Zaloguj się do konta

Obiecałeś.pl strona lewicy, 500 dni prezydenta

utworzono: 2010/08/17 15:51
Norbert Stolarczyk

www.obiecales.pl

Obiecałeś.pl to od dziś działająca strona lewicy, utworzona przez młodych członków lewicy mająca charakter podsumowania 500 dni rządów Prezydenta RP Pana Komorowskiego.
Głównym założeniem twórców strony jest monitorowanie wypełnienia obietnic wyborczych, chociaż z autopsji wiadomo że nigdy wszystkich obietnic nie da się spełnić szczególnie tych wyborczych. [2010-08-17 15:51]

Jestem już prezydentem i mam to głęboko gdzieś te całe obiecanki.....hahahaha [2010-08-17 15:58]

robcio2535

Cóż obietnice -obietnicami i takimi pozostaną :-)jak zwykle
[2010-08-17 16:33]

Bromar

 Witam serdecznie Kolegów.
Czy w tych obietnicach wyborczych to była mowa o rybach, bo jakoś nie miałem czasu śledzić kampanii wyborczych.
[2010-08-17 16:53]

 Witam serdecznie Kolegów.
Czy w tych obietnicach wyborczych to była mowa o rybach, bo jakoś nie miałem czasu śledzić kampanii wyborczych.


Witam Cię ......... Skoro nasz pierwszy jest zagorzałym myśliwym to myślę że i nam coś lepszego się dostanie......... [2010-08-17 17:31]

robcio2535

 Witam serdecznie Kolegów.
Czy w tych obietnicach wyborczych to była mowa o rybach, bo jakoś nie miałem czasu śledzić kampanii wyborczych.

Witam kolege Marka -wiec czy ich interesują takie małe drobnostki jak ryby w Polsce czy też wędkowanie ? Raczej nie - bo jak któryś z nich bedzie chciał powedkować to sobie zarezerwują  jeziorko dla siebie -jedni lizusy bedą im zakładać przynęte ,kolejni zarzucać zestaw na wode a jeszcze inni bedą zakładać ryby w wodzie :-) A zresztą co tam wody w naszym kraju - zawsze można za publiczne pieniążki wybrac sie za granice na DUŻĄ rybke :-)
[2010-08-17 17:32]

Bromar

 Ło matko i córko, teraz sobie dopiero uświadomiłem, że ja z naszym pierwszym możemy być szwagry. Chodziłem do zawodówki w Obornikach Śląskich, takie były czasem imprezy że kto wie, ale by dopiero było, zakładał by mi ktoś teraz rybę na haczyk a ja go prądem że ryba mała. HE HE
[2010-08-17 17:48]

 Ło matko i córko, teraz sobie dopiero uświadomiłem, że ja z naszym pierwszym możemy być szwagry. Chodziłem do zawodówki w Obornikach Śląskich, takie były czasem imprezy że kto wie, ale by dopiero było, zakładał by mi ktoś teraz rybę na haczyk a ja go prądem że ryba mała. HE HE


To wobec tego jak mamy się do Ciebie zwracać ? [2010-08-17 17:52]

Bromar

 Ło matko i córko, teraz sobie dopiero uświadomiłem, że ja z naszym pierwszym możemy być szwagry. Chodziłem do zawodówki w Obornikach Śląskich, takie były czasem imprezy że kto wie, ale by dopiero było, zakładał by mi ktoś teraz rybę na haczyk a ja go prądem że ryba mała. HE HE


To wobec tego jak mamy się do Ciebie zwracać ?



 No przecież napisałem wyraźnie że możemy być szwagry a nie że jesteśmy. Jeśli nawet mieliby my być szwagry, to myślistwo mnie nie pociąga i ja nadal jestem z Szanownymi Kolegami bo gdzieżbym miał taką brać wspaniałą spotkać jak nie na Wędkuję.pl
[2010-08-17 18:11]

Witam Kolegów to mnie Marek zaszczyt kopnie łowić ryby ze szwagrem prezydęta ,cholerka to ja po garnitur leca ,normalnie nie wierzę ,czy jak zwykle sobie jaja robicie he??????
[2010-08-17 18:24]

 Witam serdecznie Kolegów.

Czy w tych obietnicach wyborczych to była mowa o rybach, bo jakoś nie miałem czasu śledzić kampanii wyborczych.


