Zaloguj się do konta

Nowy zarząd

utworzono: 2013/02/25 10:26
kosbe1

witam kolegów,po zmianie zarządu wprowadzę zmiany na stronie naszego koła ale to wymaga trochę cierpliwości proszę o wyrozumiałość, admin strony andrzej .
[2013-02-25 10:26]

przemoski23

Andrzejku nie śpiesz się:) Ważne żeby koło teraz zaczęło normalnie funkcjonować:) pozdrawiam Przemek.
[2013-02-25 18:29]

otwock1

Gratuluję nowej strony Koła! To jest to czego dotychczas nie mogłem sie doprosic. Strona jest czytelna i dostępna dla wszystkich wędkarzy. Posiada niezbedne informacje i dane kontaktowe.
Tak trzymać! Dużo dobrego życze,z pozdrowianiem wędkarskim, Lech Barszczewski.
[2013-03-11 11:36]

otwock1

Witam!
Bardzo mi się podoba pewna nowość w pracy zarządu, a mianowicie zamieszczanie protokołów ze swoich  posiedzeń. Brawo, to się nazywa otwartość na społeczność koła, która dostaje ważne informacje ze źródła. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie spotkałem. Czekamy również na takie informacje jak wiosenna akcja sprzątania wód i brzegów, do których chętnie dołączymy z kolegami wędkarzami.
Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Lech Barszczewski. 
[2013-04-06 09:36]

aspire1

Czy w tym kole coś się dzieje.

Na razie tylko odwołują zawody.

Uchwały trzy, może cztery od lutego - sporo się napracowali.

Aby tak dalej - Józefów przyjmie z chęcią niezadowolonych wędkarzy.

Pozdrawiam

[2013-09-03 16:14]

aspire1

No i skończyło się pospolite ruszenie nowych władz koła.

Prezes zawieszony, wszyscy chyba wiemy za co :-)

Zarząd w rozsypce. Ci co zostali to jeżeli mają trochę honoru to powinni sami się podać do dymisji. Tyle dobrego Panowie mieliście zrobić a wyszło jak wyszło. Nie jest winny tylko zawieszony Prezes ale wszyscy, którzy z nim współpracowali.

[2015-03-12 16:22]