Zaloguj się do konta

Nowy sprzęt - Wasze opinie

utworzono: 2013/03/28 12:41
Waldi Fish

Apropos sygnalizatora to macie tutaj bardzo ciekawa rzecz na ktora sie ostatnio "nadzialem". Mocowanie Sygnalizatora na blanku. http://www.sklepsumowy.pl/mocowanie-sygnalizatora-bran-black-cat-p-156.html

Używam od kilku lat sygnalizatora mocowanego na blanku. Dobrze sprawdza się na łodzi, gdzie nie mam miejsca na umieszczenie podpórek. Wada mojego sygnalizatora jest to, że nie ma regulacji głośności sygnału, a a jest on tak donośny, że nieboszczyka by obudził. Kosztował niewielki pieniądze więc trudno od niego coś więcej wymagać.

[2013-03-30 13:14]

Boolek

Co do roda to kupiłem dla testu bo u mnie wędkarze tez pod feedera mają rody.


Mnie nie chciałoby się takiego koromysła wozić nad wodę i wystarczą mi zwykłe podpórki, ale mamy podobno demokrację i każdy wybiera co lubi.

Co do wielkości po złożeniu jest on bardzo mały i idealnie mieści się w mojej torbie na wędki, dobre jest to gdyż jak widać na zdjęciu poniżej brzeg jest bardzo skalisty parę lat się męczyłem z podpórkami a to ładnie się sprawuje, lecz nie polecam go na wodę z dużym prądem, gdyż wędki są za blisko siebie i może dojść do po plątania, ale na wszystko jest jakiś sposób. :D 

Pozdrawiam

[2013-03-30 15:08]

Waldi Fish

Co do roda to kupiłem dla testu bo u mnie wędkarze tez pod feedera mają rody.


Mnie nie chciałoby się takiego koromysła wozić nad wodę i wystarczą mi zwykłe podpórki, ale mamy podobno demokrację i każdy wybiera co lubi.

Co do wielkości po złożeniu jest on bardzo mały i idealnie mieści się w mojej torbie na wędki, dobre jest to gdyż jak widać na zdjęciu poniżej brzeg jest bardzo skalisty parę lat się męczyłem z podpórkami a to ładnie się sprawuje, lecz nie polecam go na wodę z dużym prądem, gdyż wędki są za blisko siebie i może dojść do po plątania, ale na wszystko jest jakiś sposób. :D 

Pozdrawiam

Sam też mam takie koromysło, ale stosuję tylko tam, gdzie nie można zastosować podpórek, np. przy łowieniu z pomostu. W normalnych warunkach wbić 2 podpórki jest o wiele szybciej niż rozkładać rod i mniej sprzętu się wozi.

Pozdrawiam.

[2013-05-23 18:14]