik40353


Po tej koncentracji uwagi na: fanatyzmie obrońców z Krakowskiego, bezwładzie rządu i innych władz publicznych, cienkości opozycji czy słabości działania struktur kościelnych, może ktoś wskaże instytucję, urząd, organizację czy osobę (publiczną, popularną), której funkcjonowanie generalnie byłoby godne naśladowania w codziennym zyciu lub do której należałoby zwrócić sie o opinię w kontekście szukania dróg rozwiązania kwestii dot. sytuacji z Krakowskiego. Czyli pytanie o autorytety.

 

(2010/09/06 17:04)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik39709


Piotrek lepiej się nie dało tego ująć napis na koszulce mówi wszystko:)) (2010/09/06 17:17)

desperado


"Obłuda i fałsz" - można to rozumieć na wiele sposobów, a już z całą pewnością nie da się z tej wypowiedzi wywnioskować czy określenie to dotyczy tych głupów pod krzyżem, czy moich słów, czy wypowiedzi innych ludków z forum.

Doprecyzuj proszę zatem Kolego swą wypowiedź bo nie nadążam za jej bystrym biegiem.


To było do kolegi, (chudy028) i pod jego wypowiedzią.

(2010/09/10 00:46)

chudy028


"Obłuda i fałsz"...

To było do kolegi, (chudy028) i pod jego wypowiedzią.

 

Desperado, skrzętnie skrywany przez Ciebie talent przekonywania siłą argumentów czeka na ujawnienie.

Jednak warto, abyś to Ty sam odczuł cywilizacyjną potrzebę stosowania konwencji, która przewiduje ogłoszenie tezy wraz z jej wyjaśnieniem. Wyjaśnieniem, którego w przypadku powyżej ani nie oczekuję, ani się nie domagam, bo sam nie przepadam za czynieniem czegoś za wszelką cenę. A poza tym wiem, że procesy cywilizacyjne wymagają czasu. 

 





(2010/09/13 17:13)

u?ytkownik24522


Chudy028 ........myślałem że jesteś rozsądniejszy .............

panowała tu taka piekna cisza, a ty nie wiadomo czego szukasz .

Wiesz że szczególnie ten temat prowadzi do małych i dużych wojenek

Oczywiście widzę że musisz być na wierzchu, po co odgrzebywałeś zakurzony już temat ?

Nie rozumię Cię  w ogóle i proszę nie odpisuj...

Pozdrawiam.........

(2010/09/13 17:25)

u?ytkownik38976


Koledzy, bardzo polecam artykuł pt. " Pamiętnik znaleziony pod krzyżem ", w dzisiejszej "Angorze". Mi sie nogi ugięły, pięści mam jeszcze zaciśnięte i czkawkę do teraz..... (2010/09/13 17:29)

dariuszdyl


Mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz. 
Ile razy od pogrzebu delegacje z PiS i sam Prezes Kaczyński składali wieńce i wiązanki pod krzyżem, a ile razy byli na Wawelu? (2010/09/13 21:42)