Obiecane wyjaśnienie

/ 25 odpowiedzi
Paweł Balcer0015:53:11Drodzy koledzy oraz przyjaciele chciałbym Was wszystkich przeprosić za te całe zamieszanie. Ja chciałem tylko sprzedać plecionki od kogoś z innego portalu, aby móc kupić sobie sztyce i podbierak do batów, Wiem teraz że mogłem poprosić kogoś o wymianę ale wówczas na to nie wpadłem, i nie bardzo ponownie chciałem być od kogoś zależny z moimi ciągłymi prośbami, a co do tyczki to już każdy z Was wie że mam chorego dziadzie na białaczkę nie mam skąd brać pieniędzy na jego leczenie moja babcia została z tym wszystkim sama jak kołek na pustyni. Chciałem jej pomóc finansowo i tylko w taki sposób mogłem ofiarować jej pomoc po przez sprzedaż tyczki. Dzięki Bogu że nikt jej nie kupił. Nie była to dla mnie łatwa decyzja bo ten prezent dla mnie wiele znaczy, ale zdecydowałem się do takiego ruchu bo dla mnie rodzina jest najważniejsza. Bardzo Was wszystkich przepraszam pomimo  tego że nie jestem niczemu winien. Nikogo nie chciałem oszukiwać i wyłudzać jakiekolwiek pieniądze bo jestem wychowany na dobrego człowieka, ludzie mnie teraz oskarżają  , nosze miano złodzieja i oszusta, jest mi bardzo ciężko z tym. Przepraszam w szczególności Piotra za wszystko co źle do niego napisałem , ale to już były nerwy bo nikt za mną się nie postawił zostałem z tym wszystkim sam. 
Piotrek uważam Cie za prawdziwego przyjaciela, a Ty mnie tak po prostu odrzuciłeś. Myślę że dojdziemy kiedyś razem do jakiegoś wspólnego języka jak mi wybaczysz. Przepraszam też Artura za te wszystkie złe słowa które skierowałem do Piotra  wiem że obrażenie przyjaciela, nas samych najbardziej dotyka. 
Jestem młodym i jeszcze nie doświadczonym człowiekiem, poza moim  kalectwem,  i najbliższą rodziną mam tylko Was drodzy koledzy i przyjaciele na portalach wędkarskich,  Tak wiele dla mnie zrobiliście, a ja Was tak zawiodłem. Proszę przebaczcie mi, i tak będę musiał z tym żyć. Usiądźcie na chwilę na moim wózku i postawcie się w mojej sytuacji nie zawsze chcę prosić o co kol wiek, ale ta niewielka renta jaką posiadam też na niewiele wystarcza.  Wędkarstwo to moja pasja . 
Bardzo Was wszystkich serdecznie przepraszam. A wszystkie prezenty od Was wszystkich mam niczego nie posprzedawałem   Pozdrawiam Paweł Balcerowiak „Balcer00”

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Piotr 100574


Balcer ,PIOTREK już dla ciebie nie istnieje!!Piotrka już nie ma ,wstyd mi za to co robiłeś na innych portalach ,wstyd bedzie prześladował cały nasz portal kill$grill po twoich zabiegach na innych portalach ,mi brak słów na to co poczytałem w necie ,żegnaj balcer (2012/01/07 16:15)

u?ytkownik61983


Zrobiłeś co uważałeś za stosowne, przebiegłość , cwaniactwo czy głupota tobą pokierowała że zrobiłeś to co zrobiłeś, czy twoje tłumaczenie dotrze do reszty tych wszystkich którzy są tą sprawą zainteresowani tego ja nie wiem, najgorsze w tym wszystkim jest to że nie podnosisz przyłbicy i sam bez jakichkolwiek pośredników nie potrafisz się wytłumaczyć przed zainteresowanymi a chowasz się za plecami @Spokojnego, w moich oczach to pogarsza twoją sytuację , jednak moim nic nie znaczącym zdaniem ja nie mam żalu,żal będziesz miał po czasie jak inni nie będą Cię kiedyś zauważali , bo zrobiłeś coś co nie powinno mieć miejsca..........
Pozdrawiam............ (2012/01/07 17:10)

