Zaloguj się do konta

Nowy wymiar łowienia ryb ?

utworzono: 2011/07/07 17:34
Jędrula

 

Potrzebna tylko wędka i podwodna kamera . Świetny materiał :)

 

 

 

[2011-07-07 17:34]

Jędrula

[2011-07-07 17:40]

Jędrula

 



Świetny przykład jak zachowują się duże leszcze w czasie żerowania . Celowo stworzyłem z tego nowy wątek aby początkujący mogli zobaczyć co dzieje się na dnie przy ich zestawach . Mam nadzieję , że wątek ten szybko nie spadnie ? Naprawdę mam wielki szacunek dla twórców tego materiału , skądinąd wiem , że takie przedsięwzięcie kosztuje wiele pracy i czasu .

[2011-07-07 17:51]

Uśmiech tego kolesia z wypierdzianą klawiaturą z przodu, ten w namiocie - bezcenny :))))))))U nas, to długo by tego sprzętu nie upilnowali w tym namiociku. A materiały świetne. [2011-07-07 17:54]

Jędrula

 

W tym drugim filmie zwróćcie uwagę na opadający na dno koszyk , jak haczyk z przynętą się

'' źle '' układa . Pomyślcie jak ważnym jest podciągnięcie zestawu zaraz po tym jak opadnie koszyk , wystarczy 10 cm i przypon się wyprostuje . Mają nagranych więcej tych odcinków , poszukajcie .

[2011-07-07 17:56]

arbeiten100

Witam. Bardzo ciekawie jest to pokazane i mam jedno pytanie. W pierwszej części tego filmmiku widać jak facet nakłada do koszyka jakiś sypki żółty proszek, czasem na pół z czerwonym. Co to jest?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
[2011-07-07 21:05]

Pełne pięć kilo.............hehehehe [2011-07-08 06:37]

Lampe

Jeśli panowie dysponują takim sprzętem, to chętnie zamówił bym produkcje o następującym temacie:

- brzana w rynnie
- sandacz na gumę
- sum w rzece na spinning
- klenie na przelewach


Ehh, rozmarzyłem się...

Jednakże w dobie tak szybkiego rozwoju techniki, pewnie do 2017 kilka takich filmików w sieci już będzie.
[2011-07-08 08:23]

Pełne pięć kilo..........
...hehehehe




Ma ktoś jeszcze jakieś pytania, gdzie są NASZE ryby ?

[2011-07-08 10:45]

pawelz

Z tego co widac nie sa to duze ryby. W odniesieniu mamy czy to dolnik wedki czy but goscia ktory to filmowal.
A teraz dla zobrazowania. Podobne ilosci leszczy tylko dwa razy wiekszych jeszcze niedawno tachali z Zalewu Sulejowskiego. Potem w co drugim smietniku na moim osiedlu niosl sie smrod ryb.
A teraz Ci sami pytaja co sie stalo z leszczem na ZS. ?.
Nie chce tu nikogo urazic i nie pisze o ludziach ktorzy pytaja na tym forum.
Ale mam "znajomych" w realu ktorzy takie glupkowate pytania zadaja sami targajac wczesniej cale wory ryb do domu.
[2011-07-08 11:06]

JKarp

Cześć
Ponoć to samo dzieje się na Zegrzu - biorą ładne grube lechy. Oczywiście wszystkie ryby większość wędkarzy zabiera. A potem będzie żal i zgrzytanie że rybacy ( choć oni też )...
Fajne zdjęcia ogólnie, nawet bardzo fajne. Na filmach z cyklu Jet Fish NA KARPIE oraz innych filmach o karpiach też są fajne ujęcia podwodne. Zimą jak człowiek nie ma co robić nic tak nie poprawia nastroju jak takie filmiki i browarek z soczkiem :-)
Janusz JKarp
[2011-07-08 12:58]

Jędrula

;) [2011-07-13 11:46]

bodek1419

Witam :) świetny pomysł ,filmiki obrazują nam co dzieje się pod wodą ,dają wyobrażenie jak następuje branie ... i dokładam swoje co nie co . Pozdrawiam [2011-07-13 14:01]