Nowy rekord Polski - leszcz

/ 12 odpowiedzi
Słyszałem, ze w nowym WW ma być opis złowienia leszcza na rekord Polski. Podobno 7,4 kg i 73cm. Wiecie już może gdzie i kiedy go złowiono?
wojtekk24ol


A po co to wiedzieć kto gdzie i na co go złowił ?? W czym ci to potrzebne ?  (2016/01/08 22:59)

aldente


Jakub...jez.Płęsno k. Chojnic,  pocz. pazdziernika, gruntówka, koszyk, na pęk białych i ochotek (2016/01/09 00:02)

zbynio5o


A po co to wiedzieć kto gdzie i na co go złowił ?? W czym ci to potrzebne ? 





Może kręci film o pulchniutkich burakach. :)

(2016/01/09 01:14)

Jakub Woś


Dzięki Panowie, ładna łopata (2016/01/09 15:25)

jasin7


Te 73cm i 7,41kg brzmi co najmniej dziwnie... (2016/01/10 20:49)

berthold


na Pławniowicach złapano kilka leszczy ponad 100 cm i nikt tego nie zgłaszał z tego co wiem  (2016/01/13 17:09)

zbynio5o


Na Otmuchowie po 120cm. połowili i też nikt nie zgłaszał.  Taaaakie oko miały :)) (2016/01/13 22:41)

niko


Bogdan Barton łowi większe, wiec wieści propagandowe z WW która uważa się za jedyne słuszne pismo, niosące radosne wieści o potężnych rybach i przerybionych łowiskach PZW, powinna uznać tego pięknego leszcza za zwykły połów... (2016/01/13 23:57)

Haryyy5



na Pławniowicach złapano kilka leszczy ponad 100 cm i nikt tego nie zgłaszał z tego co wiem 

Na Otmuchowie po 120cm. połowili i też nikt nie zgłaszał.  Taaaakie oko miały :))


A u mnie to regularnie się poławia takie 150-200cm. Trzeba się dziadostwa pozbywać bo pożerają okoliczną trzodę chlewną, psy, koty, kury. Generalnie bez harpuna strach się zbliżyć do brzegu. 


A tak już na poważnie to piękna ryba. Potwór. Dobrze że trafił z powrotem do wody. 

P.S. o ile się nie mylę rekord Bartona to 7,15kg także tak czy siak pobity. (2016/01/14 10:55)

JOPEK1971


Bogdan Barton łowi większe, wiec wieści propagandowe z WW która uważa się za jedyne słuszne pismo, niosące radosne wieści o potężnych rybach i przerybionych łowiskach PZW, powinna uznać tego pięknego leszcza za zwykły połów...







Rekordy publikowane w czasopismach wędkarskich są rekordami oficjalnymi  które zostały zgłoszone.Sporo wędkarzy nie czyta tych czasopism i tym samym nie ma pojęcia że coś takiego istnieje,a część wie ale nie ma parcia na szkło i się nie chwali.Dlatego te rekordy trzeba brać z pewnym dystansem ;)

(2016/01/14 13:28)

Jakub Woś


Bogdan Barton łowi większe, wiec wieści propagandowe z WW która uważa się za jedyne słuszne pismo, niosące radosne wieści o potężnych rybach i przerybionych łowiskach PZW, powinna uznać tego pięknego leszcza za zwykły połów...







Rekordy publikowane w czasopismach wędkarskich są rekordami oficjalnymi  które zostały zgłoszone.Sporo wędkarzy nie czyta tych czasopism i tym samym nie ma pojęcia że coś takiego istnieje,a część wie ale nie ma parcia na szkło i się nie chwali.Dlatego te rekordy trzeba brać z pewnym dystansem ;)


To że ludzie potrafia trzymać takie miejsca i ryby w tajemnicy to fakt. Ale żeby wędkarze nie mieli pojęcia o tabelach rekordów WW i WŚ w to nie uwierzę :)
(2016/02/14 21:21)