spokojny


Nie podniesie przyłbicy bo nie ma tu konta, 
ja mu wybaczyłem. 
Reszta musi to przemyśleć, ja też musiałem.Najważniejsze by zrozumiał co zrobił źle, i wyciągnął z tego wnioski. (2012/01/07 17:24)

u?ytkownik61983


Nie podniesie przyłbicy bo nie ma tu konta, 
ja mu wybaczyłem. 
Reszta musi to przemyśleć, ja też musiałem.Najważniejsze by zrozumiał co zrobił źle, i wyciągnął z tego wnioski.

Kto mu broni  założyć konto i samemu coś naklikać  :) na innych portalach zakładał konta , wiec tu też może, lepiej dla Niego :))) (2012/01/07 17:30)

Piotr 100574


Nie podniesie przyłbicy bo nie ma tu konta, 
ja mu wybaczyłem. 
Reszta musi to przemyśleć, ja też musiałem.Najważniejsze by zrozumiał co zrobił źle, i wyciągnął z tego wnioski.

to go nie wytłumaczy (2012/01/07 17:45)

roman76


Piter daj spokój ,nie tu (2012/01/07 18:06)

withanight88


Nie podniesie przyłbicy bo nie ma tu konta, 
ja mu wybaczyłem. 
Reszta musi to przemyśleć, ja też musiałem.Najważniejsze by zrozumiał co zrobił źle, i wyciągnął z tego wnioski.

to go nie wytłumaczy



Ja Piotra popieram, chociaż w tej kwestii.
W moich mniemaniu spalił się na samym początku, jak chciał sprzedać tyczkę za plecami osób od których ją otrzymał. Ktoś powie że miał prawo ją sprzedać - owszem miał, ale nie w taki sposób jak to uczynił.
Poczytałem co nieco na innych forach, jego zawiłe i nie trzymające się kupy tłumaczenia mnie niestety nie przekonują. 
Obrażał go jak inni nie będę, jednak swoje zdanie na jego temat już sobie wyrobiłem i niestety go nie zmienie, choć wolał bym żeby było inne. (2012/01/07 18:17)

Piotr 100574


Piter daj spokój ,nie tu

ok Romku (2012/01/07 18:19)

