Zaloguj się do konta

O SSR kontrowersyjnie

utworzono: 2015/10/12 11:41

Polecam fajny artykuł o realiach:
http://wedkarskiewakacje.pl/2015/10/o-ssr-kontrowersyjnie/#respond [2015-10-12 11:41]

Artur z Ketrzyna

Tak już jest kolesiostwo i tyle. [2015-10-12 21:12]

A wiesz Kolego, że tak jest naprawdę, ten ktoś pisze prawdę i tak jest wszędzie - sa na tym portalu ludzie  gdzie spotkało ich coś takiego samego pomimo licznych starań stali się niewygodni. [2015-10-14 12:07]

Artur z Ketrzyna

Mirek mnie o tym nie musisz przekonywać. Dlatego tak napisałem, bo sam się o tym dobrze przekonałem.
I dobrze wiesz jaką receptę na to proponuję.

A co do kolesiostwa itd. to widać wielu się z tym spotakło. Np. nasz portalowy kolega też:
O kuriozach PZW raz jeszcze [2015-10-14 17:46]

Dos equis xx

Subiektywna ocena jednego gościa. To jakiejkolwiek dysputy potrzebna by była wypowiedź drugiej strony ewentualnie jakieś dowody [2015-10-14 18:54]

Artur z Ketrzyna

Subiektywna ocena jednego gościa. To jakiejkolwiek dysputy potrzebna by była wypowiedź drugiej strony ewentualnie jakieś dowody

Ja mam i dowody (nie do podważenia, wyparcia się), a jak masz chęć możesz posłuchać też drugą stronę, i inne osoby z kręgu. :-)
[2015-10-14 21:28]

cierpliwy1

Największą tragedią w SSR to przyjmowanie do szeregów wszystkich chętnych , o czym autor wspomniał .Zbierze się potem grupa ludzi bardzo różnych i niestety są wśród nich tacy ,którzy psują opinie całości. Wystarczy poczytać posty strażników na portalu "Wędkuje" i sprawa jest jasna .Artykułu nie oceniam ponieważ znam tylko wypowiedź jednej strony .


Zgadzam się z autorem co do oceny PZW jest to stowarzyszenie wzajemnego uwielbienia i wzajemnej adoracji [2015-11-21 23:29]

Artur z Ketrzyna




Zgadzam się z autorem co do oceny PZW jest to stowarzyszenie wzajemnego uwielbienia i wzajemnej adoracji

Na to dałem wam receptę...
Ale cóż, ponoć bzdurę piszę....
[2015-11-24 17:51]