Nowy regulamin PZW?

/ 31 odpowiedzi
Jakub Woś

Będzie tylko bałagan. Bo podstawowe zasady powinny być ogólne.
Resztę regulowały okręgi, bądź też wprowadzały lekkie zmiany.

Co da ten bałagan?
A no to ze ZG PZW całkowicie się odepnie od jego podstawowej funkcji. Czyli przestaje sprawować jakąkolwiek kontrolę nad ZO.
A to On ma za zadanie kontrolować prace ZO i patrzeć by przestrzegali statutu PZW itd.

Polityka ZG PZW jest coraz bardziej sprzeczna z założeniem tego organu. Zlikwidowali Okręg Suwalski i założyli Gospodarstwo Rybackie Suwałki. Prowadzą gospodarkę sieciową.

W związku z tym może niech się zastanowią bo może powinni być okręgiem a nie ZG reprezentującym interesy członków PZW- czyli wędkarzy.

No to gospodarstwo Rybackie Suwałki to mi rozwaliło system w te wakacje. Pojechałem na Podlasie pozwiedzać i przy okazji połowić trochę. Wchodzę w listę wód PZW Suwałki i mnie zatkało. Co woda to inny gospodarz i dodatkowe opłatay. Wywaliłem kupę kasy na te pozwolenia a niewiele połowiłem. Tu zamknięte , tam wychnięte, a to Park Narodowy a to górska woda, tam teren prywatny. Jak nie znasz miejscówek to ciężko sie wstrzelić. (2019/08/12 08:57)

berthold

Wędkarstwo ginie i to widać nawet po moich kolegach wieloletnich wędkarzach którzy prawie jak jeden porzuciło to hobby , za drogo za duże ograniczenia za duzo straszenia ,za drogo mam na myśli wypady , ograniczenia to brak dojazdu do łowisk no i te idiotyczne niezrozumiałe przepisy np Odra w Kędzierzynie-Koźlu a to we wtorek wolno a wśrodę już nie czwartek tak ale po nim już do wtorku nie oidiocieć od tego można , ja też zmieniłem już hobby i to po kilkudziesięciu latach . (2019/08/12 09:49)

Artur z Ketrzyna

A ja tam hobby nie zmieniam. Za to zmieniam zarząd ZO PZW w Olsztynie :-)

Może wybiorą lepszych na ich miejsce.

Tam gdzie wędkarze coś robią, wszystko zmienia się na lepsze. (2019/08/12 12:49)

OMBRE284

patrzac na ten "nasz zwiazek ",odnosze wrazenie ze w organizacji PZW nie ma miejsca na demokracje(Bo jest niewygodna i byla by nie tak oplacalna jak ustroj monarchio/dyktatorski) Pozdrawiam (I przepraszam za pisownie) (2019/08/24 00:38)

z@mela

patrzac na ten "nasz zwiazek ",odnosze wrazenie ze w organizacji PZW nie ma miejsca na demokracje(Bo jest niewygodna i byla by nie tak oplacalna jak ustroj monarchio/dyktatorski) Pozdrawiam (I przepraszam za pisownie)

jak najdalej o tej temokracji bo nie może być tak że dwuch meneli z kartą wędkarskąÂ będzie miało 2 razy więcej do powiedzenia odemnie czy innego w miare kumatego wędkarza , ten system to ideałny podkład do wałów , przekrętów bo zawse można zgonić na głupią większość jak to ma miejsce w kraju a na przestrzeni 3 wieków można sobie sprawdzić co się stało od czasu ten całej "WŁADZY LUDU " nigdy większość nie może decydować bo nie stanowi normyi zawsz kieruje się swoimi interesami co w wędkarstwie by się skonczyło gloryfikacjąÂ karpiarskiego plemienia , zarybianiem " karpmurami " no i wszystko kręciło by się dookoła cyprinusów bez poszanowania mniejszości czyli rodzimych gatunków bo każdy wie ze tfy demokracja to tyrania większośc i kosztem mniejszości. (2019/08/24 09:18)

OMBRE284

Panie Zawada...czyli rozumiem Ĺźe teraz jest wszystko w porzadku .. (2019/08/24 10:42)