Zaloguj się do konta

Nowy wędkarz w Warszawie - wyprawa na Kanał Żerańs

utworzono: 2010/11/19 21:34
kulaszusza

Witam serdecznie wszystkich miłośników wędkarstwa ,mam na imię Mikołaj i szukam życzliwych wędkarzy z Warszawy z Ursynowa. Ponieważ mieszkam od niedawna w stolicy i nie mam auta byłbym wdzięczny gdyby ktoś chciał zabrać mnie na ryby. Jutro jadę na kanałek Żerański pospinigować. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

mój email to: mikolaj37@onet.eu
[2010-11-19 21:34]

kulaszusza

witam ponownie , chciałem dodać jeszcze że wędkuje od trzydziestu lat ,najczęściej na małych jeziorach i stawach,ale sytuacja rodzinna zmusiła mnie do wyjazdu do Warszawy.Mieszkam w stolicy od roku ,latem jeżdziłem nad Narew na feder ,rewelacja .Brały piękne leszcze i liny .Jedyny mój problem to dojazd .Do tej pory jeżdziłem autobusem ,ale jest to bardzo uciążliwe ,dlatego moja prożba o kontakt z życzliwymi wędkarzami z WARSZAWY .POZDRAWIAM
[2010-11-20 23:32]

zbynio5o

Troche cierpliwości, po wyborach sie ktoś odezwie :))
A na wiosne, napewno. Pozdro.
[2010-11-21 01:51]

zbynio5o

Troche cierpliwości, po wyborach sie ktoś odezwie :))
A na wiosne, napewno. Pozdro.
[2010-11-21 01:51]

kulaszusza

mam nadzieje że tak będzie ,a jak nie to jakby co to zawsze jest autobus .Pozdro
[2010-11-21 18:21]

przemo1980

Witam. Bardzo często wędkuje nad Narwią i czasem tak bywa że nie ma chętnego na wypadzik, a samemu nie bardzo się chce jechać. Mozna się czasem dogadać. Poczekamy do wiosny,zobaczymy. Pozdrawiam. Jak coś to pisz na priva. [2010-11-21 20:39]

withanight88

spokojnie kolego napewno sie ktoś znajdzie, do wiosny jeszcze kawałek :)

kol. przemo jak widać jest już chętny.

[2010-11-22 09:12]

Też bym się tam wybrał , ale mam kawał drogi , powodzenia.
[2010-11-25 19:02]

kazik-kz2

Witam

Ja latem śmigam na nocne zasiadki na Narew w okolicach Pułtuska - także latem możemy się jakos zorganizować.

Tylko że jeden mały warunek, ja na gruncik nigdy nie jeżdżę na jeden dzień - minimum weekend ( od piatku popołudnie, do niedzieli). Często jeździmy na dwa lub trzy samochody z Warszawy.

Także jeśli w lipcu, sierpniu będą Cię interesowały takie wypady weekendowe to coś wymyslimy.

Pozostałe miesiące to u mnie spining.

Pozdrawiam

[2010-11-26 08:00]

kulaszusza

jasne ze mi pasuje taki wypad bedziemy w kontakcie pozdrawiam i wesołych świąt [2010-12-24 13:20]

ombre1973

Cześć, ja jestem z Piaseczna, także Urysynów jest po drodze jadąc na Zegrze, Bug i Narew, a tej właśnie wodzie chcę w tym roku poświecic trochę czasu. Zazwyczaj jeździmy w 2,3 osoby, także miejsce w aucie się znajdzie. Jak będziesz zainteresowany wspólnymi wypadami daj znać.

Pozdrawiam

[2011-01-10 18:18]

kulaszusza

cześć , dzięki za propozycje ale teraz to ja też moge kogoś zabrać na rybki z miłą chęcią bo mam już auto co prawda małe ale dwie osoby śmiało sie spakują a w sobote wybieram sie nad Narew do Łach pozdrawiam Mikołaj [2011-04-10 21:01]