Sniper64


Witam wszystkich:)
...to prawda!!!Każdy tu ma rację! co piszecie..Paweł przesadził,zrobił coś głupiego w swoim życiu!Nie wiem co go tak poniosło i dla czego pojechał po tych co go szanowali i z czystego serca ofiarowali prezent!Nie bronię chłopaka,bo każdy musi ponosić za swoje zachowanie i czyny konsekwęcje nie ważne czy jest inwalidą czy zdrowy! przez nas jest traktowany jak równy człowiek!może powinien za pytać tych co prezent zorganizowali,może powinien powiedzieć o tym wszystkim wcześniej co chce zrobić i dla czego,co nim pokierowało do takiego desperackiego ruchu,,,by nie za panować nad emocjami i słowami!!! Nie wiem! Każdy ma ból został zawiedziony,jego osobą,dla czego? Przyjaźń!!! Co znaczy to słowo..? Zastanówcie się...! Czy nigdy nie zdarzyło się wam zrobić czegoś głupiego w swoim życiu?czego do dzisiaj żałujecie a nie da się tego odkręcić..!Na czym polega przyjaźń? Na dawaniu,uśmiechaniu się...jak jest wszystko ok. czy może na tym że by przyjaciel znosił brzemię,przyjaciela na dobre i złe? O jakiej przyjaźni mówimy? Czasami własny brat,żona,mąż czy ojciec zada taki ból..że serce pęka!!! I tu jest już przyjaźni prawdziwa bo to rodzina!!! A jednak boli..i co? tak po prostu,po zdaniach dochodzących do samego serca jak nóż z ręki przyjaciela zabijemy go ,odrzucamy,bo nie to się chciało usłyszeć!!! nie wiem ,może się mylę,co do przyjaźni!!! Nie chciałem tego pisać! ale napiszę,miałem kiedyś kolegę,wszystko razem od przedszkola do pewnego momentu,aż nagle w sytuacji zagrożenia życia przyjaciel się mnie wyparł! Cała akcja potoczyła się jak błyskawica,mimo to wiedziałem że coś musiało zaważyć na jego decyzji sprzedania mnie!i jak na filmie nie zawahałem się z tym pogodzić,jeżeli to miało mu pomóc to proszę bardzo bo był moim przyjacielem...do końca! i umierał również na moich rękach:(( a ja nie miałem czasu mu powiedzieć,podziękować za tą przyjaźń mimo że mnie sprzedał!!! Więc co to jest Przyjaźń??? Możecie powiedzieć że plotę głupoty:) Bronię Pawła..! nie Paweł choć sam nie potrafi sobie teraz po tym wszystkim dać rady z myślami,jaką krzywdę wyrządził swoim kolegom..!Będzie z tym żył..tak mógł by to wszystko olać! to tylko przygoda powiedzieć..! A jednak! Pragnie przeprosić,nie żąda uniewinnienia za słowa! Tylko chce przeprosić..!!! A prawdziwy przyjaciel oczekuje przeprosin???? Moim zdaniem tak! Tylko nikomu nie jest dane osądzać drugiego! Nikt nie jest bez winy..Chłopaki..!:) To są tylko moje myśli na temat przyjaźni..!!!Czy warto mówić o przyjaźni jak nie umie się przebaczać??? Jak myślicie? ile jest usprawiedliwień..tyle jest błędów! a jak to by był któryś z nas..? Przyjaźń to przyjaźń...można się kłócić nagadać sobie aż do bólu,ale nie wolno skreślać...To jest przyjaźń!!!
Przepraszam wszystkich jak się mylę!!! kto żuci pierwszy kamieniem!Jak jest bez winy??? Pozdrawiam wszystkich...Serdecznie nawet tych co mnie nie lubią..:)))) To tyle:)  (2012/01/07 20:27)

u?ytkownik65689


Rozmawialiśmy na ten temat na forum „Przykra sprawa” i na prośbę moją i innych Kolegów, wątek został zamknięty. Po co rozpoczynać nowe wątki na ten temat??? 
Chłopaki chcieli i pomogli …i za to wielki szacun!!!... a co dalej… niech kolega robi z tym co chce. Kolego Paweł Balcer00 nie przepraszaj , tylko ciesz się sprzętem i życzę Ci szczerze „POŁAMANIA KIJA” i wszystkiego dobrego!!!!!:-))))))

Kolego Spokojny, po raz trzeci proszę Cię w imieniu spokojnych wędkarzy, nie dolewaj oliwy..... daj tej sprawie spokój!!! (2012/01/07 23:57)

u?ytkownik32263


Nie brałem udziału w tamtej zbiórce, nie udzielałem się w poprzednich wątkach dotyczących Kolegi "balcer00", również nie podoba mi się jego zachowanie i gdybym miał wkład w ten chwalebny czyn też czułbym się delikatnie mówiąc źle. ALE nie piszcie bzdur iż Kolega Paweł chowa się za Kolegą Grzegorzem "spokojny" bo jest to nieprawdą. Jak dobrze poczytacie hydepark to znajdziecie wątek pt. "Przepraszam...":

http://forum.wedkuje.pl/post/przepraszam/394578/0#0

Chłopak specjalnie założył konto na wedkuje.pl aby Was wszystkich przeprosić. I mimo że jego zachowanie było naganne to nie mieszajcie Go do końca z błotem. W końcu przeprosił... Zakończcie temat. Teraz ja proszę Was. (2012/01/08 01:10)

u?ytkownik65689


Obiecane sprostowanie!!!!!!!