Tak Marek, była. Moze nie o rybach, ale o waleniach. Że WALI ich to całe wędkarstwo, a wędkarze tradycyjnie mają WALIĆ sie na ryj.... A kłusownicy będą dalej WALIĆ kilogramy ryb, bo ich to WALI. Aż sie to wszystko ZAWALI. 



[2010-08-17 18:31]

Bromar

 Witam serdecznie Kolegów.

Czy w tych obietnicach wyborczych to była mowa o rybach, bo jakoś nie miałem czasu śledzić kampanii wyborczych.


Tak Marek, była. Moze nie o rybach, ale o waleniach. Że WALI ich to całe wędkarstwo, a wędkarze tradycyjnie mają WALIĆ sie na ryj.... A kłusownicy będą dalej WALIĆ kilogramy ryb, bo ich to WALI. Aż sie to wszystko ZAWALI. 




 Dzięki serdeczne Maćku że mi w skrócie opisałeś kampanię wyborczą, bo byłem zajęty swoimi sprawami i nie zawracałem sobie głowy obiecankami. Jak to mówią - obiecanki cacanki a głupiemu sto....

[2010-08-17 18:38]

no dobra a kto wygrał he he
[2010-08-17 18:41]

no dobra a kto wygrał he he


No ON. Piotrek, gdzie byłeś jak JEGO wybraliśmy?



[2010-08-17 18:45]

I nikt mi teraz nie powie że nie głosował na Niego...........

Chcieliśma to Go mamy........

[2010-08-17 18:48]

 Ło matko i córko, teraz sobie dopiero uświadomiłem, że ja z naszym pierwszym możemy być szwagry. Chodziłem do zawodówki w Obornikach Śląskich, takie były czasem imprezy że kto wie, ale by dopiero było, zakładał by mi ktoś teraz rybę na haczyk a ja go prądem że ryba mała. HE HE


To wobec tego jak mamy się do Ciebie zwracać ?



 No przecież napisałem wyraźnie że możemy być szwagry a nie że jesteśmy. Jeśli nawet mieliby my być szwagry, to myślistwo mnie nie pociąga i ja nadal jestem z Szanownymi Kolegami bo gdzieżbym miał taką brać wspaniałą spotkać jak nie na Wędkuję.pl


Mądrze powiedziane.........brawo.......... [2010-08-17 18:49]

 
Dzięki serdeczne Maćku że mi w skrócie opisałeś kampanię wyborczą, bo byłem zajęty swoimi sprawami i nie zawracałem sobie głowy obiecankami. Jak to mówią - obiecanki cacanki a głupiemu sto....


Spoko. Ja śledziłem, bo od dziecka lubię cyrk, magików i błaznów oglądać.




[2010-08-17 19:10]

no dobra a kto wygrał he he


No ON. Piotrek, gdzie byłeś jak JEGO wybraliśmy?



ach on ,no tak z głowy mi wyleciało

[2010-08-17 19:15]

Oj ta głowa, a tak niedawno wybierałeś ............ [2010-08-17 19:17]

Piotr! Przepracowujesz sie dla tych Helmutów! Prosze trochę hamować piętą, zwolnij.  [2010-08-17 19:19]

Oj ta głowa, a tak niedawno wybierałeś ............

a to przez te niemieckie mięso ,skleroza pewnie nadchodzi
[2010-08-17 19:20]

Bo rozumiem, żebyś Komorowskiego wybrał, to masz prawo zapomnieć.... ALE JEGO wybrałeś!  [2010-08-17 19:20]

Oj ta głowa, a tak niedawno wybierałeś ............

a to przez te niemieckie mięso ,skleroza pewnie nadchodzi


Jakie niemieckie mięso toć oni sprowadzają od nas ............. [2010-08-17 19:21]

Piotrek i wiem teraz że twój głos był decydujący , to Ty na Niego oddałeś ten głos........... [2010-08-17 19:23]

Oj ta głowa, a tak niedawno wybierałeś ............

a to przez te niemieckie mięso ,skleroza pewnie nadchodzi


Pewnie jesz tez te ich okrągłe kugeln-kartofell. Uwielbiam je i kartofell salat mit cwiebel, aba mit gurken, aba mit jogurtt



[2010-08-17 19:23]

Maćku kugluw nie jem ale kartofelsalat jem jak królik marchewkę he he
[2010-08-17 19:26]