Zaloguj się do konta

Nowy stary Mistrz Koła PZW Krzeszowice.2011

utworzono: 2011/05/22 09:11
baldhead

Jan Palimąka został drugi rok z rzędu Mistrzem Koła! Drugie miejsce trzeci rok z rzędu zajął kol. Staszek Wójcik a trzecie miejsce zajął zwycięzca I tury kol. Wacek Szklarczyk, który wyprzedził kol. Grześka Godynia większą wagą ryb przy równej liczbie punktów po dwóch turach. Na stronie Koła można się zapoznać z oficjalnymi wynikami zawodów oraz aktualną klasyfikacją Grand-Prix. Zanim w Galerii Koła ukażą się zdjęcia z zawodów, zapraszam na stronę: https://picasaweb.google.com/114593498076328433518/ALWERNIA?authkey=Gv1sRgCP6ysfW7r7KOhgE#5609244097781713234 gdzie znajduje się 201 zdjęć obrazujących nasze wczorajsze zmagania na Zalewie "Skowronek". [2011-05-22 09:11]

bluehornet

Szanowny Kolego Redaktorze - plan strategiczny się powiódł i misja  ( chociaż nie całkiem w 100 % ) została wykonana . Chociaż , kto wie , gdyby nie ..... ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2011-05-22 10:02]

Grzesiu, a dlaczego nie napiszecie o tym fakcie na forum? Mi się wydaje, że to powinno być nagłośnione ku przestrodze jemu podobnych. [2011-05-22 11:23]

bluehornet

Pasowało by założyć nowy wątek na temat zachowania podczas zawodów i znajomości przede wszystkim Regulaminu !!!!! Poza tym nie chcę być prowodyrem do wszczynania awantury i bycia tym " złym " . Przypuszczam , że sprawa znajdzie wyjaśnienie ( sensowne ) po cichutku ,między zainteresowanymi i podobne rzeczy nie będą miały więcej miejsca i prawa bytu , bo przecież chodzi tu tylko i wyłącznie o dobrą zabawę , a nie o wędkarski wrestling , czy wręcz wędkarskie MMA !!! Chociaż zdarzają się osobnicy , którzy nie wiedzą , po co są Sędziowie na zawodach ??!!
[2011-05-22 12:20]

Pasowało by założyć nowy wątek na temat zachowania podczas zawodów i znajomości przede wszystkim Regulaminu !!!!! Poza tym nie chcę być prowodyrem do wszczynania awantury i bycia tym " złym " . Przypuszczam , że sprawa znajdzie wyjaśnienie ( sensowne ) po cichutku ,między zainteresowanymi i podobne rzeczy nie będą miały więcej miejsca i prawa bytu , bo przecież chodzi tu tylko i wyłącznie o dobrą zabawę , a nie o wędkarski wrestling , czy wręcz wędkarskie MMA !!! Chociaż zdarzają się osobnicy , którzy nie wiedzą , po co są Sędziowie na zawodach ??!!




A jak mają się o takich "akrobacjach" wędkarzy na zawodach dowiedzieć się inni wędkarze, którzy chcieliby wystartować w takiej imprezie? Przecież nie musisz wymieniać żadnych nazwisk, miejsc, dat etc, a post potraktować jako "lekcję poglądową" dla laików zawodniczych. Ja bardzo o to proszę, bo nie jest to rzadkie zjawisko podczas "chorej" rywalizacji zawistnych współzawodników, a tak poniżające tych uczciwych wędkarzy. 



[2011-05-22 12:54]

bluehornet

Odpowiedź na prośbę w pogadankach - hydepark .
[2011-05-22 17:07]

bluehornet

Zapomniałem o najważniejszej rzeczy - Janek , noooooo ma się rozumieć wieeelkie gratulacje !!!!!!
[2011-05-22 17:09]

bluehornet

  > Do szanownego kolegi Marka Zająca  < . Marek , nie poddawaj się , nie załamuj i nie przejmuj wrednym cwaniaczkiem , któremu wydaje się ( tylko i wyłącznie jemu ) , że posiadł wszelkie rozumy . Jemu się biedakowi jeszcze noga nie jeden raz przy takim zachowaniu pośliźnie - prędzej , niż myśli - życie bywa brutalne , ale czasem sprawiedliwe !!!
[2011-05-22 21:50]

baldhead

Zapomniałem o najważniejszej rzeczy - Janek , noooooo ma się rozumieć wieeelkie gratulacje !!!!!!


A ja to co? Gorszy od Janka? [2011-05-22 21:50]

bluehornet

Myślałem , że cała kupa życzeń złożonych Ci osobiście przeze mnie wystarczy , ale skoro mało , to masz jeszcze raz : Stachu ,wielce Szanowny Drogi Kolego Redaktorze - gratulacje za trzecie pod rząd II Miejsce w Mistrzostwach Koła PZW Krzeszowice !!!!
[2011-05-23 14:31]