Obiecałeś.pl strona lewicy, 500 dni prezydenta

/ 57 odpowiedzi
robcio2535


I tu może być kłopot:)jestem tu już dość dawno to i komentarzy trochę napisałem,ale mogę sprawdzić i przeczytać tylko 15 ostatnich.do tylu jest dostęp z mojego bloga.i chyba nie tylko u mnie tak jest.pisałem do redakcji,ale na razie to się nie zmienia

Tego nie zauważyłem bo jestem tu od nie dawna ale Pozwoliłem sobie odwiedzić kolegi profilek ( w wolnych chwilach sobie poczytam :-)  ) i kłpot może polegać na tym ze kolega widnieje w portalu jako "Bloger " i portal zapamiętuje fakt 15 komentarzy ale ! profile osób widniejące jako "Użytkownik " jak np. kolega Marek -portal potrafi zapamietać nawet 40 komentarzy bo takie też tutaj są , wiec na jakiś czas napewno wystarczą a może właśnie w takim przypadku profil ma wieksze możliwości i być może zapamiętuje jeszcze wiecej - nie wiem ! By trzeba było sprawdzić lub poszukać osobę która widnieje jako Użytkownik i napisała dużo komentarzy do artykułów . (2010/08/18 18:09)

Bromar


 Czy możecie mi podpowiedzieć taką sprawę techniczną co do forum, a mianowicie - pojawiają się na stronie głównej artykuły i co mam zrobić jak chcę do tego artykułu powrócić za jakiś czas, jak mogę go zaznaczyć czy gdzieś zapisać ( a nie zapamiętałem tytułu ) bo jakoś nie mogę tego rozgryźć 

Otórz kolego Marku jest bardzo prosty sposób zapamiętania bez pamiętania :-) Będąc na stronie danego artykułu i chcąc do niego wrócić kiedyś tam wystarczy dodać komentarz do niego :-) Po co komentarz już wyjaśniam - chcąc zajrzeć kiedyś ponownie - wystarczy kliknąć na swój NICK np. przy jakimś poście tak jakbyś chciał sprawdzić informacje o sobie samym - tam na dole portal zapamietuje twoje komentarze do Artykułów :-)


 Na ten pomysł z dodawaniem komentarza to wpadłem już jakiś czas temu, tylko że czasami bywa tak że przeczytam tylko wstęp do artykułu, bo z jakiś względów akurat nie mogę przeczytać całego ( gdyż piszę z Kolegami na forum ) i czasami mogę dziwnie zabłysnąć dodając komentarz jak nie bardzo wiem o czym była mowa. Wolę tak tu nie błyskać bo jeszcze się będziecie śmiać zemnie przez tydzień. :)) (2010/08/18 18:12)

robcio2535


 Czy możecie mi podpowiedzieć taką sprawę techniczną co do forum, a mianowicie - pojawiają się na stronie głównej artykuły i co mam zrobić jak chcę do tego artykułu powrócić za jakiś czas, jak mogę go zaznaczyć czy gdzieś zapisać ( a nie zapamiętałem tytułu ) bo jakoś nie mogę tego rozgryźć 

Otórz kolego Marku jest bardzo prosty sposób zapamiętania bez pamiętania :-) Będąc na stronie danego artykułu i chcąc do niego wrócić kiedyś tam wystarczy dodać komentarz do niego :-) Po co komentarz już wyjaśniam - chcąc zajrzeć kiedyś ponownie - wystarczy kliknąć na swój NICK np. przy jakimś poście tak jakbyś chciał sprawdzić informacje o sobie samym - tam na dole portal zapamietuje twoje komentarze do Artykułów :-)


 Na ten pomysł z dodawaniem komentarza to wpadłem już jakiś czas temu, tylko że czasami bywa tak że przeczytam tylko wstęp do artykułu, bo z jakiś względów akurat nie mogę przeczytać całego ( gdyż piszę z Kolegami na forum ) i czasami mogę dziwnie zabłysnąć dodając komentarz jak nie bardzo wiem o czym była mowa. Wolę tak tu nie błyskać bo jeszcze się będziecie śmiać zemnie przez tydzień. :))

Oj kolega myśli ze zaraz bedziemy sie śmiać ! Ależ gdzie tam nam do śmiechu _ my tu wszyscy poważni :-) (2010/08/18 18:28)

Bromar


 Ależ ja przecież nic nie chciałem sugerować, a że tu są tylko poważni Koledzy to ja nawet nie wątpię. Przecież powaga to motto każdego wędkarza :)) (2010/08/18 18:39)

u?ytkownik40353


No witam serdecznie Kolegów ,właśnie wrócił z pracy ten najpoważniejszy z Was wszystkich he he (2010/08/18 19:25)

Bromar


No witam serdecznie Kolegów ,właśnie wrócił z pracy ten najpoważniejszy z Was wszystkich he he


 No nareszcie, ktoś poważny się pojawił bo z tymi dowcipnisiami to już nie daje rady :)) (2010/08/18 19:50)

u?ytkownik24522


I ja witam wszystkich poważnych i tych innych....heheheh (2010/08/18 19:51)