Nurtujące pytania - zarybianie

/ 3 odpowiedzi
Witam!
Dziś odbyło się zarybianie  zbiornika w Parku Miejskim w Miechowie. Można powiedzieć świetnie, dobra robota i podziękowania dla Zarządu koła, ale...
Mam świadomość, że termin zarybienia mógł być podyktowany warunkami z zewnątrz, innymi słowy Pan Sławek (któremu winniśmy podziękowania za pamięć o naszym kole) mógł mieć pilną potrzebę, abyśmy odebrali ryby z przydziału okręgu natychmiast. Czy tak było? Nie będę tego roztrząsał. Mnie nurtują zasadniczo dwa pytania i chciałbym poznać odpowiedzi na nie, a mianowicie:

1. Czy był ktoś z Komisji Zarybieniowej przy warzeniu i wpuszczaniu ryb do zbiornika?
2. Kiedy została podjęta i przez kogo, decyzja o zakupie ryb ze środków koła?

Mam nadzieję, że ktoś z zarządu udzieli Skarbnikowi koła odpowiedzi na powyższe pytania, bo fakturę do zapłaty już dostałem.
Pozdrawiam


jacko_2005


Witam
Jestem w składzie komisji zarybieniowej i nie zostałem poinformowany;dlaczego!!??moge się tylko domyślać.Z tego powodu jest mi bardzo przykro i czuje się niepotrzebny w tym kole.
  
. Kiedy została podjęta i przez kogo, decyzja o zakupie ryb ze środków koła?
-z tego co pamiętam to środki z koła już były przeznaczone na ten cel w tym roku także moim zdaniem w tym roku STOP,w przyszłym owszem.
-a kiedy została podjęta i przez kogo decyzja o zakupie;tego to już nie wiem. (2010/10/21 11:01)

AdamP


Witam ! Ja nie jestem zdziwiony.... Zawsze jest może nie tak samo ale jest podobnie! Ciekawe jaką bajeczkę ktoś wymyśli tym razem.

ps. proszę forumowiczów do przyłączenia się do tematu, wydaje mi sie że takich sprawach powinna wiedzieć  komisja zarybieniowa ...!!! Skarbnik.. Tym Bardziej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POZDRAWAM

(2012/04/02 14:31)

lysy66


Witam panów !ja z zarządu nie jestem ale problem doskonale rozumiem , jestem od nie dawna w naszym kole bo dwa sezony ale przykro się robi jeżeli pojawiają się takie rzeczy w naszej społeczności wędkarskiej.Tym bardziej ,że tak blisko.Widziałem i słyszałem co się wyprawia na różnych łowiskach komercyjnych w naszej okolicy ,jakie tam są przekręty nie tylko finansowe ale też zarybieniowo -ilościowe o czym właśnie wspominał też pan Tomek , czy ktoś był np. przy warzeniu.Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca a jednak się dzieją , no żal niestety !!!!!!pozdrawiam ! (2012/04/02 19:42)