O moderatorach

/ 7 odpowiedzi
Jak to jest z tymi moderatorami . Czy składają jakąś przysięgę na wierność portalowi , czy mają jakieś bonusy , bo czasami tak bronią tych portali , aż trudno czytać , wiele tematów zwłaszcza nie chwalących właścicieli zostaje kasowana i całkiem czasami wychodzą troszkę dalej niż to potrzeba.
Wyjaśnijcie mi bo nie całkiem to rozumiem. Takie zachowanie spotykam na Forach PZW i organizacji gdzie jakaś władza jest i mam wrażenie że nie lubią krytyki .
u?ytkownik13410


Ja moderując tutaj nie mam obowiązku wyrażania się w sposób "poprawny politycznie". Wykonuje to całkowicie za darmo, nie mam nawet większego rabatu na koszulki i inne gadżety z logiem wedkuje.pl wiec w tym przypadku nie ma o czym mówić. Na forum pzw faktycznie wydaje się jakby moderatorzy mogli zajmować tylko jedno słuszne stanowisko w tej sprawie, kto wie, mogli dostać jakiś regulamin czy jakiś inny gadżet który jasno określa im jak mają się zachowywać w stosunku do rewolucjonistów ;) Na portalu deskorolkowym na którym kiedyś się udzielałem moderatorzy otrzymywali fanty, za współpracę więc pzw jako wielka organizacja też może sobie na to pozwolić... (2009/09/26 13:30)

robson1


Ja co miesiąc dostaję wędzisko dobrej marki albo dobry kołowrotek.To jest uzaleznione tym ile postów wykasuje......Oczywiście żartuje,ta funkcja oczywiście nie daje żadnych gratyfikacji ani pienięznych,ani rzeczowych.Niestety.....
Jedynie co mozna dostać,to cięgi od użytkowników tego portalu. (2009/09/26 14:28)

u?ytkownik6499


To takie symbolizujące poprzedni nasz system :) ?
A mówią że za darmo to tylko w ryja można dostać (2009/09/26 15:04)

kazik


Jak widzę to ten temat nie ma dużego zainteresowania nawet wśród moderatorów tylko dwóch ,,czermin” i robson1” zdeklarowali się że są niezależni i pracują społecznie .
Koledzy co tak każdy nabrał wody w usta – temat nie leży , czy jest tabu? (2009/09/27 08:21)

Zdzichu


Niejako wywołany do tablicy, też wyjaśniam. A niby od czego (kogo?) mamy być zależni? Nie słyszałem też, aby gdziekolwiek moderatorzy byli na etacie. W przeciwieństwie do Robson1 mam ciut lepsze profity, ja otrzymuję kompletny zestaw do wędkowania (oczywiście żartuję).A tak wogóle o jakie deklaracje Tobie chodzi? Moderator podlega adminowi (normalne), ale jest niezależny i zawsze jest bliżej użytkownika (tak powinno przynajmniej być). Na wniosek użytkowników portalu można takiego gościa (czyt.moderatora) "wymienić". Więcej na: http://pl.wikipedia.org/wiki/Moderator_%28internet%29 (2009/09/27 12:16)

u?ytkownik13410


Rozwiewając wątpliwości chciałem jeszcze zauważyć że nie mamy dostępu do żadnych ukrytych dla zwykłych użytkowników pokoi, a sam panel administracyjny daje nam niewielkie pole manewru- możemy jedynie kasować, zamykać, przenosić i tagować tematy. Brakuje mi możliwości edycji postów- po to by poprawiać rażące błędy ortograficzne i kasować obrażające innych użytkowników fragmenty rozmów. (2009/09/27 12:22)

tomeczekxx5


My nie składaliśmy żadnej przysięgi portalowi my mamy tylko pilnować porządku na tym portalu i stosujemy się do regulaminu wędkuje.pl
Regulamin:

1.
Właścicielem i administratorem portalu www.wedkuje.pl jest Hoblo Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczewie przy ul. Świerczewskiego 1b.

2.
Dostęp do forum, komentarzy wiadomości, ogłoszeń i blogów użytkowników oraz innych narzędzi i usług dostępnych w portalu www.wedkuje.pl wymaga autoryzacji poprzez założenie wirtualnej wizytówki użytkownika portalu www.wedkuje.pl. Po spełnieniu wymogu autoryzacji użytkownik otrzymuje pełny dostęp do usług oferowanych przez portal bezpłatnie.

3.
1. Wirtualna wizytówka użytkownika portalu www.wedkuje.pl zakładana jest automatycznie po zapoznaniu się przez użytkownika z niniejszym regulaminem, jego akceptacją i wypełnieniem formularza rejestracyjnego.
2. Zaakceptowanie wypełnionego formularza rejestracyjnego przez użytkownika oznacza jego zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie zawartych w nim informacji przez Hoblo Sp. z o.o. w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. nr 133, poz.883)
3. Poprzez wysłanie formularza rejestracyjnego użytkownik potwierdza autentyczność i zgodność ze stanem faktycznym danych w nim zawartych.
4. Administrator nie kontroluje, ani nie weryfikuje danych identyfikacyjnych użytkownika zawartych w formularzu rejestracyjnym.
5. Administrator zapewnia każdemu użytkownikowi portalu www.wedkuje.pl dostęp do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia po uprzedniej autoryzacji na jego bezpiecznej stronie profilowej.
6. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z ujawnienia hasła do portalu osobom trzecim, niezależnie od przyczyny ich ujawnienia.
7. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za dane ujawnione przez użytkownika w swojej wizytówce lub blogu, w szczególności imię i nazwisko, adres, numery telefonów lub komunikatorów internetowych. Ujawnienie powyższych danych jest dobrowolne, zaś użycie ich przez osoby trzecie nie będzie stanowiło podstawy do roszczeń wobec Administratora.

4.
Użytkownik jest zobowiązany do korzystania z portalu www.wedkuje.pl w sposób zgodny z obowiązującym prawem, normami społecznymi i obyczajowymi oraz postanowieniami niniejszego regulaminu.

5.
1. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za sposób, w jaki wykorzystuje portal www.wedkuje.pl, w tym za treść komentarzy i ogłoszeń z uwzględnieniem odpowiedzialności karnej za działania niezgodne z prawem.
2. Użytkownik publikując treści w tym zdjęcia i filmy wideo na portalu www.wedkuje.pl oświadcza, że posiada prawa do ich publikacji oraz, że udostępnia je innym użytkownikom portalu www.wedkuje.pl bezterminowo, nieodpłatnie oraz, że nie będzie zgłaszał roszczeń z tego tytułu w przyszłości.

6.
Administrator zastrzega sobie prawo do likwidacji wirtualnej wizytówki użytkownika portalu jeśli uzna to za uzasadnione, w szczególności w przypadku wykorzystywania portalu niezgodnie z postanowieniami obowiązującego prawa lub niniejszego regulaminu.

7.
Administrator nie będzie przekazywać, sprzedawać, czy w jakikolwiek inny sposób udostępniać danych użytkowników portalu innym osobom lub instytucjom, chyba że nastąpi to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika lub z obowiązku opisanego przepisami prawa.

8.
Administrator zastrzega sobie prawo do przesyłania do użytkowników za pomocą poczty elektronicznej treści informacyjnych i reklamowych pochodzących z portalu www.wedkuje.pl

9.
Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. (2009/09/27 14:18)