Nóż survivalowo wędkarski

/ 6 odpowiedzi
ryukon1975

Będąc dziś na rybach doszedłem do wniosku że skłamałem pisząc że nie znam firmy Smith&Wesson bo mam taki nóż i to od kilku lat. Człowiek nawet nie wie jak dużo wie. :) Mam tzw. nóż ratunkowy tej firmy jakość bardzo dobra bez niespodzianek mi służy.

(2013/12/14 17:44)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jakub Woś

Ja miałem składany nóż tej firmy przez kilka lat. Ostrze sprawowało się bardzo dobrze choć śrubki zaczęły z niego wylatywać. Zgubiłem tej jesieni na grzybach. Dlatego teraz szukam nowego  z głownią stałą. (2013/12/14 17:58)

Diablo

Smith&Wesson - toż to największy producent broni w  USA, zapewne nie bawią się w tandetę. (2013/12/15 22:18)

użytkownik65213

Jak do tej pory używam takiego noża. Na grzyby czy też do krojenia rosówek jest ok.

Nóż RAPALA 10cm Sportsman's Knife 

(2013/12/26 18:48)

aov

Podłączam się do kolegi ryukon1975. Kup se More będziesz zadowolony i jeśli to ma być bardziej survivalowy nóż to Bushcraft, jeśli bardziej wędkarski to polecałbym tańszą morkę Craftline  Allround - stal według uznania, ale pod wędkarstwo lepsza nierdzewka. Mam dwie obie kupione w mhunt.pl i mogę je spokojnie polecić ;] 
Teraz wszedłem na mhunt'a i zauważyłem że nie mają już w ofercie tych nierdzewek, ale zawsze pozostaje allgero :P (2013/12/27 11:40)