Zaloguj się do konta

Obrońcy Krzyża - Terroryści?

utworzono: 2010/08/19 08:34

Kolego Lampe. Daleki jestem od szeregowania Kolegi w tej grupie o jakiej pisałem. Mój wywód dotyczy wyłącznie tych starych, pustych, niedorozwiniętych rur i połamanych starych capów z materiału filmowego z YouTube. Twoje poglądy na ich problem Szanowny Kolego nie są dla mnie niczym zdrożnym, szanuję je, a co za tym idzie nie ma możliwości bym w tym zakresie kierował do Ciebie moje złośliwości.

Ja mam poglądy odmienne od Twoich i nie czaję się, by te poglądy głosić, podobnie zresztą jak Ty. Wiele Twoich słów które padły w tym wątku ja też wziąłem częściowo do siebie, ale jak pewnie sam zauważyłeś - nie oburzałem się, ani nie pieniłem z tego powodu.

Ja tych ludzi uważam za kompletnych kretynów i stare pnie z chorobą  Creutzfeldta-Jakoba. 

Ich język używany wobec mediów, dziennikarzy, ich metody, zatwardziałe puste łby.... dla mnie to tyle, co zwykłe g* i tak najlepiej to bym ich wystrzelił w kierunku słońca razem z ich wodzem naczelnym  z radyjka "X".

Mój zaś język w stosunku do nich nie zna dość obelżywych słów, by choć w maleńkim stopniu móc opisać jak mnie te kmioty wpieniają. To dzięki nim właśnie Najjaśniejsza jest w tak złej kondycji, bo nie robi się tu nic oprócz tej ślepej wiary w gusła i zabobony.

Pozdrawiam niebywale serdecznie Kolego Lampe.

[2010-08-26 20:25]

manisz45

"Z całą pewnością O. Rydzyk nawołuje do zła, jest cyniczny, niesłowny itd.". Czy zadowoli Cię tylko fakt, że zacznę używać w stosunku do tego człowieka takich słów jak Ty? Jaka jest tego celowość? Co gorsza, może oczekujesz, żebym i słuchaczy wyzywał od bandy moherów itd? Czym takie zachowanie różni się od tego obserwowanego przed wsławionym krzyżem?

Kończąc - nie uważam tej stacji za cyt. "wrzód w eterze". Uważam, że ma takie samo prawo istnienia jak każda inna w tym kraju. (Prawie) wszystkim chodzi o to aby mieć jak najwięcej słuchaczy, oraz zarabiać jak najwięcej pieniędzy.

czy uczeń jezusa liczy na zarobek ? taki jest kościół rydzyka , zarobić. bez miejsca na religie . nazywać rzeczy trzeba po imieniu, bin laden dla garstki osob też ma rację i trzeba go tolerować. jak można bronić takich ludzi jak rydzyk?




[2010-08-26 23:53]

manisz45

panie lampe ja nie mam nikogo zamiru obrażać , jak rydzyk zydow , jezus byl polakiem . a on nie jest zydem , a zlota nosi wiecej niz bj baracus z druzyny A . fanatyzm to fanatyzm , a debili leczyc , lub na pal.
[2010-08-27 00:01]

jajaca

Dać nu piwa!!! dobrze prawi kolo!!! Wcześniej ktoś napisał że szanowny P.RYDZYK jest dobrym biznesmenem: dupa nie biznesmen!!! gdyby nie kościół który już sam nie wie czy go chwalić bo umie doić, czy go karcić bo staje okoniem i jęzor ma ostry. to by na tacę zbierał ale jako lump!!! Biznesmen? oszust!!! co ma euro zamiast oczu!!!! ale naiwnych nie sieją!!! sami się rodzą!!!  [2010-08-27 00:11]

Ghostmirze - pozdrawiam. Co zaś tyczy się Pana Osamy - przypuszczam, że nie kilkoro ludzi jest jego zwolennikami ale miliony. Jesteśmy pod presją zachodniej polityki medialnej - szerzącej wszem i wobec demokrację. Nie chcę wgłębiać się w szczegóły polityki bliskiego wschodu, ale punkt widzenia zależy zawsze od punktu siedzenia.

Kto potrafi rozkręcić radio i telewizję - ten jest dobrym biznesmenem. Pozdrawiam
[2010-08-27 08:33]

robcio2535



Kto potrafi rozkręcić radio i telewizję - ten jest dobrym biznesmenem. Pozdrawiam

No i nie tylko kolego Lampe -bo jak to sie mówi przynajmniej u mnie " Masz Łep i Ch..j to kombinuj "
[2010-08-27 08:50]

Witam wszystkich ja tylko chciałem napisać że sobie cholera oglądam rano wiadomości no i mówią dobre wieści o tych debilach spod krzyża ,kosztowała ta akcia do tej pory nasze państwo 3000000 słownie żeby było jasne trzy miliony złoty ,i co wy na to ,zamiast kase dać na biednych lub powodzian ,to k....a musimy płacić za debilizm chołoty spod krzyża ,a tym kolegom co tu broniom na portalu tych degeneratów serdeczne gratulacje
[2010-08-27 08:50]

