Zaloguj się do konta

Nowy wystrój wedkuje.pl

utworzono: 2012/12/22 09:18

Cześć, jak podoba się Wam świąteczny wystrój wędkuje.pl? Mi się podoba bardzo, lepiej nawet jak wcześniej. Sam układ strony daje dużo do myślenia. ;) Pozdrawiam i Wesołych Świąt!! [2012-12-22 09:18]

redakcja

:)Prosimy o zgłaszanie w tym wątku wszelkich uwag i informacji na temat ewentualnych błędów w nowej wersji. Pozdrawiamy,Redakcja [2012-12-22 09:25]

Kolor i nasycenie ..............TRAGEDIA
[2012-12-22 09:33]

maras74

Witam,Mdły ten wystrój, ale zawsze nowy, świąteczny, choć moim zdaniem mało dopracowany. Szkoda tylko, że cmsy mimo zgłaszanych usterek nie są naprawione.Pzdr. MarasP.S.Coś jest nie tak z wyglądem bloga-jakiś krzywy jest i czegoś brakuje [2012-12-22 09:52]

Bernard51

Nie wiem czy to jest Swiateczny czy nie.Natomiast poprzedni przynajmniej dla mnie byl bardziej wyrazisty i czytelny, wtej chwili sie to rozmywa a czcionka też niewyrażna w tym kolorze . Może w moim wieku ja tak to widze? Poprzednie przejrzyste,wyraziste i łatwiej mialem cos szukać.
Pozdrawiam ,..Wesolych Świąt.
[2012-12-22 10:06]

ryukon1975

Po negatywach czas na pozytyw.:)

Podoba mi się nowy wystrój jest ciekawszy od starego który był bezosobowy i bez charakteru a może mi się po prostu znudził? U mnie wszystko hula.:)

[2012-12-22 10:19]

albercik

sama szata ok ale kolory powinne byc bardziej wyrazne
[2012-12-22 10:24]

grisza-78

Mi się bardzo podoba. Jedyne, co bym zmienił, to te pomaranczowe liczby obok postów, są moim zdaniem troszeczkę zbyt blade. Tak samo obok autorów postów jest coś napisane od ilu minut, czy godzin dany post jest na forum i to też moim zdaniem jest za mało nasycone. Po za tym wszystko super.
[2012-12-22 10:26]

bluehornet

Kontrast liter zbyt słaby , a kolor tła ... hmmmm ...mało wyrazisty ( mdły ) - reszta ok. .
[2012-12-22 10:59]

mielec

Kontrast liter zbyt słaby , a kolor tła ... hmmmm ...mało wyrazisty ( mdły ) - reszta ok. .

Jak wyżej.

ot jeszcze dodam od siebie. Szkoda, że nie ma na forum pod każdym postem opcji "EDYTUJ"
(i nie chodzi mi tu o "naszą" Edytę.:):) ) Znów trzeba szperać na głównej.
[2012-12-22 11:34]

89krzysztof

Jest bardziej przejrzyście. To duża zaleta. Póki co nie widzę zbyt wielu błędów, w razie coś zgłoszę tutaj.
[2012-12-22 11:46]

Bardzo mi się podoba nadaje taki świąteczno-zimowy klimat. [2012-12-22 12:22]

Po części zgadzam się z kolegami, a na pewno z szatą graficzną czy redakcja mogła by to zmienić, np. na czerwony, zielony? [2012-12-22 12:33]

zarowka

według mnie kolor powonienie być inny np. jasna zieleń,lub mieszanka zieleni.. poza tym ok,pozdrawiam i życze spokojnych świąt
[2012-12-22 12:51]

:)Prosimy o zgłaszanie w tym wątku wszelkich uwag i informacji na temat ewentualnych błędów w nowej wersji. Pozdrawiamy,Redakcja

Szczypiorku zmień ten kolor !! i nie obrzydzaj Nam świąt i niech ci życie upływa  w tych barwach :((

Nie pozdrawiam..............
[2012-12-22 12:55]

Draq

Mi się nie podoba :) Byłem przyzwyczajony do starej wersji i ona podobała mi się o wiele bardziej niż ta :)
[2012-12-22 13:03]

ZanderHunter

Jak wyżej tło w innym kolorze i będzie OK...:)
[2012-12-22 13:14]

Mi się nie podoba :) Byłem przyzwyczajony do starej wersji i ona podobała mi się o wiele bardziej niż ta :)

Dokładnie. Zgadzam się z tobą:) [2012-12-22 13:17]

Lipkor

Jak wyżej tło w innym kolorze i będzie OK...:)

Jestem zdania jak koledzy wyżej.

[2012-12-22 13:39]

Zander51

Reklamy zasłaniają tekst komentarza pod zdjęciami !
[2012-12-22 14:46]

skryty

jak dla mnie wszystko teraz jest za mało wyraziste, mdłe. Wolałem poprzedni "wystrój", no ale może to też kwestia przyzwyczajenia
[2012-12-22 14:50]

maras74

Reklamy zasłaniają tekst komentarza pod zdjęciami !

Dobrze, że nie jest odwrotnie bo by kasy nie zapłacili ;) [2012-12-22 14:54]

dla mnie jest o wiele gorzej ,mniej przejrzyście  a i mam nadzieje że po świętach wszystko będzie po staremu

[2012-12-22 15:16]

Jakiś taki mdły, bez wyrazu. Nawet literki w prywatnych wiadomościach mi sie nie podobają, są lekko rozmyte. No i niestety nie ma dalej możliwości edycji swoich postów z poziomu tematu, tylko trzeba dalej wchodzić w "Mój panel". Jeśli wystrój się nie zmieni po Świętach to nie będę zadowolony z tego iż trzeba będzie się do niego przyzwyczaić:( Stary był może niezbyt efektowny ale przynajmniej wyraźny.
[2012-12-22 15:25]

Zionbel

Dla mnie trochu kaszankowato :(Poprzednia wersja była lepsza [2012-12-22 15:51]

piotrcarp

Poprzednia wersja byla o wiele lepsza i bardziej przejzysta
[2012-12-22 15:51]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia