Zaloguj się do konta

Obecność forumowiczów

utworzono: 2010/02/19 21:39
andrzejk

Dopiero co się zalogowałem, aż się zdziwiłem że tak jest smutno na naszym forum. Nie wiem jak jest na innych ale tutaj jest pusto. Spróbuję w wolnych chwilach rozdmuchać forum, może się uda. Nie wiem czy dobry pokój wybrałem ale niedługo wrzucę zdjęcia z czynu społecznego na stawie Zielona. Jeszcze nie wiem czy na dobrym forum piszę, może ktoś pokieruje. Pozdr i czekam na odpowiedź.
[2010-02-19 21:39]

andrzejk

Parę zdjęć jest w mojej galerii!!!!
[2010-02-20 19:08]

Blyskawica1

Czesc,mysle ze dobry pokoj,sam do niego naleze i nie wiedzialem czy trafilem,ale jak napisales o stawie na Zielenej to wiem ze juz dobrze.Tu rzeczywiscie jest jakos pusto w porownaniu z innymi kolami,nawet niewiem czy sa organizowane jakies zawody wewnatrz kola,jakie jest zarybienie stawu na Zielonej,czy sa wogle jakies spotkania kola???i jeszcze wiele,wiele innych pytan.
[2013-04-06 15:07]

andrzejk

Witajcie.
Jako jedni z nielicznych użytkowników i hobbistów naszego koła wędkarskiego nie mających założonej strony internetowej proponuję poinformować prezesa, skarbnika koła o rozważenie takiego zamysłu na najbliższym zjeździe członków. Pozwoli to nam na szybki kontakt, wymianę doświadczeń, nowe łowiska itd. Członków w kole podobno jest 200 a tutaj napisało 3 osoby.
Co Wy na to? Jakieś sugestie?
[2014-01-25 16:51]

andrzejk

Czesc,mysle ze dobry pokoj,sam do niego naleze i nie wiedzialem czy trafilem,ale jak napisales o stawie na Zielenej to wiem ze juz dobrze.Tu rzeczywiscie jest jakos pusto w porownaniu z innymi kolami,nawet niewiem czy sa organizowane jakies zawody wewnatrz kola,jakie jest zarybienie stawu na Zielonej,czy sa wogle jakies spotkania kola???i jeszcze wiele,wiele innych pytan.


A więc tak: tyle co mi wiadomo - zawody podlodowe 26.01 ub 2.02. na Zielonej oraz 18.05. zawody letnie chyba w Górze. Jesienią w październiku 2013 zarybiono: karpiem, karasiem, szczupakiem itp. w ilościach nie pamiętam - bliższe info w kole. Spotkania - zjazdy bywają przeważnie w m-cu wrześniu. [2014-01-25 16:59]