Witam wszystkich ja tylko chciałem napisać że sobie cholera oglądam rano wiadomości no i mówią dobre wieści o tych debilach spod krzyża ,kosztowała ta akcia do tej pory nasze państwo 3000000 słownie żeby było jasne trzy miliony złoty ,i co wy na to ,zamiast kase dać na biednych lub powodzian ,to k....a musimy płacić za debilizm chołoty spod krzyża ,a tym kolegom co tu broniom na portalu tych degeneratów serdeczne gratulacje

To chyba najlepszy dowód na to do czego prowadzi głupia zapiekłość niektórych krótkowzrocznych oszołomów. Krzyżacy wszystkich narodów, łączcie się!!! Zorganizujmy im kolejną krucjatę, niech wypylają z Krakowskiego Przedmieścia do Jerozolimy. Tam niech sobie walczą o wiarę, albo lepiej, w Afganistanie. Normalnie się zagotowałem kiedy przeczytałem te informację. Jeśli ktoś czuje się urażony, PRZEPRASZAM, nie chodzi mi o nikogo z portalu tylko o tą bandę czubków spod krzyża. FIZYCZNIE ICH NIE TRAWIĘ!!!
[2010-08-27 09:22]

"a tym kolegom co tu broniom na portalu tych degeneratów serdeczne gratulacje" - wskaż jednego, który wyraził się pozytywnie o "obrońcach" krzyża?


[2010-08-27 09:44]

krapiotr69

Uczmy się od starszych...

https://www.youtube.com/watch?v=Ng0L8yN7Gzo&feature=related

Bez komentarza.


Proponuję konfrontację Rodziny Radia Maryja z rebeliantami talibskimi i Alkaidą. Po co wysyłać tam naszych chłopców, wystarczą te komandoski ( Armia Ojca Rydzyka ) i to wcale nie jest żart. Współczuję konfrontacji komukolwiek z tymi ludźmi.
[2010-08-27 09:56]

"a tym kolegom co tu broniom na portalu tych degeneratów serdeczne gratulacje" - wskaż jednego, który wyraził się pozytywnie o "obrońcach" krzyża?
Ich nie trzeba bronić, ich trzeba skierować na leczenie zamknięte bez radia, za to z elektrowstrząsami i lodowymi kąpielami żeby krew zaczęła im do mózgów dopływać...




[2010-08-27 10:14]

"a tym kolegom co tu broniom na portalu tych degeneratów serdeczne gratulacje" - wskaż jednego, który wyraził się pozytywnie o "obrońcach" krzyża?



Co ja mam Ci wskazywać Kolego było dosyć ludzi na forum broniących tę bandę przeważnie w starych wątkach które moderatorzy zablokowali do nich kierowałem pozdrowienia ,i wydaje mi się że Ty także jesteś trochę za tą bandą przynajmniej zakładam to po przeczytaniu tematu od początku raz jesteś za nimi raz znów nie, o radiu m nie wspomnę pozdrawiam:(((((
[2010-08-27 11:24]

chudy028

Wszystkim współczesnych inkwizytorom moje stanowcze NIE.

[2010-08-27 13:14]

chudy028

...współczesnym... [2010-08-27 13:15]

niko

https://www.youtube.com/watch?v=cCJVaMzXB4E......
ja sie nie wypowiadam bo wolę jechać na ryby:)
[2010-08-27 15:35]

Ale się porobiło podczas mojej nieobecności!-nie mogę zostawić Was samych choćby na chwilę bo serwer rozdupczycie na atomy.Wracając zaś do mojej małej ,prywatnej wojenki z kol.Lampe to skoro obydwaj ustaliliśmy co sądzimy o porytym radyjku,o jego porytych dj-ach,o jego maxymalnie porytym dowódcy sfory -biorąc pod uwagę powyższe fakty temat dla mnie uważam za zamkniety.Powodem mego naskoku na kol.była żle zinterpretowana wypowiedż jakoby kol.Lampe biegał na codzień w moherowych fatałaszkach z radyjkem x przy uchu (nie tylko ja tak to odebrałem),teraz zaś po licznych wywodach,po jasno sprecyzowanych poglądach kol.Lampe które w sumie nie odbiegają od moich dalsze bicie piany uważam za bezcelowe.Pozostałe natomiast różniące nas błahostki uważam za zwykłe pierdoły dla których szkoda czasu,szkoda tylko że kolega wcześniej nie określił się jako-tako brnąc bez końca w swych populistyczno-pacyfistycznych wywodach.Czasami nie używanie zwykłego,prostego czasami nawet nieco aroganckiego jezyka nie wychodzi na dobre,brak jasnego-czystego przekazu nie po raz pierwszy stał się przyczyną sporu.Co na to mój oponent?
[2010-08-27 17:54]



Kto potrafi rozkręcić radio i telewizję - ten jest dobrym biznesmenem.

