Obecność forumowiczów

/ 4 odpowiedzi
Dopiero co się zalogowałem, aż się zdziwiłem że tak jest smutno na naszym forum. Nie wiem jak jest na innych ale tutaj jest pusto. Spróbuję w wolnych chwilach rozdmuchać forum, może się uda. Nie wiem czy dobry pokój wybrałem ale niedługo wrzucę zdjęcia z czynu społecznego na stawie Zielona. Jeszcze nie wiem czy na dobrym forum piszę, może ktoś pokieruje. Pozdr i czekam na odpowiedź.
andrzejk


Parę zdjęć jest w mojej galerii!!!! (2010/02/20 19:08)

Blyskawica1


Czesc,mysle ze dobry pokoj,sam do niego naleze i nie wiedzialem czy trafilem,ale jak napisales o stawie na Zielenej to wiem ze juz dobrze.Tu rzeczywiscie jest jakos pusto w porownaniu z innymi kolami,nawet niewiem czy sa organizowane jakies zawody wewnatrz kola,jakie jest zarybienie stawu na Zielonej,czy sa wogle jakies spotkania kola???i jeszcze wiele,wiele innych pytan. (2013/04/06 15:07)

andrzejk


Witajcie.
Jako jedni z nielicznych użytkowników i hobbistów naszego koła wędkarskiego nie mających założonej strony internetowej proponuję poinformować prezesa, skarbnika koła o rozważenie takiego zamysłu na najbliższym zjeździe członków. Pozwoli to nam na szybki kontakt, wymianę doświadczeń, nowe łowiska itd. Członków w kole podobno jest 200 a tutaj napisało 3 osoby.
Co Wy na to? Jakieś sugestie? (2014/01/25 16:51)

andrzejk


Czesc,mysle ze dobry pokoj,sam do niego naleze i nie wiedzialem czy trafilem,ale jak napisales o stawie na Zielenej to wiem ze juz dobrze.Tu rzeczywiscie jest jakos pusto w porownaniu z innymi kolami,nawet niewiem czy sa organizowane jakies zawody wewnatrz kola,jakie jest zarybienie stawu na Zielonej,czy sa wogle jakies spotkania kola???i jeszcze wiele,wiele innych pytan.


A więc tak: tyle co mi wiadomo - zawody podlodowe 26.01 ub 2.02. na Zielonej oraz 18.05. zawody letnie chyba w Górze. Jesienią w październiku 2013 zarybiono: karpiem, karasiem, szczupakiem itp. w ilościach nie pamiętam - bliższe info w kole. Spotkania - zjazdy bywają przeważnie w m-cu wrześniu. (2014/01/25 16:59)