Zaloguj się do konta

Nowy rekord świata KARP 45kg !

utworzono: 2011/02/06 14:08

No jest bydle nie powiem,że nie...
[2011-02-06 14:20]

pstrag222

Wów kiedy go złowili? [2011-02-06 14:46]

Boże jaka to brzydka ryba, wylewający sie bebzun no i te "proporcje" ciała. Na dodatek brak łusek. Ochydztwo. [2011-02-06 15:22]

sebas93

Boże jaka to brzydka ryba, wylewający sie bebzun no i te "proporcje" ciała. Na dodatek brak łusek. Ochydztwo.

Ryba może i wielka, ale tu się z kolegą zgodzę. Nie ma to jak Wiślana smukła brzana albo szczupak, a nie taki paszok:)
[2011-02-06 15:28]

radek123

no no taka rybka to sam tłuszcz !! mam nadzieje ze pływa dalej !!!!
[2011-02-06 15:28]

Boże jaka to brzydka ryba, wylewający sie bebzun no i te "proporcje" ciała. Na dodatek brak łusek. Ochydztwo.

Całkowicie się zgadzam-wygląda jak tucznik na burakach i sterydach.
[2011-02-06 15:29]

kjb33

walka musiała kosztować wiele wysiłku.

fakt na pewno jeden pływający prosiak na sterydach,wygląda jak cykliniarka wypchana trocinami.
i takiego warchlaka nazywa się rybą , bez obrazy dla warchlaków :)
[2011-02-06 15:42]

popek1993

dokładnie zgadzam się z wami... Fakt że walczyć z takim to przyjemność ale ohydnie taki wygląda nie ma to jak lin albo szczupak to są piękne ryby, a i powalczyć z nimi też się da.

[2011-02-06 17:02]

No jest bydle nie powiem,że nie...

No, ryba też spora...... :))))))))))))

[2011-02-06 17:09]

Sniper64

Ale było by słoików..:))
[2011-02-06 17:24]

bluehornet

Ale było by słoików..:))

Mareczek , Ty głodomorze , a fuj !!!
[2011-02-06 17:30]

Sniper64

Witam wszystkich..:))
no same litrowe by były..:) Znam takich co by go zjedli..:)Mimo jego dostojnego wieku i umiejętności przetrwania..:) Ładna sztuka!
[2011-02-06 17:33]

A wypuścili go? To teraz niech mu tam podsypują power powder w kulkach z końskimi sterydami. Niech se urośnie tak do 60 kilo i niech którego zeżre razem z wędką. 

Gdyby w moich żwirowniach takie pływały choć po dwie sztuko na zbiornik, to by muł nie opadał nawet w zimie. A fujjjjjjjjjjjj. Już widzę to obleśne brzuszysko zwisające między kolanami pogromcy! Fuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!

[2011-02-06 19:24]

Majster 81

Tak ponoć został wpuszczony-------------- na patelnię bez oleju z tego tłuszczycha na pewno coś się wytopi . Żart. Pozdrawiam
[2011-02-06 19:31]

Jak się wytopi to zostanie sam kręgosłup. [2011-02-06 19:34]

Majster 81

No to do octu tam i kostki zmiękną . Pozrawiam
[2011-02-06 19:35]

matigol

Widze ze 3/4 osob ktorzy sie wypowiedzieli w tym temacie nie ma pojecia o karpiowaniu,jakie porownania do lina,szczupaka,brzany haha smiac mi sie chce z was,mial ktorys na kiju rybe pow 10kg?jesli nie to co mozecie wiedziec o holu ryby i o emocjach z nim zwiazanymi,uklony w strone lowcy tak pieknej i bogatej ryby,trzeba miec jaja zeby taka rybe wycholowac,wieksza polowa zaraz by cos spier......... przy poczatkowej fazie holu z nerwow.Ten lustrzen to okaz cenniejszy niz zloto,cale zycie sie czeka na taka rybe.Zal mi was troszeczke bardzo.
[2011-02-06 21:13]

Tiaaaa - i po to są wam potrzebne centralki radiowe, kije o wytrzymałości słupa telegraficznego, plecionki o sile uciągu liny szybowej i haki  szpecjal sztof. 