Do kolegi Grzegorza (Spokojny), który poczuł się urażony za…wiadomo o co ….na łamach forum gorąco przepraszam!!!! Próbowałem tylko wprowadzić trochę spokoju, a jak ktoś lubi ogień, niech dolewa…Ta sprawa powinna być zamknięta. Pozdrawiam serdecznie:-)

(2012/01/08 01:32)

u?ytkownik65689


Nie brałem udziału w tamtej zbiórce, nie udzielałem się w poprzednich wątkach dotyczących Kolegi "balcer00", również nie podoba mi się jego zachowanie i gdybym miał wkład w ten chwalebny czyn też czułbym się delikatnie mówiąc źle. ALE nie piszcie bzdur iż Kolega Paweł chowa się za Kolegą Grzegorzem "spokojny" bo jest to nieprawdą. Jak dobrze poczytacie hydepark to znajdziecie wątek pt. "Przepraszam...":

http://forum.wedkuje.pl/post/przepraszam/394578/0#0

Chłopak specjalnie założył konto na wedkuje.pl aby Was wszystkich przeprosić. I mimo że jego zachowanie było naganne to nie mieszajcie Go do końca z błotem. W końcu przeprosił... Zakończcie temat. Teraz ja proszę Was.

Ten temat był zakończony na wątku "Przykra sprawa", powinien być zakończony tutaj, na wątku "Przepraszam" i gdziekolwiek. Jak obiecałem na priw. przeprosiłem Cię, bo poczułeś się urażony,choć nie wiem ,za co???!!!

Daj tej sprawie spokój i zakończmy ten temat.

Kolego balcer00 pozdrawiam Cię serdecznie i życzę połamania kija :-))))

(2012/01/08 01:57)

olaf72


dajcie na luz,jest to młody chłopak i tak jak i Wy w młodości popełnialiście błędy i on popełnił,a ma obrobioną dup.. na prawie cały wędkarski świat przez Was,jak coś to na priva trzeba było go upominać a nie publicznie,wierzę że odniosło by to dobry skutek bo młody i głupi (sorki takie powiedzenie) sam dawałem kaskę w tamtej akcji ,nie napiętnujcie młodzieży tylko ją uczcie i pouczajcie.Paweł jesteś młodym człowiekiem wyciągnąłeś wnioski,niepotrzebnie publicznie to było.Wstydźcie się wszyscy co zrobili tą nagonkę !!! ja absolutnie nie mam żalu za to co dałem i co Ty z tym zrobiłeś,moja wola-dałem z własnej woli i nie będę rozliczał,moje motto było dałem chłopak się cieszył (z czego miałem wielkie i fajne samopoczucie) że mogłem bezinteresownie pomóc,a co mam później monitorować co on z tym zrobił! ? nie moja sprawa,grunt to był uśmiech i łzy na jego oczach jak pojechali mu te prezenty przekazać,bezcenne :)
pozdrówka Paweł i trzymaj się chłopie :),i nie tłumacz się dziadkami,babciami itd. (2012/01/08 02:17)

Piotr 100574


napiszę bo muszę ,macie koledzy wszyscy rację ,niech balcer wstawi numer konta bankowego ,będzie mi bardzo miło przelać parę złotówek na jego szczytne cele :((dajcie spokój już z pisaniem pierdół w tym temacie (2012/01/08 09:13)

u?ytkownik61983


Nie brałem udziału w tamtej zbiórce, nie udzielałem się w poprzednich wątkach dotyczących Kolegi "balcer00", również nie podoba mi się jego zachowanie i gdybym miał wkład w ten chwalebny czyn też czułbym się delikatnie mówiąc źle. ALE nie piszcie bzdur iż Kolega Paweł chowa się za Kolegą Grzegorzem "spokojny" bo jest to nieprawdą. Jak dobrze poczytacie hydepark to znajdziecie wątek pt. "Przepraszam...":

http://forum.wedkuje.pl/post/przepraszam/394578/0#0

Chłopak specjalnie założył konto na wedkuje.pl aby Was wszystkich przeprosić. I mimo że jego zachowanie było naganne to nie mieszajcie Go do końca z błotem. W końcu przeprosił... Zakończcie temat. Teraz ja proszę Was.