W oparciu o własne biznesowe umiejetności to i owszem,natomiast podpierając się religią,bogiem w katolickim kraju,zdobywając fanów z ambony,fanów jak sam ich określiłeś-zagubionych,samotnych etc..-czyli podatnych na takie praktyki,tego nie można nazwać biznesem.Jedyne słowo które pasuje to kurestwo,kościelny biznes.Przepraszam wszystkich za przekleństwo
[2010-08-27 18:21]


Proponuję konfrontację Rodziny Radia Maryja z rebeliantami talibskimi i Alkaidą. Po co wysyłać tam naszych chłopców, wystarczą te komandoski ( Armia Ojca Rydzyka ) i to wcale nie jest żart. Współczuję konfrontacji komukolwiek z tymi ludźmi.

Nobel dla tego człowieka,bezwarunkowo.                                 
[2010-08-27 18:24]

nieda rady pokonać armi ojca r [2010-08-28 12:41]

krapiotr69

Cześć Panowie. Może i nie da rady pokonać, ale jaki ubaw. Wyobraźcie sobie moherowe berety kontra brodaci separatyści . Podwójne upokorzenie- 1. przegrywają, 2. z kobietami, ale jaja.
[2010-08-28 14:28]

"teraz zaś po licznych wywodach,po jasno sprecyzowanych poglądach kol.Lampe które w sumie nie odbiegają od moich dalsze bicie piany uważam za bezcelowe.Pozostałe natomiast różniące nas błahostki uważam za zwykłe pierdoły dla których szkoda czasu,szkoda tylko że kolega wcześniej nie określił się jako-tako brnąc bez końca w swych populistyczno-pacyfistycznych wywodach.Czasami nie używanie zwykłego,prostego czasami nawet nieco aroganckiego jezyka nie wychodzi na dobre,brak jasnego-czystego przekazu nie po raz pierwszy stał się przyczyną sporu.Co na to mój oponent?"

To, że nasze poglądy nie różnią się znacznie - wiem od samego początku. Gdybyś już na wstępie przeanalizował słowa które wypowiedziałem: "Dla mnie R. Maryja jest takim samym środkiem do zarabiania, oszukiwania i manipulowania ludźmi..." (i wiele podobnych) obyło by się bez tego całego zamieszania. Odniosłem wrażenie, że bardziej skupiasz się na walce z oponentem - niż na wysłuchiwaniu i analizowaniu treści konfliktu. Przyznaję, że momentami na mej twarzy pojawiał się uśmiech, gdy za wszelką cenę starałeś się zrównać moją osobę z błotem - a przecież tak naprawdę różniliśmy się tylko tym, że moim zdaniem sens istnienia tego radia - dla pewnej odrębnej grupy ludzi jest istotny. Mogłeś się z tym niezgodzic lub zgodzić? Po cóż zatem była ta nagonka Ciebie i Twoich kolegów? Nie wiem.
Oczywiście - mogłem wszystkie karty odkryć od razu. Ale zależało mi bardzo, aby rozmowa tyczyła się tematu - a nie tego kim jestem, czego słucham i w co wierzę. To moim zdaniem nieistotne.
Kończąc - nie trzymam urazy. Połamania.
[2010-08-28 17:19]

Kto powiedział, że nie da rady? Nie da rady wyłącznie ze względów politycznych. Nikt nie weźmie na siebie politycznej odpowiedzialności za radykalne rozwiązanie problemu radia Tadeusza R. Śmiem twierdzić, że władza poprzedniego ustroju przy tel liczebności organizacji dałaby radę, w góra dwa dni.
A dla tych co jeszcze nie widzieli polecam film (bodajże ma 5 części po 10 minut ale warto obejrzeć do końca - najistotniejsza jest konkluzja Tadeusza R - ostatnie zdanie)

[2010-08-28 22:49]

manisz45

Kto potrafi rozkręcić radio i telewizję - ten jest dobrym biznesmenem. Pozdrawiam
nie bardzo , bo to przypomina sekte lub handel narkotykami bardziej niz zdrowy interes oparty na zasadach zdrowego biznesu.
[2010-08-28 23:52]

Kto nie czytał to także proponuję zapoznać się ze słowami Joanny Senyszyn - niezależnie od sympatii politycznych - uważam że bardzo mądrymi:
http://www.sld.org.pl/aktualnosci/p-r-m-a-5508/blogosfera.htm
[2010-08-29 00:22]

krapiotr69

Mądre słowa. Ukazują podłoże tej całej farsy no i odświeżają pamięć. Przecież ten krzyżyk był już w kaplicy prezydenckiej po ulewie w Warszawie, kiedy to przewrócił się. Po jaką cho......rę wynoszono go z tego miejsca. Temat zastępczy- walczą o krzyż a ceny idą w górę- Polacy kibicują jednej lub drugiej stronie a życie pisze własny scenariusz. Media zagrzewają raz to obrońców, raz przeciwników, podnoszą ciśnienie narodowi i w krótkiej tylko wzmiance informują, że zbiory słabe i ceny poszły w górę.
[2010-08-29 09:27]