Nie ma w tych świniach nic pięknego. A wyholuj lina 50 cm - bajka..... poezja.... 

Karp to ryba co powinna się kisić w stawach hodowlanych - ot co.

Skoro chcecie je łowić, to łówcie, ale nie uważam się za gorszego wędkarza niż ty, tylko z tego powodu ze karp dla mnie to śmieć i nie mam dla niego litości. Jeśli tylko ma wymiar, biorę limit i daje mu w łeb. Na rzece zaś litości nie mam żadnej.

Ja was toleruję, ale uważam ten sport za zboczenie. Estetyki za grosz nie ma w takiej rybie, a piękna za pół grosza.

A w czym jest gorszy hol metrowego krokodyla?

[2011-02-06 21:19]

Majster 81

"tak pięknej i bogatej ryby" - nie widzę tu ani grama tego co napisaleś
[2011-02-06 21:26]

matigol

Nie uwazam sie za wedkarza lepszego,mam na koncie lina 3,40 64 cm zlowiony federkiem firmy mikado wiec wiem co to znaczy,szczuplego metrowca jeszcze nie spotkalem ale wszystko przede mna.Pozdrawiam
[2011-02-06 21:29]

mielec

Lubię holować karpie na hodowlanych w rzekach również nie mam dla nich litości jak Ghost choć są silniejsze niż w stawach, ale po stokroć oj nie po tysiąckroć wolę wyholować 10 kg brzanę z Wisłoki czy Wisły 15kg szczupłego czy bolka około 60cm lub klenia powyżej 60cm niż takiego odyńca.

P.S. Nie jedna brzana z Wisłoki dobre zestawy karpiowe łamała jak zapałeczki i nikt mi nie wmówi, że nie ma porównania, karp przy tych rybkach wymięka.
[2011-02-06 21:32]

Majster 81

Zgadza się brzańsko to jest ryba , siła niesamowita , no lecz ten lin mnie zszokował masz może fotkę z chęcią bym go zobaczył 64cm no to kolos 1 cm i wyrównany byłby Rekord Polski o ile się nie mylę.
[2011-02-06 21:35]

matigol

Ilu wedkarzy tyle opinii.
[2011-02-06 21:35]

Widze ze 3/4 osob ktorzy sie wypowiedzieli w tym temacie nie ma pojecia o karpiowaniu,jakie porownania do lina,szczupaka,brzany haha smiac mi sie chce z was,mial ktorys na kiju rybe pow 10kg?jesli nie to co mozecie wiedziec o holu ryby i o emocjach z nim zwiazanymi,uklony w strone lowcy tak pieknej i bogatej ryby,trzeba miec jaja zeby taka rybe wycholowac,wieksza polowa zaraz by cos spier......... przy poczatkowej fazie holu z nerwow.Ten lustrzen to okaz cenniejszy niz zloto,cale zycie sie czeka na taka rybe.Zal mi was troszeczke bardzo.

Takie karpie, jemu podobne, to na wielu stawach są niemalże normą. A złów dwukilowe płocie, pięciokilowe leszcze, trzykilowe karasie, trzykilowe okonie, pięciokilowe liny.... Trzeba mieć jaja, żeby takie wyholować na przyponie 0,12, 0,14, 0,18 itd. A nie na takich linach specjalnie przygotowanych na te knury. Zamiast czekać całe życie i głupio obrażać innych, to bierz te swoje drągi i jedź na dobrą komercję z tymi tucznikami i złowisz ich ile chcesz. A złów i przywieź nam płoć 3 kilową. A są takie. 

[2011-02-06 21:37]

spines21

A coś cie się tak podniecili szanowni koledzy tym karpikiem?:)

Jak tylko jest coś o karpiach,a nie daj Boże tych większych to miłośnicy innej rybiej estetyki ruszają wyrazić swjie oburzenie.:)

Oczywiście w pełni kultóralnie i estetycznie.I mając na uwadze,że nie wszyscy mają taki sam gust,bo nie muszą przecież.

I jest tak fajnie od razu-jak to w wędkarskim gronie-po koleżeńsku.

pozdrawiam

[2011-02-06 21:38]