Tomas81, piszesz żeby nie pisać bzdur iż kolega Paweł chowa się za Kolegą Spokojnym ?
To teraz zadam Ci pytanie ?......................... czy zwracałeś na daty kiedy ja pisałem post (2012. 01.07 godz.17.10) bo sądzę że do mojego postu pijesz !!! a teraz kiedy pisał swój post Paweł czyli (2011. 01. 07 godz. 22.06).
Masz coś jeszcze do dodania :)) (2012/01/08 09:45)

spokojny


Proszę Redakcję o zamknięcie wątku  (2012/01/08 10:16)

u?ytkownik61983


Proszę Redakcję o zamknięcie wątku 


Dlaczego prosisz o zamknięcie wątku ? niech chociaż jeszcze Tomas81 się wypowie w tym co mi zarzuca , napisał na ogólnym , więc niech tu się wypowie a nie na priwie ............... (2012/01/08 10:25)

u?ytkownik99254


To już rok temu pisał Paweł.     "kiedy pisał swój post Paweł czyli (2011. 01. 07 godz. 22.06)".


Wyślij Grzegorzu prośbę do Administratora, bo tym razem nie wystarczy zakończyć czerwoną czcionką jak widać.

(2012/01/08 10:56)

bluehornet


Dla wszystkich - Paweł przeprosił i wyjaśnił osobiście zaistniałą sytuację .
Odsyłam zainteresowanych do :

http://forum.wedkuje.pl/post/przepraszam/394578/0#394869 (2012/01/08 11:23)

u?ytkownik61983


To już rok temu pisał Paweł.     "kiedy pisał swój post Paweł czyli (2011. 01. 07 godz. 22.06)".


Wyślij Grzegorzu prośbę do Administratora, bo tym razem nie wystarczy zakończyć czerwoną czcionką jak widać.


Wkradł się mały błąd nie 2011 lecz 2012...przepraszam :)) (2012/01/08 11:24)

luxxxis


Błądzić ludzka rzecz. (2012/01/08 13:34)

u?ytkownik32263


Nie brałem udziału w tamtej zbiórce, nie udzielałem się w poprzednich wątkach dotyczących Kolegi "balcer00", również nie podoba mi się jego zachowanie i gdybym miał wkład w ten chwalebny czyn też czułbym się delikatnie mówiąc źle. ALE nie piszcie bzdur iż Kolega Paweł chowa się za Kolegą Grzegorzem "spokojny" bo jest to nieprawdą. Jak dobrze poczytacie hydepark to znajdziecie wątek pt. "Przepraszam...":

http://forum.wedkuje.pl/post/przepraszam/394578/0#0

Chłopak specjalnie założył konto na wedkuje.pl aby Was wszystkich przeprosić. I mimo że jego zachowanie było naganne to nie mieszajcie Go do końca z błotem. W końcu przeprosił... Zakończcie temat. Teraz ja proszę Was.

Tomas81, piszesz żeby nie pisać bzdur iż kolega Paweł chowa się za Kolegą Spokojnym ?
To teraz zadam Ci pytanie ?......................... czy zwracałeś na daty kiedy ja pisałem post (2012. 01.07 godz.17.10) bo sądzę że do mojego postu pijesz !!! a teraz kiedy pisał swój post Paweł czyli (2011. 01. 07 godz. 22.06).
Masz coś jeszcze do dodania :))

Miru faktycznie nie zwróciłem uwagi na godziny dodawania wątków. Po prostu pisałem w nocy a ten wątek był na górze. Miałeś rację. Przepraszam Ciebie i mam nadzieję iż nie masz do mnie urazy;) (2012/01/08 13:48)

u?ytkownik61983


Tomas81 wszystko jest ok-ej, tak się domyślałem że nie zwróciłeś uwagi :))))
Pozdrawiam................ (2012/01/08 13:51)

u?ytkownik32263


Tomas81 wszystko jest ok-ej, tak się domyślałem że nie zwróciłeś uwagi :))))
Pozdrawiam................

Dzięki;) (2012/01/08 14:02)